Přejít na výpis diskuzí

Robert Pattinson

OSOBNOST 31.12.2006 
8515 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vodka-s-dzusem

    Mňam =c*

    šukézní*sladkej*roztomilej..*k sežrání =)) *14* žeru ho.. =c***
  • nik011

    ¨robert

    je nejhezci na celym svete , jedu do anglie bye!! *15* *14*
    • kkornyy

      Re: ¨robert

      NAPROSTO SOUHLASIM *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Úžasný Edward

    No znala jsem Twilight od letních prázdnin a už byl 1. trailer, takže jsem věděla, koho do role Edwarda obsadili =) Musím říct, že jsem byla docela šokovaná... protože jsem si Roba pamatovala z Harryho Pottera =) Ale přesvědčil mě o svých kvalitách... myslím, že Edwarda ztvárnil dokonale =)A asi díky Twilight získal i velký fanclub fanynek =) Už se těším na filmové ztvárnění Breaking Dawn, hlasně na kapitolu "Ostrov Esme" =D
    • Re: Úžasný Edward

      Tjn, to chci taky vidět:D on celej Breaking Dawn bude asi hodně zajimavej:D ale na to si jeste chvili pockame *9*
  • nykysek

    ..

    edwardcullen12: no jestli tě to baví je sem dávat tak proč ne... určitě plno lidí se na ně dívá.. a jinak máš od něj krásný fotky:-)
    • edwardcullen12

      Re: ..

      dik *14* snazim se tak vis co ma ho rado plno lidi dalsich tak proc neudelat radist fotkama at je ten den krasnejsi xD
    • Re: ..

      Je nádhernej :) přestěhuju se do anglie *14* *14* *8* *14* a budu s ním bydlet ;)
  • nový díl

    ahojky prej by mnel byt kazdy rok v kine jeden dil to je super mimoto stmívaní je úžasnýýýýýýýýýý *14*
    • Re: nový díl

      premiéra New Moon je stanovená na listopad 2009 =)
    • edwardcullen12

      Re: nový díl

      to asi těžko 2.díl bude v roce 2010 *9* *9*
  • Nejky Rob

    Čauky, mně přijde Rob uplně úžasnej. Je fakt, že ve Twilight je ještě hezčí než ve skutečnosti. Prostě muck *14* *14* *14* *6
    Edward THE BEST! *4*
  • edwardcullen12

    Obrázky a tapety

    ja jen jestly to sem mám dávat vůbec *9* *7* *7*
  • edwardcullen12

    Obrázky a tapety

    ahojky lidicky doufam ze se vam libej obrazky a tapety ktery sem davam mam jich jeste plno v zasobe xD *15* *4*
  • sajinkaaa

    Edward Cullen

    Me osobne Rob neprijde zas tak peknej ..ale kdyz sem ho videla ve filmu Stmívání jako Edwarda Cullena,tak me primo okouzlil ..v tom filmu je takovej tajemnej,a me takovi vzdycky pritahovali ...a vůbec,celej film byl skvelej, :)
  • smartik91

    pozn.

    koukam nový fotky...pěkný:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit