Přejít na výpis diskuzí

Ross Thomas

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klasnej

    je klasnej a sexy je ploste bozskej!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • uplně mimo

    S Rossem jsem jako první viděla taky film LO2 a stejně jako některé holky jsem nemohla usnou a celý jsem to probrečela...Hezčího kluka jsem neviděla Nechápu proč každá z nás nemůže mít kluka snů.....6ivot je v tomhle fakt pes... On je tak sladkej, svalnatej, krásnej a ty jeho grimasy.....Hned bych do něj šla...A Taky nevypadá na to, že mu bude 26....Neví někdi jestli má přítelkyni a popřípadě kdo to je??? * *4* *4* Asi jsem se platonicky zamilovala *1* *14*
  • chudák Ross Thomas

    Nechápu který debil dal na tuhle stránku ty nejhorší fotky Rosse Thomase, vypadá na nich úděsně a doufám, že sem nepíšou 12letý puberťačky *5*
    • Re: chudák Ross Thomas

      ty seš blbá
    • Re: chudák Ross Thomas

      12tiletý ne ale 14tiletý jo *5*
    • Re: chudák Ross Thomas

      tak sem nakou fotku pridej kdyz ses tak chytra!! *16*
      • Re: Re: chudák Ross Thomas

        presne tak *5* *16* si dajaka mudra a co ked sem pisu 12 rocne?mas s tym problem?nech sem pisu aj 6 rocne....tato stranka je pre tych kt. maju radi rossa a nezalezi na veku! hm? *13*
        • sonicqa1996

          Re: Re: Re: chudák Ross Thomas

          No to mozna jedno je ale jen jestli jí/jemu není právě těch 12.....ty totiz papouskujou tyhle fraze z jinejch komentářu.... *9* *3* *9*
  • kolik jako svině

    Thomas Ross je snad ten nepřitažlivější klučina kterýho znam je naprosto nadhernej a sexy a má mrtě vymakaný tělo fakt je naprosto krásnounkej do toho bych šla hned *4* *4* *4*
  • tomík

    tomík je nádhernej klučina když jsem poprvé viděla film ledové ostří 2 tak jsem pak ani nemohla spat a má krásnou postavu.no prostě nádhernej klučina *14* *3* *14* *14*
  • Ross je šíleně sexy! *4*
  • Thomas

    je velmi přitažlivý poprvé sem ho videla ve filmu Ledové ostří 2 kde podal pro mne neuvěřitelný výkon byl skrátka super *14*
    • Re: Thomas

      se nezblázni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit