Přejít na výpis diskuzí

Simona Stašová

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dokonalá Simonka

    Vaše herecké role jsou skvělé.Každý film, kde máte jakoukoliv roli ráda sleduji, hrozně se mi líbí jak hrajete v seriálu "Místo nahoře". A |Pelíšky super!!! Sympatická a příjemná herečka se vším všudy.Jen tak dál *3* *3* *3* *3* *3*
  • Meryl Streep

    Mila Simonko.

    Je to az neuveritelne jak moc se podobate Meryl Streep. Vidim, ze vam to tu pisi i jini. A to jak hrajete vase role Vam naprosto sedi a zastavuje dech jinym. Povazuji vas za nejlepsi herecku cele nasi republiky. Jen nas nesklamte a pokracujte v tom co umite nejlepe... HRAT :-)
  • Vojta Stáš

    Ahoj, chtěl bych se zeptat na kontakt na Vojtu, nemáte ho někdo? *4*
    • Re: Vojta Stáš

      mam.ale nevim jestli by s toho byl dvakrát nadšenej...já s nim chodim na gympl *1* *15* *14*
      • Re: Re: Vojta Stáš

        *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • Mám velmi ráda filmy s Vámi, miluji hlavně Vaše komediální role, hrajete jaksi s nadhledem nad věc, prostě nadčasově.A potom co jsem shlédla Krásný ztráty, ve kterých jste byla, jsem navíc zjistila že jste velmi milý, sympatický a moudrý člověk.Přeji mnoho úspěchů v osobním i profesním životě a pohodové vánoce.
  • Pozvánka na filmovy festival

    Dobrý den paní Stašová, jsem studentka prvního ročníku čtyřletého gymnázia Elišky Krásnohorské na Praze4 v Michli. Naše škola již třetím rokem pořádá filmový třídenní filmovy festival. Celou akci organizují saotní studenti školy, všechno organizují, získávají autorská práva k filmům,...,zvou, nebo chcete-li, žádají slavné a zajímavé osobnosti o účast na našem skromném festivalu. Vzhledem k tomu, že jste nejenom slavná a zajímavá, působíte velice příjemně a jste nepochybně první dámou svého oboru, mi dovolte, abych Vás jménem celé naší školy pozvana na náš filmovy festival, konaný letos 18.-20.prosince. Všichni bychom Vaší návševou byli skutečně nadšení a mnohým z nás by se splnil sen. Mnohokrát děkuji za odpoveď a s pozdravem Veronika Chábová
  • Uznání Vaši práce

    Jste dobrá,stejně jako Vaše matka,díky oběma za to co děláte.
    • Re: Uznání Vaši práce

      Myslím,že paní Stašová je slušná a věřím,že není tak vulgární jako její matka a že by se tak nepředváděla na veřejnosti,jako její matka-viz Turecko,promenáda po balkoně a nabízení se.
  • uznání

    Jako určitý typ herečky nehraje pani Stašová špatně.
  • Paní Herečka

    Nedávno jsem viděla film Krev Zmizelého, mohu jen říci děkuji.Zahrála jste svou roli tak přesvědčivě,že jsem vás až nenáviděla.A v tom je ta vaše dokonalost. Hrajete opravdově, jstevelice silná osobnost. Ještě jednou děkuji.
  • Pani herecka!!!!

    Simono vzdy ste mi pripominali Meryl Streep!!!!Aj ted...Spusob vaseho herectvi je uplne stejny jak u ni....Jinak ste supr!!!!
    • Re: Pani herecka!!!!

      Dobrý den,jsme si s Vojtou podobní?Jsem jeho sestra a stále jsem ho nepoznala.www.libimseti.cz/Miki.nka aa .
      Myslím si ,že nějaká podoba tam bude :-D .
      P. Skřípalová *3*
  • Paní herecka

    Vázená paní Stasová, také já vám chci podekovat za vás herecký výkon v Románu pro zeny. Vzdycky sem vás mela ráda, ale ted jsem si vás uzívala v nekolika rovinách. V roli jste znovu ukázala jaká jste skvelá herecka, krásná zena se smyslem pro humor a urcite i dobrý clovek. Velice jsem se bavila pri pohledu na vás, protoze jsem vám verila vsechno a mela jsem z vás pocit, ze si roli opravdu uzíváte a to se prenáselo i na me. Moc dekuji panu rezisérovi, ze vás do role obsadil. Jste zena, kterou bych si dovedla predstavit jako svou pritelkyni. Preji vám mnoho krásných rolí, úspechy profesní i soukromé. Dekuji Fíbí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit