Přejít na výpis diskuzí

Simona Stašová

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vaše herectví

    Zdravím Vás a chci Vám touto cestou poděkovat za překrásný zážitek, který jsme měli díky Vaší roli ve filmu Román pro ženy, byla jste fantastická a již dlouho mě něco, tak neoslovilo. Moc ráda vzpomínám na Vaše dialogy, protože měly se mnou mnoho společného. Předvedla jste báječný výkon, díky tomu se chystáme na 20.6, na Sestup Orfeův, doufáme,že budete mít tu čest a uvidíme Vás na živo. Přeji Vám mnoho životních úspěchů a mnoho štěstí k tomu, ať se Vám daří a my z toho máme plno radosti. Kateřina Procházková
  • Román pro ženy

    Připojuji se k paní přede mnou. Super herecký výkon, nejlepší z filmu!Asi jste taková alespoň částečně i ve skutečnosti, fakt skvělý! Díky za příjemný zážitek! Vaše fanynka.
  • Román pro ženy

    Vážená paní Stašová, byla jsem v kině na Románu pro ženy a byla jste vynikající. Pobavila jste nejen mě, ale i mé blízké a ostatní přátelé. Neslyšela jsem na Vás jedinou negativní reakci za Váše herectví ve filmu.....Fandím Vám a brzy se ráda přijdu podívat na Vás do divadla....papapap. Alena N. /Praha/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit