Přejít na výpis diskuzí

Robert Knepper

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • teddy-girl

    teddy the best!!!

    Tákže jak začít *7* každý tu píše jak je Rob úžasný atd.. jenže to ví asi každý co viděl PB. Komentář od T-bag-girl je sice hezký ale to jak Roberta zbožňuju se nedá vyjádřit komentářem "MILUJUUU HO!" napsat to dokáže každý, musíte to cítit. Proto sem nebudu psát slohy jak ho zbožňuju atd.. ale napíšu že mu přeju hodně štěstí, zdraví a další úspěchy, napíšu že chci aby pokračoval jako herec a napíšu že každou sekundu žiju pro něj a každá sekunda je blíž k další epizodě PB s rolí toho nejlepšího, pedofilního úchylaláka Teddyho. Všera to bylo přesně rok co znám Prison Break a můžu vám říct že kdybych se na to 26.9. 2007 nepodívala tak bych neznala toho nej herce na světě a to by byla veliká škoda. *14*
  • 0.lara.0

    Zákon a pořádek

    Normálně dneska zapnu televizi na Nově a řikám si: "Ježiš Zákon a pořádek to bude zase nuda..." pak koukám dál a koho tam nevidim??? Byl tam Robert!! Tyyo lidi tomu to tam tak seklo.. Hrál chirurga kterej zabil a rozřezal svoji ženu (jenom mi uniklo kam dal tělo *1* ) ale to se až do konce dílu nevědělo, i když většina si to musela myslet hned od začátku *1*... Nooo takže kdybyste někdy v programu vyděly že dávaj "Zákon a pořádek: zločinné úmysly" první řadu devátej díl tak určitě koukejte *3* *5* *4*
  • 0.lara.0

    Re: Re: Teddy Bagwell

    ježiš to olízování rtů mě uplně dostává to je tak sexy *14* *1*
  • 0.lara.0

    Re: Re: Holky!!!

    jasně jako třeba já *1* *1*
  • T-Bag

    No mě se tenhle herec teda vzhledově nelíbí, ale jeho T-Bag fakt nemá chybu - prostě pravej úchylák :) A navíc má fakt velký charizma... Jako herec je určitě dobrej, to jo.
  • 0.lara.0

    Re: best typan

    i mě se o něm vždycky minimálně jednou za dva tejdny zdá *1* *1*
  • 0.lara.0

    Jak ho může mít někdo nerad?!

    Nazdárek, Roberta znám teprve asi rok z Prison Break na Nově.. Zezačátku sem si řikala ten chlápek je šílenec, ale pak sem si uvědomila že šílenec je jenom T-bag a že je to hrozně milej šílenec kterej je šílenec hlavně kuli svýmu dětství *9* ... dokážete si představit jak těžký musí bejt pro herce hrát šílence??? takže Robert Knepper se mi líbí ne jen proto že je to sexy pedofil z Útěku *1* ale hlavně proto že je to strašně dobrej herec a je mi jedno že mu táhne na padesátku dobrej herec může bejt i když mu bude sto *4*... Takže prostě Roberte nejsi sice už nejmladší ale pořád seš úžasnej a určitě eště hodně dlouho budeš!!!!! *14* *14* *14* *14* (omlouvám se že je tam tolikrát napsáno "šílenec" ale já si nemůžu pomoct, sem prostě šílenec *1* )
  • 0.lara.0

    Re: Re: T-Bag je nej

    to jo mě se taky českej dabing nelíbí upe to je celí zničený.. no než sem viděla anglickou verzi s českejma titulkama tak mi ten dabing přišel v pohodě ale ted jak sem to viděla v anglině tak je to příííííšerný :D:D
  • 0.lara.0

    Re: Re: Holky!!!

    no jo když on je to fakt skvělaj herec tak si prostě nemůžem pomoct.. mě se hrozně líbí a je mi 14.... a johnnymu neni 46 ale 45 a dva měsíce tak klidni :D
  • aneriv

    Re: Holky!!!

    No někdy i náctileté mužou walit po sexy pedofilovi *15* ..
  • ...

    Ahojky holky.Nevím s kym mam souhlasit ale mam kamarádku která je zamilovaná do Roberta Kneppera a jeden čas se kvůli tomu řezala do ruky.Nevěděla sem co s ní, ale pak mě něco napadlo.Poslala jsem mí tetě do Ameriky jeho fotku a poprosila jsem jí aby mi jí poslala nazpátek aby měl Americkou známku.Tak mi ten dopis s fotkou přišel a já sfalšovala Robertovo podpis.Skoro až okopírovala a dala jí ho k svátku.Nikdy sem jí neviděla štastnější.Je to sice malý podvůdek ale ona už se neřeže je celkem spokojená a od té doby co má fotku se sfalšovanym podpisem docela vychází s tím že Robert neví nějaká Soňa z Čech existuje.A já jsem taky šťastná, že jsem nepřišla o kamarádku.Všechno je v pořádku.TAK HOLKY NENECHTE SE ZNIČIT LÁSKOU, PROTOŽE SI VÁŠ ŽIVOT NEZASLOUŽÍ. *3*
  • Re: Re: Holky!!!

    HM, asi máš pravdu.Já jsem vám ale nic nezakazovala a mluvila jsem k náctiletým holkám.Ale tak se teda omlouvam. *4* *4*
  • Re: nejlepší charakter

    tak to nejsi sám/a ;-)
  • Re: Milášek

    nejde o to kdo jí vymyslel ale o to kdo to hraje. Víte že na t-baga dělal casting herec co hraje Haywire (patoshik)? kdyby to hrál on tak budu t-baga nesnášet ale když ho hraje robísek tak je uplně o něčem jinim *14* *4* *14* *14* *14*
  • Re: Holky!!!

    ne není, nevíš o čem píšeš! koukni se na johnyho deppa bude mu 46 a miluje ho celej svět tak proč bysme nemohli mít rádi roberta když je jen asi o 3 roky starší?? *16* *16* *16*
  • Holky!!!

    Holky!!!Mě se Knepper líbil kdysi taky.Jenže pak mě to přešlo.Podívejte se na ty vrásky.Jo v roli Theodora Bagwella se mi líbí dodnes, ale ve skutečnosti ani náhodou!!!Dyt je mu 48 a většina vás jsou ještě náctiletý (ostatně jako já) *4* .To vám to neni ani trošku trapný tady psát jak ho milujete???!!! *16* *16* *16* *16*
  • Re: I LOVE

    souhlasim no je to vážně kus a má veliký osobní kouzlo...škoda jen že takový nejsou i u nás.. *9* *14*
  • Re: I LOVE

    já taky !!! je fak skvělej a když se koukne do kamery tak se z toho vžycky zbláznim jak je úžasnej !!! *4* Už se mi o něm aj zdá.. *14* *14*
  • Re: I LOVE

    Neni to vyznání moc přehnané,takových"miluju"najedno u *7* Ta role mu fakt sedla na míru.T-Bag je eso *1* Hraje to fakt dobře je chytrý,s nikym se nemaže a ty gesta nemaji chybu *1* *3* *5*
  • Re: I LOVE

    Neni to vyznání moc přehnané,takových"miluju"najedno u *7* Ta role mu fakt sedla na míru,hodně se tam od ostatních liší,je fakt dobrej jak to hraje.T-bag je eso *1* je chytrý a s nikym se nemaže a ty gesta taky nemaji chybu *1* *3* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit