Přejít na výpis diskuzí

Serj Tankian

OSOBNOST 31.12.2006 
94 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díkec

    O skupině System of a down jsem hodně slýchávala ve škole ,ale však nelákalo mě to moc lidí to zas neposlouchalo.Pak jsem nevěděla co roupama dělat byla jsem ujetá do jednoho týpka ,který bydlí kousek od Kolína.Poslouchal Systemky a tak jsem si řekla proč to taky jedenou neposlechno a ted vím a moc mu za to děkuj že jsem našla kapelu ,která je ok a dokáže zazpívat texty pořádně a s úsměvem a humorek moc ti díky michela nikdy ti to nezapomenu fakt díkec a budu ráda,když se seznámim s pár lidma co maj stejnej styll díkec a mějste se good *4* *4* *4* *4* *4*
  • Re: Serj Tankian aneb nejlepší zpěvák pod sluncem

    Já osobně si myslím že exstuje jeden lepší hlas a to Serj před cca 5 lety. On se opravdu vyřval se Systémama, a bohužel na jeho sólovku mu už ten úžasněj hlas nezbyl. To neznamená, že by nezpíval úchvatně, ale přeci jenom je to trošku něco jinýho.
    No a co se týče písní, tak to se rozhodně "nevypsal" se Systémama, pořád má co říci, a ví, jak to napsat a vložit do hudby. Do nesmírně zajímavý, hravý ale i vážný hudby.
    No a teď si můžem akorát počkat na Daronovu práci (Scars on Broadway) a práci ostatních členů.
    Jen do toho hoši, držíma vám palce!
  • Můj objev

    Neznala jsem System Of Down, neznala jsem Serje Tankiana. Úplně náhodou jsem si pustila jeho sólové album z netu !!! A hned na první poslech mě ohromně zaujalo. A čím víc ho poslouchám, tím víc ho oceňuji. Pak jsem rovněž náhodou viděla pár jeho klipů - úžasnýýý!! Sehnala jsem překlad jeho textů, mají hlavu a patu, hudba skvělá, zpěv perfektní. SUPER!!! A díky za všechny náhody. Život je zase o něco veselejší!!!
  • pravda

    hele, on Serj chce říct světu to co se děje ve světě jaký sou lidi na sebe svině proč děti v Iráku a pod. by měli žrát bahno a sedět doma zalezlí a strachowat se kdy přiletí granát z ERPG !!!!!!!!A MI TADY SI ŽIJEM MÁME VŠECHNO A POŘÁD TO NESTAČÍ NÁM VŠUDE SKURWENÝ TOWÁRNY A JENOM KVŮLI PENĚZŮM !!! chudáci děti v Africe, místo toho aby se vyráběli zbraně za několik milionů tak by mohli pomoct v Africe my všichni by sme měli aspon přispět 20kč aspon pomoc zbraně se vyrábí na to aby byla válka vy newíte co se ted děje třeba prezidenti smlouvaj a by sem nepřilítla jaderná hlavice víte kolik nám toho vláda tají nevíte ale měli bychom Serj je tenkdo chce říct světu klid už dost všechno špatně MÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍR
  • :o)

    no já koukám, jediná negativní reakce na Serje tu neni, to jsem u diskusního fóra nikdy neviděla *4* A taky se připojuju - Serj je nej nej nej .. jen by se měl stydět, že se ještě nestavil v ČR (jen jednou se SOAD v 98) *14*
  • Re: SOFAD

    SOFAD???...dobrá blbost...vždy se uvádí SOAD!!!
  • :D

    Nojoo Serj je prostě kaňour *3* *5*
  • serj jan

    *3* hayeer..haya hayeren grek ii:))))
  • ooo

    *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
  • uuu

    *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Miluju ho!!!!

    *3* jak ho můžeš milovat když jsi s ním ještě nemluvila *7* *1*
  • Re: SOFAD

    SOFAD *9* omg *7*
  • System of a down

    SOAD je nejlepsi skupina na celym svete a
    serj tankian je nejlepsi zpevak na celym svete proste forever best
  • Serj

    Sice ho moc neznám *9* ale jeho písničky jsou fakt boží *4* Nejvíc mně bere:Empty Walls prostě je to supeeeer furt to poslouchám do kola no uznejte sami není ten chlap třída? *1*
  • Serj

    Sice ho moc neznám *9* ale jeho písničky jsou fakt boží *4* Nejvíc mně bere:Empty Walls prostě je to supeeeer furt to poslouchám do kola no uznejte sami není ten chlap třída? *1*
  • Re: SOFAD

    A SOFAD je podle tebe co?
  • Re: Miluju ho!!!!

    je to skvěěěělej zpěvák ale až tak?takhle nebláznim ani já co se týče cobaina a nirvana jemoje nejoblíbenější skupina....no to je jedno *7*
  • SOFAD

    kdyžtak SOFAD a ne SOAD. *3*
    Serj je fakt dobrej.
  • serj

    chlap jak má být,má v sobě něco co žádný chlap nemá..... *5*
  • Serj Tankian aneb nejlepší zpěvák pod sluncem

    No vážně.Nemyslíte si že Serj má naprosto úžasnej hlas?Je to výjimečný člověk, líbí se mi ja kse zajímá o politiku.tedy pdole těch všech životopisů to je fakt bezvadnej člověk x) a to ještě ktomu má úžasnou hudbu, no posudte sami, není ten Serj úžasnej?xD

    P.S.:nej písničku od něj nemám, to jsou všechny v albu Elect the Dead xDD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit