Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • inu... děvčata :D

    ten herec sám o sobě moc úžasný neni, ale ve Stmívání mě naprosto dostal.. ano teď asi budu pár dní naprosto posedlá Edwardem protože takovýho chce kluka chce asi každá holka. :] nechápu proč natáčí takový filmy, mám pak z toho akorát splín že nikdo takovej neexistuje. stejně tak jako Danny Zuko.... *9*
    • Re: inu... děvčata :D

      jako bys mi vyrvala ty slova z pusy...ach ten splíín *7*
  • jitkasa

    :-*

    Ty jo právě sem se dodívala na film Stmívání kde on je opravdu božský! Než sem viděla ten film tak sem se divila jak on může bejt v desítce nej osobnností, ale teď se už vůbec nedivim. Ve filmu mě hodně překvapil..je opravdu krásnej a strašně se mi líbila i jeho povaha! Je užasnej nemůžu si pomoct..a ty jeho uhrančivý oči *14* *4*
  • Edward Cullen nebo Robert Pattinson?

    Ahoj holky... :D
    Tak já nevím, ale vážně mi přijde hodně trapný všechno, co jsem si tady přečetla... :D I když vám to nemůžu vyvrátit, jelikož mě Robert taky dostal... :D
    Ale spíš jsem zamilovaná do samotné postavy Edward Cullen. Zajímalo by mě, jestli jste alespoň některá z vás Twlight ságu četla... :D
    Protože bych mohla usoudit, že jste zamilované jenom do Robertovi tvářičky, ale ne do toho jaký je a do toho příběhu...
    A to trochu kazí samotnou pointu příběhu...
    Ale to je jedno...
    Robert se na tuhle postavu ovšem DOKONALE hodí a...
    Nevím, co ještě říct. :D Snad jenom to, že by jste si mohly Twlight přečíst...
    Prospělo by vám opravdu ve VŠECH směrech :D
    • Re: Edward Cullen nebo Robert Pattinson?

      No já teda musim říct, že sem si Stmívání přečetla hned, jak to ségra přinesla domů (bože.. myslim, že sou to tak 2 roky.. možná i dýl). Hned sem se do týhle neuvěřitelný ságy zamilovala a mám přečtenej i neofiko překlad Rozbřesku. Prostě je to mazeeeec.. jen mě mrzí, že hodně holek vyšiluje kvůli hezký tvářičce Roberta a uplně jim uniká to, že když koukaj na film, tak jim vlastně celej děj unikne... tolik věcí ve filmu chybí.. ale jinak.. je to každýho věc.. těšim se na 2. díl *4* *14*
    • Re: Edward Cullen nebo Robert Pattinson?

      jezisi jestli se nam libi jenom jeho tvaricka nebo ne ,to te snad nemusi zajimat ne
    • Re: Edward Cullen nebo Robert Pattinson?

      ahoj řekla bych že rozhodně Edward Cullen!!!!porad mi co je sága???kniha asi ne že???jinak nevíš jestl mají v myslu točit 2..asi jsi více informovaná..
    • Re: Edward Cullen nebo Robert Pattinson?

      Ja som tu knihu citala a mysli,že je totálne bombová aj ked vo filme to trochu poprekoprcovali ale herca na edwarda vybrali božského.Mne je stále smutno ked vidím ako v harry potter zomrie je to pre mna velka rana,ale ved je to len film.Nikdy som si nemyslela,že Rob Pattinson je zly herec le nikde nevinikal,teraz vynika az moc.Sam osebe neni moc pekny ale ako edward je totálne neodolatelný ako vzhľadom tsak aj povahou.No povedzte kto by nechcel ako chalana takého nádherného upíra. Anjelsy krásny ako hovorí Bella. *4*
    • pajuska87

      Re: Edward Cullen nebo Robert Pattinson?

      Ahoj Jani,já jsem ságu Twilight četla i neofic.překlad 4.dílu a příběh je super.Je pravda co tu píšeš,naprosto s tebou souhlasím *4*
  • nykysek

    ok...

    kololi93.. přesně tak... ale jako jacob i přijde v pohodě to spíš james..!!! ten jíí pil tu krev jestli myslíš to....
  • Robert Pattinson *MUCK

    myslím tím ten uhrančivý pohled a ty oči *14* *14*
  • Robert Pattinson *MUCK*

    Jo holky máte pravdu...je k sežřání.A hlavně ten jeho uhrančivý, fakt tím dokáže člověka nakazit.Já ho žeru. *14* *14* *14*
    Ale nesnáším toho debilního Jacoba, je to debil. Co si myslíte o debilním Jacobovy???
    Rob je prostě nej
    • Re: Robert Pattinson *MUCK*

      Je samozrejme,že edward je najlepší ved je upír a vlkodlaci nie su nejako prítažlivý ale Jacob je fajn sranda je ze v knihe ma len 15.Aj ked mne osobne sa z filmu paci kazda postava ako napr.Carlisle je super a Jasper s tym jeho výrazom je upír na prvý pohlad a ten super Emett taky srandista a pohodak.Na druhej strane James je skôr hrozivo a diabolsky pekny. *16*
  • nykysek

    upe nejvíííc

    jj přesně tak ty oči!!! sem na tom filmu byla v kině a upe sem se tam nad nim rozplívala:-d...a nevíte někdo proč se to jmenuje zrovna stmívání????pls odepište někdo..nějak sem to nepochodpila:-*
    • Re: upe nejvíííc

      Keby si citala knihu tak by si pochpila.Súmrak sa to volá preto lebo podla upírov je Súmrak najlepsia cast dna. *13*
    • Re: upe nejvíííc

      Ježiš! :D
      Pobrala jsi vůbec ten děj? Nebo jsi byla dvě hodiny omámená z úžasného Roberta? :D
      Víš... Edward Cullen je upír, jestli ti to ještě nedošlo :D
      Omg... :D
    • Re: upe nejvíííc

      Třeba proto, že knížka, podle který to je natočený, se jmenuje Stmívání? *7* *15* Divný co? :D
  • Pohled

    Ahoj všichni postižení Robertovou krásou! Stmívání sem neměla v plánu zkouknout než vyjde na DVD ale ted sem ráda že sem to viděla protože tenhle film mě opravdu dostal. Celá ta atmosféra to tajemno mě pohltilo a uplně nejvíc ty Robertovi oči na ty už asi nezapomenu! Ten jeho pohled je nebezpečně nakažlivý
    • kiki.nnka

      Re: Pohled

      Ano,já naprosto souhlasím! Ty oči *14* *14* *14* *14* *14* *14* a ten jeho sladkej vrabčák na hlavě *14*
  • elio

    Prima kluk

    Myslim si ze Robert je uplně normal kluk...mylim ze kdyby umel cesky asi bi se nam vismal za to co o nem pisem.. *4* neni to nic proti vamm ..me se taky libi *1* *3*
    • Re: Prima kluk

      ani by som nepovedala.Robert je mozno normalny chalan ale edwrd vie ze vsetky baby zo skoly su z neho paf lebo vie citat myslienky myslim,že by ho to neprekvapilo *4*
  • Robert in Twilight

    Môj krásnučký upírik <33. V Twilight je úplne perfektný a rola Edwarda mu sadla. Som rada že bude hrať aj v ostatných pokračovaniach Twilight. Keď bol v HP tak sme doňho boli všetky baby zbláznené...asi to začne znovu :)
    • Re: Robert in Twilight

      omyl uz to zacalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit