Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skandar

    Hned po Georgii je nejlepsi ze vsech 4 sourozencu. Spoluzak Daniela Radcliffa. Skandar je mnohem lepsi nez Radcliffe! I Edmund byl lepsi nez ten zamindrakovanej Potter. Nemam pravdu? *14*
    • Re: Skandar

      Proč zamindrákovanej? A Skandar je spolužák Dana??? to je pro mě novinka *7*
  • h-b-day

    všechno nej k narozkám *14* *14* *1*
  • výte jak
    isem
    blbá a hloupá
    nykdy isem isem
    nemnela na visvjedcení jednycky *12*
  • dopis

    Lidičky!! sem nejštastnější člověk na světě!! 18 prosince sem Skandarovi psala do Londýna o fotku s autogramem a včera přišel dopis s jeho fotkou a autogramem!! jestli mu chcete napsat a nevíte jak napište tady je mé icq: 453627611
    doufám, že vám odepíše. *14*
    • Re: dopis

      jo já jsem mu taky psla v lednu a neodepsal-asi mám smůlu no *9*
      • Re: Re: dopis

        To víš on odepisuje jenom těm lepším *1*
        • Re: Re: Re: dopis

          To ty máš být jako ta lepší?? Nebo snad já?? Dost blbý fakt!! Myslim, že on nedělá rozdíl mezi lepší a horší!! Protože ten dopis co sem mu poslala ani neviděl! Jo přesně to si myslim! Myslim, že podepsal tu fotku a dal ji lidem, kteří za něho dělají poštu!! takže sem nechot zničím takovým, jako že on piše těm lepšim! A když už tady chceš ze sebe dělat borku, že ti taky odepsal a chceš zamachrovat, jako že si ta lepší ta které on odepsal tak to si děvenko na špatné adrese páč já sem tu taky řekla, že mi odepsal jo sem štastná jo mám strašnou radost, ale na to abych tady ze sebe dělala tu lepší a schazovala ostatní to je fakt trapný!! A když si ta lepší tak sem nelez, protože tady je to pro normální lidi a ne pro někoho, kdo přinde oznámí, že je lepší a všichni se nademnou poserte! to tě máme jako obdivovat?? Bože ty si ta lepší?? a jaký to je ?? já chci být taky lepší já ti tak závidim!! to si jako myslíš, že tu někdo tohle řekne?? Si na omylu!! radši di za těma lepšíma jo a nás tady nech napokoji!!
          • kristina-isabell

            Re: Re: Re: Re: dopis

            presne ako keby si mi to vyrvala z ust. A ked uz sme pri tom, aka je ta adresa???? *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: dopis

        nezoufej někdy ti určitě napíše brouku *3*
        • Re: Re: Re: dopis

          kéžby,jenže bohužel už začínám věřit,že někdo jako je on neodepíše obyčejné holce *9*
          • katerka11

            Re: Re: Re: Re: dopis

            jo mas pravdu
          • katerka11

            Re: Re: Re: Re: dopis

            jo mas pravdu *9*
          • Re: Re: Re: Re: dopis

            Ty jsi nedočkavá martisko *4* Když budeš věřit v Boha určitě odepíše
            • Re: Re: Re: Re: Re: dopis

              už mi odepsal:D jsem ta nejštastnější na celém světě *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: dopis

            Mě to trvalo 2 měsíce, než dopis přišel!!! A nejlepší na tom je, že kámošky říkaly . ani to nepiš to nemá cenu!! stejně to tam nedojde!! No a přece to došlo!! a musím říct, že první týden je hroznej!! furt stojíte u schránky, jestli nepřišel dopis pro vás, ale nezoufejte!! pokud ste zadali správnou adresu určitě vám taky dopis pošle!!! *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: dopis

              jo to znám já stojím u schránky furt
    • nika.

      Re: dopis

      teda to se máš
    • nika.

      Re: dopis

      Tyjo, to je máš.... *1* Já to chtěla taky zkusit, ale pořád jsem k tomu nějak nedošla....
      • katerka11

        Re: Re: dopis

        jo ja taky.ja mmam z toho strach
  • ginni97

    kofola

    myslim, že Skandar hraje v reklame na kofolu-milenci se milujou ne??? nebo sou si faakt podobny :-D
    • kristina-isabell

      Re: kofola

      vazne sa fest podoba, nikdy som si to nevsimla, ale Skandar je krajsi
  • Skandar Keynes

    *4* to je vtipný, v první Narnii byl takovej ještě malej a najednou zjistím že je prakticky stejně starej jako já. už se na něj těším v Princi Kaspianovi. *4*
  • skandarrr *1*
    • No,ale pavlinka si myslí ,že je lepší William Moseley!
      pavlinka si moc myslí!:D
      • jo pavlinka je divná protože musí mít ráda každýho
  • elio

    skandym

    no jen skandar *10* *10* hm..myslim že na nem mocccc...az moccc visite jako kdybi vam dal neco za co mu musite dekovat *5* *5* nechapu proc mu tak zobete z ruky....jste vadny....jo a to s tim psanim..hm..jestli sis nevsimla ja nikde nepisu hacky a carky.. *8* *8* myslim si že si nejdriv precti a potom rikej ze neumim psat....koukni na teu ta ani neumi psat a ty mi neco rikas?? *16* *16* jsi asi mental...
    • nika.

      Re: skandym

      Taková naivita....
  • avril122

    Vše nej

    Všechno nejlepší k narozeninám Skandy...,hodně štěstíčka,zdravíčka,lásky a úspěchů v kariéře..... *3* *4*
  • kristina-isabell

    je volny???

    nevite nahodou ze ci ma Skandar nejak priatelku??? alebo je volny???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit