Přejít na výpis diskuzí

Simona Stašová

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Římské noci

    Vážená paní Stašová,mám moc ráda Vaše filmy i seriálové role,jste skvělá.Avšak Váš nádherný herecký koncert v Římských nocích,který jsem viděla ve čtvrtek 19.6.v Divadle v Řeznické mě naprosto uchvátil.Jste úžasná.Přeji Vám jen to nejlepší a mamince ať se brzy daří lépe.Mějte se moc hezky.Magda
  • Poděkování

    Vážená paní Simono,
    včera, 16.6.2008, jste hrála v Plzni ve hře Drobečky z perníku. Děkuji Vám za úžasný zážitek. Byla jsem dojatá i "uchechtaná". Ještě jsem nedostala u nás v Čechách odvahu tleskat v divadle ve stoje a volat bravo. Včera už jsem to téměř dokázala. Byla jste famózní.
    Děkuji, Dája
  • e-mail

    Vážená paní Simonko, chtěla bych Vás poprosit, jestli by jste mi mohla napsat Váš mail na 001.marie@seznam.cz. Předem moc děkuji *4*
  • pozdrav mamince

    Vážená paní Stašová,
    chtěla bych Vaším prostřednictvím popřát Vaší mamince, aby se rychle uzdravila a vzkázat jí, aby se netrápila činem jedince, který rozhodně nemá podporu veřejnosti. Považuji celou kauzu za velice trestuhodnou a člověk, který se na ni aktivně podílel má nějaký vnitřní problém a tímto nevybíravým způsobem si ho řeší. Většina slušných lidí Vám drží palce! Marcela Š.(44 let)
  • Obdiv

    V pátek 9.5. jsem viděla hru Shirley Valentine,byla jste skvělá!)mimochodem skvěle napsané).Byl to naprosto úžasný zážitek,umocněn tím,že jsem seděla v první řadě.Moc Vám gratuluju a díky
  • poděkování

    Milá paní Simono,
    včera jsem Vás viděla v Olomouci na představení Shirley Valentine. Jste skvělá herečka, byl to herecký koncert. Z Vašeho výkonu mě šel mráz po zádech. Doufám, že se Vám u nás dobře hrálo, protože tam byla perfektní atmosféra. Vše dobré Vám přeje Jana
  • poděkování

    P.Stašová,jste výborná herečka a krásná žena.
  • gratulace

    Přijměte, prosím, velkou gratulaci k udělení ceny Thalie. Chodím obdivovat Vaše umění do Řeznické, a vždycky je to pro mne veliký zážitek. Děkuji Vám za něj. A.Hoskovcová
  • velká gratulace!

    Milá paní Simono, jste moje hodně oblíbená herečka, jsem moc ráda, že jste dnes dostala cenu Thálie. Přijměte moji upřímnou gratulaci, jste jedna z těch, kteří si tuto cenu opravdu zaslouží. Věra z Náchoda *4*
  • Drobečky z perníku

    Milá paní Simono, včera jsme spolu prožily krásný večer. Vaše představení Drobečky z perníku mně úplně dostalo. Že jste výborná herečka, jsem věděla už dávno, ale že jste až TAK VÝBORNÁ, jsem netušila. Děkuju Vám a přeju fůru úspěchů - Vlasta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit