Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Roník náš

    jseš do něj blázen co? ale jen tak dál já totiž taky no do spoustu skvělích herců, ale to snad neva *14* *14* *14*
  • LONÁNEK

    Jj, Lonánek je boží. Happy birthday, Rupert! *in love* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ron

    je úžasný *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • roselafendo

    Rupert

    Pro mě je vždycky z tria ten třetí! Ale zas tak špatně nehraje...
  • Rupert

    Já Ruperta uplně milujuuuuuu!je fakt strašně boží!a na všech fotkách je tak sladkej! *14* prostě miláček! *4*
  • ron

    Je to super herec *3*
  • jj

    *14* jj lonanek je uplne nej!!! *14*
  • Miluju!!!

    *14* *14* *14* Já boží!!!miluju zrzavý kluky!!! *14* *14* *14* A ještě k tomu takhle hezký!!! *14*
  • Rupertík

    jjjjjjjjj... Rupert je hezkeej a sympaťák !
  • jj

    ježíš, krásnej nadanej a zrzavej, co víc si přát *14*
  • Re: ahojky

    ten je sladkej..az se vsichni koupeme v cukru *9* *9* *9* *9* *8* *8* *8* *13* *13* *9* *9*
  • *10*

    *14* *14* Rupert- Ron *14*
  • ahojky

    Ahojky všichni. Jsme tu nová *4* Nechce někdo pokecat o úžasným, sladkým, roztomilým, no prostě Rupertovi *1*
  • Omg

    Jejky, te uhodilo vid?Chudinko...tak zamilovana az se z toho zblaznila....Nejlepsi je kdyz si zajde s k panovi doktorovy, urcite ti pomuze *7*
  • :-)

    Hodně štěstí zdraví,hodně štěstí zdraví,hodně štěstí milí Rupe, hodně štěstí zdraví! *3* *14* *4*
  • Dodatečně

    Happy Birthday *5*
  • Muhuhehe

    Nikdy sem nesledovala Pottera kvůli Danovi :) *4*
  • ron

    Jeee tak tohle je fakt boží kluk....nechápu proč je všude takovej zájem o dana=harryho když rupík je daleko hezčí a lepší... *14* a hlavně se straaašně krásně směje....on je prostě nej *1*
  • Rupert

    Hraje dobře=D *15*
  • Re: blabla

    tak v tom s tebou souhlasim, taky sem si to ymslela že jsou lidi spíš na dana ... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit