Přejít na výpis diskuzí

Sarah Jessica Parker

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I já se k ní míním správat jako k cloveku.Ale pouze jenom jako k cloveku.Ako herecka stojí S.J.Parker za houby proste.Jako herecku jí taky vubec nerespektuji.Jenom jako cloveka.PS pro me dobré herecky jsou Jennifer Aniston nebo Kate Winslet
  • at je jaka chce at vypada jak chce jeto skvela herecka :-)))))
    • No víš, já neznám člověka, kterej by chtěl vypadat jak kůň!!!!!
  • !!!!!!!!!!! meli by jste se zamyslet nejdriv nad sebou...ANO! svuj nazor mit muzete, ALE nemusite se tady rozepisovat jaka je to.....! *16* *10*
  • Moje nejoblíbenejší herečka kterou mám rád je skvelá Jennifer Aniston.A ne ta hruza Jessica Parker
  • Dobrý den, jste užasná herečka (sex ve městě). I v seriálech který dávají každý den kromě víkendu na prima love. Vše nějlepší k narozeninám:-)
  • Nejlepší :D
  • To je ikona, výborná herečka
  • takova mila kunis ta se objevila jen ve 2 vyraznejsich komedii a ted se divam ze i kniha preziti to sem si nevsimla no ale chlapy asi jo.a hledme ona je najednou hrozne slavna a proc ? protoze to je sexy ukrajinka. *1*
  • Tady je to jasny se to soudi podle vzhledu.Vsichni jste stejni neznamena ze kdyz neni sexy jako jiny herecky co jsou treba i vypatlany nemaj talent,ze nema talent.Jen se objevi treba hezka tvaricka a je hned slavna jen kvuli vzhledu ikdyz hrala v hovadine.a priklad je i v realnym zivote jsi skareda nikdo stebou nebude kamaradit.
  • Ješte Paris Hilton taky je nejhorší herečka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit