Přejít na výpis diskuzí

Rupert Grint

OSOBNOST 31.12.2006 
233 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: uu

    A na kterým Potterovi? Podle mě je nejhezčí v Ohnivým poháru. Ostříhanej, to už není tak ono.
  • nikous22

    uu

    Včera jsme byli s kámoškou na Potterovi a shodli sme se že je ohledně borců z celýho filmu nejhezčí *14* *15*
  • xx-paula-xx

    Re: Rupert

    *1* Jasně Ruprt je mrtví, Danile to taky nepřežil, Madona spáchala sebevraždu. Johny Depp skočil před chvílý z mostu. Však jo *1* *15*
  • roník

    já ho žeruz vypadám podobně.je to nej herec na světě *14* *3* *14*
  • email

    Na oficiálních stránkách rupertgrint.org uvádí tuto adresu, kam mu můžete psát Rupert Grint
    Hertford
    SG14 3ZG
    United Kingdom
    a tento mail
    ron@rupertgrint.org

    Ale co je na tom pravdy...?

    A ruku na srdce, kdo z vás umí anglicky natolik, abyste si s ním mohli psát?
  • nik011

    Re: Rupert

    coze nejakej tuk tuk ne tyvl ,to bude mozna tak v dalsim harry pottroj,jenze tam ron asi neumre takze bi
  • hikaru

    aaa

    má roli aby byl srab
  • jessicapraha

    Beeest

    joo! k roli Rona nemohli vybrat lepšího:)
    je fakt k sežrání.. zrzounek:D
    :** fakt sexy hoch toto...♥♥
  • Re: Rupert

    *15* *15* ale prosímtě..
  • Hi

    Hezkej zrzoun a dost dobře hraje podle mě snad nejlíp ze všech těch mladých herců v H.P. docela mě rozesmívá a na roly Rona se tutově hodí moc mu fandím *5* *1* *3*
  • Re: Rupert

    co to tu kecáš za hovadiny????????? *9*
  • pstrosik

    Re: Rupert

    Ach jo zase tu přišel někdo kdo si vymýšlí kraviny a nebo moc čte bulvár... Nemám k tomu už co říct... *8*
  • Rupert

    slyšl jsem že rupert zemřel a daniel že je v nemocnici
  • Re: Re: Rup a Emm

    Jak tady můžete pdát, kdo s kým chodí, když o tom vůbec nic nevíte?! Kdyby spolu doopravdy chodili, byl by z toho strašnej skandál a hned by to bylo ve všech časácích atd.. *8*
  • Re: Re: Rup a Emm

    PRAVDA SOUHLASÍM *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • sweet

    je moc roztomilý.Kéž by byl také sympatický. *14* *14* *4* *8* *15* *3* *1* *5*
  • Re: Re: Rup a Emm

    no tak to je pěkná blbost *16* *16* Daniel a Emma spolu nikdy nic neměli a ani nemAJÍ.TO CO SE ŘÍKÁ JSOU LŽI. *15* *8* a pokud de o Rupa....ten taky neměl nikdy nic s Emmou.tak tady prosim vás neřikejte blbosti *9* *7*
  • Re: Rup a Emm

    nechoděj...určutě...se přeci pořád řiká že s danielam chodí EMMA *3* *3*
  • nikeadidas

    Rup a Emm

    Podle me spolu Rupert a Emma Watson chodej napiste co si myslite vy jako myslim v realnym zivote *14* *16*
  • nika

    hm je peknej *14* ale stejne je hezci fernando alonso *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit