Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kacicek

    Robert

    Je naprosto perfektni a do Stmivani se uzasne hodi:)Je to jeden z nejhezcich chlapu na svete...Zboznuji ho *14*
    • Re: Robert

      omyl on je nejhezsi ked je upir
  • nik011

    robert

    je mrte hezkej ,je nejjjjj, zacal se mi libit kdyz sem videla stmivaniii ulpne skvelej film *3* *14* *3*
  • :DXD

    mno prostě sladous nikdy jse mi tenhle herec moc nelíbíl ale tet po stmívání mno prostě nádhera :D ..jinak dávám dokupy oficiální fankub tohodle sladouse a filmu stmívání zájemci at se ozvou na moje icq 496201843:):) *7*
  • prodtě NÁDHERA!

    Tenhle film je jeden z mala ktery me fakt dostal... Byla jsem na nem v kine a musela jsem si ho okamzite sehnat, je to prostě nadhera. Edward je úžasnej,úplně k sežrání ale jen v tom filmu,nikde jinde třeba na fotkach se mi moc nelibi! Prostě the BEST film! :-* *3*
  • DOKONALOST SAMA

    Je úplně nej!!!! DOKONALOST sama!!!! uPLNĚ úžasnej!!!!!!!!! šKODA,ŽE NEPŘIJEE DO pRAHY!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: DOKONALOST SAMA

      škoda,že neni upír skutočne
      • 0-petunka-0

        Re: Re: DOKONALOST SAMA

        jj přesně...jak sme šli s holkama z kina tak sme o něm pořád básnili....jako upír byl úžasnej....ve skutečnosti ho neznám ale myslím že má podobnou povahu, jako ve filmu Edward.....kouká mu to z očí...upřímnost....do žádné celebrity jsem ještě nebyla tak okouzlená jako do něho *14* *14* *3*
    • Re: DOKONALOST SAMA

      mno jasny k zabednenym prazakum???to leda how** *1*
  • Rob

    No holky nechci nic říkat,ale má divněj obličej..ale je hezkej..ale na´ostatní herce nemá..
    *5*
    • Re: Rob

      tag to teda maa je to nejhezcí chlap keryho znaaaaaaaam *14*
    • nik011

      Re: Rob

      divnej oblicej? tak to si myslis moc!!! *13* bych chtela videt tebe *16*
    • elio

      Re: Rob

      Ty si divna...se nejdriv koukni do zrcadla a potom neco řikej... *5* *5*
      • aannddrreejjkka

        Re: Re: Rob

        ta holka má pravdu myslim si že by to řekl skoro každej
      • Re: Re: Rob

        dobre ty!!!! *15*
  • Si mluvim sama pro sebe ×D

    Ale nejvíc se těším na Nový měsíc!Upe se nemužu dočkat!Kéž bych vedela kdy je premiera.. Proste to chcu videt! *5*
    • l-a-f-e-e

      Re: Si mluvim sama pro sebe ×D

      Premiéra by měla být v listopadu roku 2009! MILUJUUUUUU HOOOOOOO *4* *14* *3* *14*
    • Re: Si mluvim sama pro sebe ×D

      premiéra nového měsíce bude pravděpodobně na jaře 2010
  • Ed a Bella

    Dotaz..Chodi spolu Ed a Bella ve skutečnosti ?! Napište mi pls na ICQ( 215-781-511 nebo na mail kaja955@seznam.cz *5*
    • Re: Ed a Bella

      točit se to bude v březnu příští rok tak to tu snad bude za chvíli *7*
  • Stmivani

    Film jsem viděla jednou a du nanho znovu!Fakt mě uchvátil!Prostě je málo filmů,které stojí zato videt dvakrát!Ale pár se jich vždydky najde a ty jsou moje neoblíbenější. *14* *5*
  • Rob ×D

    No reknu to tak.Nejsem z něho odvařená,ale musím uznat že mui to v tom filmu fakt sluší.Ale když se podíváte na některéty fotky tak nic moc,ale na nekterých ej zase krasnej :-D .Každý má svůj vkus at rekne názor,ale ostatním se dotoho nesere.Pochybuju že by si každý přál,aby někdo jiný jeho názory popíral.Prostě mi se líbí a bude líbit:D hlavně ta bílá tvář s ty červené rty!Ty mu fakt sluší.Ale když se nekomu nelíbí,task at to napíše.Je zbytečné se skýmkoli o tuto blbost hádat. 1. mu názor nerozmluvíš a 2. je to fakt jedno ×D *5* *14* *14* *1*
    • nik011

      Re: Rob ×D

      jezisi at je ma klidne modry me to je jedno, proc se to vubec resi, ale fialovy je fakt teda nema! muck *14*
    • tammi

      Re: Rob ×D

      A neni to jedno ??? stejně je k sežraní *1*
    • elio

      Re: Rob ×D

      jo ..tak ty se mi libis:jako kamaradka...mislim ze bi se stebou dobre psalo *3* je mi to jedno ale to co jsi napsal se mi libi *3* *3*
    • Re: Rob ×D

      nechci nic říkat ale rty má fialový
      • elio

        Re: Re: Rob ×D

        a já mislela ,že je má červeny *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit