Přejít na výpis diskuzí

Robert Downey Jr.

OSOBNOST 31.12.2006 
133 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • daba

    On je prostě boží!!!

    A s tím souhlasí i můj přítel! Byl to vlastně on, kdo mi ho objevil, když mě s sebou vzal na Iron Mana. Zrovna jsem se vrátila z kina, a tam dávali trailer k Sherockovi Holmesovi. Sice jsem ho už víckrát viděla na webu, ale velké plátno je velké plátno... Už se moc těším!!! (Z minula byl úplně k sežrání v Čase smyslnosti a v Chaplinovi, s tím úplně souhlasím, vlastně ve všem, kde jsem ho viděla...).
    • Re: On je prostě boží!!!

      Děvče přelétavé, a co Gerry? Ty,ty,ty!
  • Sladkej.

    To je prdelka, tenhle chápek. Fakt roztomilej.
  • woww

    Jaj vsechno nej...ty berane...* *14*
    • Re: woww

      Berany berany DUC!
      No, s tímhle bych ducala jedna báseň...
      Robert je už od dob Chaplina (to mi bylo osm let) můj miláááášek. Glum.
  • m4rg3

    booooze sexyyyy
  • eve73

    Robert je....*

    ....*Dokonalej a akorát pro mě!!!!....:P, takže se nechytáte, heh....* *8* *1*
  • Robert je vážně okouzlující!!!!!!

    Nejprve se mi strašně líbil, seriál Ally Mcbealová, ona obecně je taky super herečka, no a když jsem ho ve 4.sérii viděla hrát advokáta Larryho Paula, tak jsem se do něj úplně zabouchla. Ten kukuč a ty brýle, no prostě strašně mu to tam slušelo. Furt si musím pouštět ty díly, jen abych ho viděla. JE to strašně moc hezký chlap, ať už si prošel v životě čím koliv, je to výborný všestranný člověk. Sem se do něj zbláznila tak, že i v práci jsem si našla svého Roberta, který je mu podobný:) je to sranda, prostě je to můj typ a našťěstí podobný chlápci na světě jsou:) doporučuji si najít podobného typa, hodně to pomáhá. Jste do někoho zamilovaná platonicky ale můžete být i reálně, do někoho kdo je mu podobný:) *14* *14*
    • Re: Robert je vážně okouzlující!!!!!!

      takoveho chlapa jako je on tady nepotkáš a myslím ani nikoho podobného
  • Pan dokonalý

    Roberta jsem poprvé zaregistrovala ve filmu Čas smyslnosti. Když se spojí talent, sexxepeal a nádherné oči, není už co dodávat. Zkrátka je to můj nesplněný sen o chlapovi. Obdivuji ho, že přestal brát drogy, musí mít kromě talentu taky obrovskou vůli.
  • ...

    Robert Downey je úplne originálny, nefalšovaný a famózny herec, spevák a človek. Nikdy som ho neodsudzovala za to, že bral drogy. Pretože... bol by z neho nakoniec taký skvelý herec, ako je teraz? Podľa mňa sa mu začína jeho najlepšie obdobie- našiel skvelú, milujúcu ženu, ktorá ho ( dúfam ) definitívne vyhrabala z pliagy, natáča jeden skvelý film za druhým, režiséri sa oňho bijú ako o čerstvý rožok, získava more cien, bude( alebo už má) hviezdu na chodníku slávy... Rozhodne nepatrím k tým, čo ho milujú až teraz. Mám ho rada už pár rokov a spolu s niekoľkými ďalšími patrí medzi mojich naj hercov- medzi moje srdcovky... *14*
  • Love

    Robert Downey jr.-nádherná,byť komplikovaná povaha,nejkrásnější usměv,naprosto odzbrojující pohled,nejhlubší a nejupřímnější kukadla na světě,jinak řečeno...má platonická láska,můj sen o dokonalosti již déle než osm let:)))) *14*
  • robert

    Pokud by jste chtěli nějaké foto Roberta tak vám ho ráda pošlu ale je ve formátu bmp :-( *9*
    • Re: robert

      ahojki a mas jeho pisnicku jako treba man like me odpoves na nikusa66@seznam.cz *4*
    • Re: robert

      Mohla bych tě poprosit o nějaké fotečky? Pošli,prosím,prosímprosím! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit