Přejít na výpis diskuzí

Sarah Jessica Parker

OSOBNOST 31.12.2006 
53 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • brad-pitt

    brad pitt

    to je fakt
    nechapu kritiky co sem lezou tady to je pro fandy a ne kritiky co nic v zivote nedokazali

    ja si myslim ze jessica parker na svuj vek vypada vyborne a taky hodne dokazala

    ja zboznuju jak parker tak aniston takovych zen moc neni

    mozna semnou nikdo nebude souhlasit kazdy mame jiny vkus i nazor ale pro mne to jsou bohyne a nejhezci zensky na tehle planete *3* *14*
  • brad-pitt

    brad pitt

    je pravda ze jessica parker na svuj vek je opravdu krasna zenska + dobraa herecka a to same jennifer aniston taky pekna kocicka jsou to dve zensky ktere jsou ne jenom obe moc krasne ale maj spolu pomerne mnoho veci spolecnych

    nebyla by tu nejaka anistonka pro brada ? hihihi

    napiste mi nejlepe praha nebo plzen *4*
  • kovy325

    Sarah..;)

    já jí úplně zbožnuju jako herečka je společně s Jenifer Aniston nejlepší..pokud jste viděli seriál Morganovi tak to musíte uznat prostě nádhera..;)
  • telefon lg

    Ahoj, nevite prosím někdo co za typ telefonu LG dala Louis ve filmu Sex ve městě Carrie *7*
    • Re: telefon lg

      Jsem pátrala a pátrala až jsem dopátrala že je to lg LX570 to je asi ten nejpodobnější telefón mě by zase zajímalo co to bylo to rúžové oblepené lepící páskou co měla něž to hodila do moře jinak ten telefon je asi jen dostupný v usa *3*
  • Sarah

    Sarah je opravdu dokonalá. Má šmrc, vkus a gracieznost. Serial sex ve městě je nejlepší, je pravdivý a hlavně ukazuje ženy takové, jaké opravdu jsou...citlivé, sebevědomé, vtipné, náladové prostě k sežrání... jen tak dál!!
  • Je skvělá,krásná,odvážná,temperamentní a má obrovské kouzlo a sexapeal...obdivuju jí od hlavy až k patě...a seriál sex ve městě je můj nejoblíběnější seriál...vždycky mi zveden náladu i sebevědomí...
    • Re: Je to kočka...

      Mám ji moc rád, je to perfektní herečka, a určitě i milujíci máma.
  • Sex ve městě-great

    Její role v sexu ve městě byl absolutně nejjjjjjj *15*
  • Obrázky

    Mám něco o S.J.Parker a ráda bych to vyměnila za Liv Tyler,Keiru Knightley,Kate Beckinsale,Kirsten Dunst,Natalii Portman,Cate Blanchett,Mirandu Otto(Eowyn) nebo Jen Aniston.Tak pokud máte chut. *3*
  • eve

    Jessicu mám hrozně ráda,je moc pěkná,v Sexu ve městě je super,sháním to všude možně na DVD nebo VHS,a nic.
  • všechny její seriály a filmy jsou vrchol dokonalosti

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit