Přejít na výpis diskuzí

Simona Stašová

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste super ženská

    Dobrý den paní Simono. Již dávno jsem vám chtěla napsat a poděkovat za perfektní zážitek z divadelního představení na kterém jsem byla v červnu v Hradci Králové. Bylo to super. Po představení jsem si byla pro autogram, kde jsme spolu chvíli hovořily. Chtěla jsem Vám poděkovat, že jste mě podpořila a dala mě chuť do života. Jestli to budete číst, tak jsem po ozáření a je mě docela dobře. Jste super ženská a moc si Vás vážím. S pozdravem Vaše obdivovatelka Hana. Přeji hodně zdraví...
  • narozky

    a jinak ti simono stašová přeju vše neeeejk narozkám..:) *4* *4*
  • no to vím!

    já vím, že sem celebrity nechodí... ale jednou za čas si sem něco můžu napsat... i ze zábavy... *1* *1* *1* *1*
  • Lidičky vzpamatujte se

    Lidičky vzpamatujte se? Vy,co sem píšete přímo na adresu celebrit,si myslíte,že si to přečtou? Celebrity nechodí na tyto stránky.To vám nedochází? *3* *13* *9*
    • Re: Lidičky vzpamatujte se

      Rozume, vzpamatuj se ty! Nechodí všichni (v tom máš pravdu), ale je jich hodně, kteří chodí. To vím zaručeně. *4*
      • Re: Re: Lidičky vzpamatujte se

        Veroniko a ty o někom víš kdo by sem z celebrit se podíval na svou kritiku nebo chválu? Já ne a silně pochybuji,že by někdo z nich to chtěl číst. Veroniko,Veroniko,vzpamatuj se ty,pokud o nikom nevíš.
        • Re: Re: Re: Lidičky vzpamatujte se

          Ano, vím o konkretnich osobách - osobnostech, které chodí občas na stránku osobnosti.cz. To je tvůj problém jestli tomu věříš, nebo ne. Opakuji -nechodí všichni, ale jsou, kteří chodí. Asi mají silnější, a trénovaný žaludek než si myslíš. (a vzpamatovat se nemám z čeho - já je sem neposílám) *5*
          • Ale máš se z čeho vzpamatovávat, Veroniko, Veroniko. Napiš tedy konkrétně,kdo sem z celebrit chodí a čte si na svoji osobu kritiku či chválu. Možná jsi ty také nějaká celebrita a píšeš třeba o sobě,ale pak by jsi byla snad jediná.
  • Paní herečka

    *4* Dobrý den paní Simono.Včera jsem navštívila divadelní představení SHIERLEY VALENTINE u nás ve Veselí nad Moravou a hluboce před Vámi smekám za krásný výkon .Jste úžásná herečka a obdivuji Vás.Marie *3* *3* *3*
  • úžasná herečka

    Milá paní Simonko,
    jste úžasná herečka. Jsem kamarádka p.Sáni Kuchřové a jsme Vaše velké obdivovatelky. Hodně štěstí a zdraví. Alena Hanzlová *14* *14* *14* *14*
    Také Vám mnohokrát děkuji za zaslané foto
  • Best of best!

    Nejlepší herečka na jakou si svět mohl přát!Jakejkoli film,kde hrajete Vy,je už tím naprosto skvělej..Pro mě jste prostě herečka číslo 1!Přeju strašně moc úspěchů ať v divadle tak i v dalších filmech.. *4*
    • Re: Best of best!

      Tak to si zase tak úplně nemyslím,ale je to dobrá herečka. *3*
  • Paní Simono.....

    Paní Simono jste jednička! Viděla jsem vás v různých filmech a seriálech a jste úžasná! *4*
  • vera170852

    170852

    Paní Simono, přeji Vám k Vašemu zítřejšímu jubileu hodně zdraví, štěstí a do dalších let moře překrásných rolí!!!
    Těším se opět na Váš divadelní koncert v představení: "Poslední ze žhavých milenců" 13.5.2010.
    Věra Bartoňová
  • vera170852

    Poděkování p. Simoně

    Paní Simono, ráda bych Vám ze srdce poděkovala za nádherný zážitek, který jsem zažila na Vašem včerejším (30.9.2009) představení Shirley Valentine. Byla jste opravdu ÚŽASNÁ! Děkuji Vám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit