Přejít na výpis diskuzí

Serj Tankian

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: :(((((((((((

    a nemohl bys mi pls poslat link na stazeni toho videa ???dik
  • kanec

    posilejte mi je na JanKalousek@seznam.cz dik
  • kanec

    nemohli bi ste mi poslat nejake fotky pls *14*
  • kanec

    je fakt hustej moc se mi libi a ty prispevky sou fakt husty *14* *5*
  • serj ostrava

    lidičky..zkuste troško probrouzdat net.. je tam spousta velmi kvalitních fotek z konzertu a jak uz jsempsala takdy jedné holcine i videa.. *1* ..thanx Serj *14*
  • Re: :(((((((((((

    hoj tak kdyz je ti to tak lito.. -mne by bylo taky kdybych tam nebyla*9* tak jeden milý mladík na serveru www.tie-music.net to cele natočil a je tona netu.. stací klik a mas cely koncert doma.. vyborna kvalita *15*
  • Poděkování

    Děkuji hodné duši, která mi poslala fota! Díkes!
  • Re: Re: Re: Jak jinak než SOAD

    no nevim nevim...rekl bych ze neni proti nemu, jako proti osobnosti a cloveku, ale spis si odporuji v nazorech...takze tak veta na konci by ho zrejme opravdu nepotesila...ale myslim ze by to prijmul s usmevem a nejak by si to podeprel svou vlastni teorii...je to opravdu clovek na urovni :) *5*
  • Re: Nej Zpěvák

    no tak to bezkonkurencne...tohodle typka potkat a popr s nim pokecat by bylo kazdopadne splneni meho snu...ale kdovi jestli se mi to nekdy podari :(
  • Re: pravda

    wau...konecne to nekdo dokazal vystihnout :) bravo...takhle presne bych to asi rekl ja...a to ze je serj trida si proste nemuzu odpustit...zvlaste po shlednuti jeho kocnertu ! Serj Forever *3*
  • Re: Fota

    tak to bych taky uvital...ja blbec sem si nekoupil listky do kotle a na miste jsem malem zaplakal ...ale fotky by bodly :)
  • Re: Serj v Ostravě

    jej...no me to povidejte...ja jsem myslel ze umru navalem euforie...bylo to naprosto uzasny a ti predskokani taky stali za to :) dokocne mam podepsanej i listek od dvou z nich :)ale serj je serj...je to opravdu PAN Umelec... *5*
  • :(((((((((((

    Ježiši já sem na serje talkiana UPA zapoměla:(!sem v depresííích!!!v lednu sem o tom četla že tu bude,ale nekoupila sem si lístek(dost času)a najednou tet koukam že už tu byl!můůůůj nejwíc zpěvák!!!!!!!!!!to ste mě to nemohli připomenout!!!!!!:(tohle nerozdejchám eště hodně dlouho!!achj
  • Fota

    Nemáte někodo nějaké fota z toho koncertu? Byla bych ráda, kdyby mi někdo aspoň pár poslal... Dík *3*
  • Serj v Ostravě

    Serj v Ostravě:Vyjela jsem s kamarády v 7:45 a do Ostravy jsme dorazili v 14:30.Cestou nás otravovala nějaká kurvička pořád na nás měla keci.Jen si to zkuste představil.Před halou jsme si sedli a čekali až do 19:15.Měli jsme lístky pod pódio.Asi v 19:45 tam přišla předskupina Fair To Midland.To byl nářez!Pak následovala 30 min. pauza a pak najednou zhasla světla a přišli muži v černém a za nimi jeden celej v bílém byl to SERJ.A show mohla začít.Někdo čekal že zahraje nějaké písničky ze Systémů a pak byli zklamaný.Ale my ne , protože jsme vědeli že je hrát nebude(v rozhovoru v óčku to uváděl).Byla to nádhera Serj se taky vytáhl hrou na akustickou kytaru a samozřejmě hrou na klavír.Domů jsme se vrátili v 6:30.BYLA TO ÚŽASNÁ SHOW!!!!!!!!!!!!!!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Re: Re: Jak jinak než SOAD

    proc myslis Serj je proti Bushovi.
  • Re: SOFAD

    je to SOAD NEEEEEEEEEEEEe Sofad
  • Re: koncert

    Ahoj já tam byla taky a ten kdo tam nebyl tak toho lituju proste super konzert.
  • koncert

    Čao! Byla sem v Ově na tom koncertě a bylo to úžasní! kdo by o tom chtěl pokecat tak ¨mí ICQ je 393380790
  • Re: Tak co?

    Koncert byl naprosto úžasný! Jeho nezaměnitelný hlas slyšet naživo je opravdu zážitek!!! Je škoda, kdo tam nebyl!!! *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit