Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika.

    I love Skandar

    Je moc krásnej sladkej a sympatickej *4* *14* .
    To je mi jedno že někdo máte jeho Skype-stejně tomu nevěřim.A vy ostatní nemusíte závidět.Opisujte jeho adresu:
    SKANDAR KEYNES
    c/o Hamilton Hodell
    5th Floor
    66-68 Margaret Street
    London,W1W 8SR
    United Kingdom

    A pokud přiložíte obálku se svou adresou a platnou britskou známkou v dostačující hodnotě,je téměř stoprocentní,že vám odpoví. *3*
    • kristina-isabell

      Re: I love Skandar

      teraz citam bravo a je tam presne taka adresa hamilton hodell 5th floor 66-68 margaret street london w1w8sr england, a zevraj patri rupertovi grintovi (keby niekto nevedel tak hral v potterovy -bleee- toho rysaveho rona weasleyho) a neviem ci sa nesekli alebo co lebo mi to nejak nesedi.... *9* *9* *9* *9*
    • Re: I love Skandar

      heled, nevis kdo ma ten jeho skype???? diky za jakoukoli odpoved...M.
  • Happy birthay .i love you
  • nika.

    ?-----

    Tak to nechápu,jaktože tu má Skandar tak málo lidí ve fanklubu.On je tak úžasně sympatickej a krásnej...Fakt závidim těm,kdo byli na tý premiéře v Praze!Koukali jste na ty videoklipy?Ty jsou fakt skvělý,já z nich nemůžu!!!!!!
    • Re: ?-----

      jsou na YouTube?? jestli jo tak kde přesně pls??
      • nika.

        Re: Re: ?-----

        Já myslela ty videa,co má tady na profilu.Ale na youtube toho taky spoustu najdeš.
  • Jo,ať se mírní!:D
    • pavlinka
    • KRS asi máme podobný názory *15*
      • Nojo,neznáme se náhodou? *8*
        • asi se neznáme,protože máš divný jméno ,který nikdo neví co to znamená:DD
          pzel:D
          no,ale já nejsem o nic lepší - KRS!!:D
        • možný to je *14*
  • je krásnej!!

    Hele taky vám přijde Skandar v Narnii 2 mužnější a krásnější? Mě osobně jo!! V 1 je takové malé dítě, ale ve dvojce je nádhernej!! *14*
    • ano tam je taky ešte krajší než v jednotke..ked som uvidela po prvy krát Narniu 2 tak som vyvalila oči *14* *1* *1*
    • Re: je krásnej!!

      jjj je prostě nádhernej no !! *14*
    • Re: je krásnej!!

      jo to jo.. a krom toho ja sem uplme ulitla na kluky s hodne tmave hnedejma vlasama a ocima... je moc hezkej
    • Re: je krásnej!!

      to teda taky si myslim a musim se na něj furt dívat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika.

      Re: je krásnej!!

      V jedničce je supr,ale když potom vidíš dvojku tak je ještě úžasnější. Je fakt *14*
  • elio

    Upřímě o skandym

    Mě se libil ,,ale ted se mi zda takovej moc pišnej *9* ..no ale ja si mislim ze maj nej grils pravdu *1* a upřímě bych mu to rekla do oci *16* *16* *16* DEBIL JEDEN.......p.s Skandar smirdí jako čpavek *10* *10*
    • Re: Upřímě o skandym

      *13* tak to teda prrrr *16* pozor!! tohle by se ti mohlo prodražit a skandy je nej a nikdo si nebude dovolovat *13* *13* na to ten táž osoba může zapomenout a s tim že smrdí skus si čuchnout někdy k sobě je to cejtit až sem a podívej se do zrcadla nějakej bedar na mě kouká a ty vlasy jako špagety no teda jestli nesmrdíš ty tak tví kecy to vyjde na stejno *1* *1* *15* *16* *16*
      • ano máš velku pravdu!a tebe elio toto je fakt stránka pre fanušikov a nie pre idiotov..chod preč!ked sa ti nepáči tak odít a vybíjaj si zlost na niekom inom *10* *16*
      • nika.

        Re: Re: Upřímě o skandym

        Svatá pravda. Konečně sem přišel někdo další normální.
    • Re: Upřímě o skandym

      No víš co? Radši se nejdřív nauč psat.
      Můžete si kdyžtak založit nějakej antiskandarovskej blog nebo diskuzi a tam si ho můžete pomlouvat myslím tím elio a nej girls , ale tady se vystavujete příliš velkému nebezpečí, že se do Vás někdo tak naveze (a ani bych se nedivila) že třeba doma potom něco omylem rozbijete apod. nehody .
      • Re: Re: Upřímě o skandym

        Máš úplnou pravdu!! A roxana taky!! když si oněm myslí, že je debil atd. Tak proč sem lezou? Jestli si myslí, že sem přijde a udělá bafiky baf tak se pekelně plete! Jo a taky že prý Skandar smrdí!! Bych se vsadila že elio smrdí daleko víc když to píše!! *1* *1* *1*
        • Re: Re: Re: Upřímě o skandym

          úplně s váma souhlasim a myslim si že sem lezou jenom aby tu zaplnili celou stránku těma blbejma kecama každej herec vypadá na fotce pišně ale mě ten pišnej úsměv přijde sexy
          • Re: Re: Re: Re: Upřímě o skandym

            koukam, ze taky psat neumis. *15*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: Upřímě o skandym

              Víš co? Jdi do prdele ty trapná huso!
        • Re: Re: Re: Upřímě o skandym

          Promiň ty jsi roxanda a ne roxana!! Fakt sorry!!
  • roxanda

    svata pravda

    holky, dam vam radu... neodepisujte na ty prihlouply prispevky... ono se jim to libi , ze vas to stve a budou tam psat dokola a dokola a zase jednou dokola... jinak vas nechci ovlivnovat... mejte se.. *5* *13*
    • nika.

      Re: svata pravda

      To máš pravdu,já ale nedokážu pochopit,jak je může bavit psát sem takový trapárny jako že Skandar smrdí a tak.Nás to z míry nevyvede,spíš si myslim,že ony tu maximálně ponižujou samy sebe.
  • Skandar je úplně ůžasnej! *14* ♥
    • Mírni,moc si užíváš! *16*
      • nech ji :)
  • ¨jste pipky

    vy jste uplne hloupy, tady pisete,jak ho milujete a nikdy ho ani nepotkate..jezisi *3* *13* jste stupidni
    • Re: ¨jste pipky

      mas pravdu ..........vobec ho neznaji ....max co knemu mohou citit je ze sa im paci ...........milovat lubit a bit do neho nemohou ....................videli ho vo filme alebo naziva ale nepoznaji ho *8*
      • máte velkú pravdu aj ja si to myslím ale nechajte ich aspon sniet o Skandarovi..aspon možno majú nijaké citi *7*
    • nika.

      Re: ¨jste pipky

      Je docela velkej rozdíl mezi tim jestli napíšeš že ho miluješ a tim že ti připadá pěknej a sympatickej.Ale jestli to nechápeš,nemá cenu to rozebírat.
  • jo vfakt??????

    Skandy je strastne blby a souhlasim s nej girl a elio... P.S.- cus trapky *1* *5*
    • Re: jo vfakt??????

      hele ty mrdko jako mno co si mysis.... a mno jako esi ti Skandar udlal něco táááág moooc strašnýho bo esi seš do něj táááág moc zamilovana že mu musiš nadavat tag di někam ty chudinko *1* *1* a založ si třeba antiskandarovej blog *9* *9* mno ale sem nelez dyž ti Skandar tag moc vadi seš upa trapka
      PS: di do piči *1* *1* *1*
    • Re: jo vfakt??????

      tak hele verdo .. rekl ti uz nekdo nekdy ze si krava ??? divila bych se kdyby ne .... nevim podle ceho ho takhle soudis a docela by me to zajimalo ...nehodlam se s tebou dal zatezovat ..ale jako tohle me fakt dokaze nastvat ..on ti snad nekdy neco spatneho udelal ??? nekaz nam tu krasnou predstavu o nem ... nevim proc sem vubec davate prispevky kdyz sem stejne pisete jenom osklivy veci... jestli se nudis tak si najdji nejakou lepsi zabavu .. ty taky nejsi dokonala
      • Re: Re: jo vfakt??????

        hele ty trapko...to ja jsem tu nejlepsi a nejnormalnejsi... tak nevim, co tu mas za kecy??? *7* *1* *15* *1*
        • Re: Re: Re: jo vfakt??????

          ty a nejlepčí joo??...LOL *1* ...ty ses asi náká chudinka že newiš co maš řikat a když už nemužeš řikat pravdu vo tom jak seš trapná, tag si na sebe vymejšliš chválu co??? *7* ...ty ses fakt blbá *15* *15*
        • Re: Re: Re: jo vfakt??????

          Ano a taky jsi nejskromnější viď.
        • Re: Re: Re: jo vfakt??????

          to urcite vsichni sou lepsi nez nej girls *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit