Přejít na výpis diskuzí

Robert Knepper

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I LOVE

    JÉÉŽIŠI JÁ HO TÁK MILUJU JE HÁDHERNEJ ÚPNĚ NEJ! ROZTOMILEJ !MILUJU T-BAGA TY JEHO COOL OČIČKA A CELEJ JE K SEŽŘÁNÍ STRÁŠNĚ SEXY MILUJU MILUJU MILUJU MÁM O ROBÍSKOVI BLOG TAK SE JUKNĚTE A JEŠTĚ JEDEN O PRISON BREAK www.robert-knepper.blog.cz O PB www.prison---break.blog.cz
    JÁ NECHÁPU JAK HO OSTATNÍ NESNÁŠÍ DYŤ JE SKVĚLEJ UPLNĚ NEJ Z CELÝHO SERIÁLU!!!A S TÍM JEHO JAZYKEM NO COMENT PROSTĚ HO MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLLLUJUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUU *14* *14* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: nej typan

    oprava : Robert Knepper
  • nej typan

    podle mě je Robert nej chlap na světě , když jsem po prvé viděla PB, hned mi pald do oka T-Bag , to byla moc povedená role , myslím si že nikdo by Teddíka nezahrál lépe , Robert je prostě nenahraditelnej ,a štve mě jak ho některý lidi doukážou urážet , je to hrozný , ale pravda ty lidi sou vážně chudáci , protože v hlavě nemaj nic .Robert Knapper je nej na světě !!!!! *14*
  • Prostě sexy ILU

    Oj tak tenhle chlap je nejvíc sexy co kdy jsem viděla !! Dokáže zahrát prezidenta i pedofila *14* já ho uplně zbožnuju *14* hned bych po něm vyjela, je mi jedno kolik mu je, a i kdyby byl pedofil je k sežrání ... v originále zní nejlíp, to je pravda .... ale je nejvííc dokonalej krásnej sexy a ten jazýček bych mu snědla prostě NEJ *14*
  • Re: Re: Ať žije T-Bag

    Tak to je dobře, páč si tu cenu zaslouží. Je výbornej *3*
  • Re: Ať žije T-Bag

    jo dostal cenu za nejlepe stvarneneho serialovyho padoucha......a myslím že dost oprawnene je supr *14*
  • Re: ...teedy♥

    já ho táááák miluju je nádhernej!sexy!upe božíí *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • BESST

    Jednou se mrknu na poslední díl první řady a hned je mi jasný že T-Bag je jedinečnej *14* tohle je fakt supr postava a ty hlášky nemaj chybu *1* už jen kvůli tomu se začínám koukat na PB *15* takže naprosto souhlasim že je THE BEST. Jak se někomu může Robert nelíbit??
  • Ať žije T-Bag

    T- Bag je úplně bestovní postava a ty jeho hlášky jsou vážně skvělý, ale je pravda, že dabing všechno pokazí...nejvíc se mi líbilo, jak přišel k domu Susie Q. a řekl: Teddy is home...Knepper tu roli hraje úchvatně. Nevíte někdo, jestli za to dostal někdy nějaké ocenění?
  • Re: T-Bag je nej

    Jo T.BAG je vazne tip ale asi si nevidela originalni verzi pac jinak bys ceskej dabing hodnotila jinak....celej serial je dabovanej neskutecne hnusne!! A t-baga posrali nejvice.....ale T-BEG je best to zas jo *1*
  • T-Bag je nej

    Je uplne boží ten dabing ,taky hodne dělá,kvuli němu se teším na ,každý čtvrtek až ho zase uvidím v PB.Ty jeho hlašky prostě bomba
    *14* *14* *14*
  • Re: Milášek

    no jo přesne to si taky myslím,at si každý o dabingo říka co chce ,ale kdyby T-Bag nemel ,tak supr uchýlackej hlas ,tak by to snad nebyl ani ono.Dabing děla hodně.
  • Re: Re: Re: HOT!

    pravě že ta role je best a k němu uplněsedí,že jí hraje pravě on tak to to mu dalo ten spravnej šmrnc *15*
  • Re: t-bag

    On si cely to chovani postavy udělal podle svyho... chůze,vlasy, ten jazyk!!hraje to velice presvedčivě.a strašně roberta obdivuju + fandím mu.ve 3 zatim nic moc, tak uvdime
  • Re: t-bag

    kecáš,ale i bezrukej není k zahození... :D *14*
  • Re: t-bag

    naprostej souhlas *14* *15* *1*
  • Re: best typan

    hej nejseš sama komu se o něm zdáááá *14* *14* *1* *1* *14* *8* *5*
  • Re: t-bag

    Souhlas...Knepper je parádní úchylák *5* *5* *5*
  • t-bag

    jj je to fakt jednička!!!!!!!!!!!Nikdo jiný by T-baga líp nezahrál!!!!!!!!!!!Docela mu závidím že ze sebe v pohodě udělá úchyla a nevadí mu že si ho takhle budou pamatovat!!!!! *1* *1* *14* *14*
  • T-Bag 4EVER!!!

    T-Bag je nejúžasnější postava v PB...Knepper to hraje vážně suprově, protože on jako úchyl vypadá *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit