Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vieš čo toto je stránka pre fanúšiky a nie pre idiotov..ked ho neznášaš tak chod z tejto stránky preč!!!!!!!a nepíš sem sprosté slova *10* *10*
  • Happy birhday *14* *14* *14* *14* *14*
  • dadiqa

    Skandar

    ahojte seci...ja som zo slovenska, a som welkou skandarovou fanusickou...je nadherny, krasny a proste setko co k tomu patri... *14* *14* *14* *14* *14* a chcela by som poprosit tu co ma jeho skype ci by si mi ho nemohla dat...bola by som ti welmi wdacna...ak mi ho nedas tak to samozrejme pochopim ale ak sa predsa len rozhodnes mi ho dat tak ho posli na mail: Dada006@azet.sk...DAKUJEM...P.S.:Skandar I love You
  • Skandar

    Skandar je fakt dobrý mám ho ráda
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :3 *14* *14* *14* *14*
  • roxy281

    SO SEXY

    Ty woe lidi ja sem byla azh fcera na Princi Kaspianovi a..ty woe musim rict jeden z nejlepsich filmu a Skandy tam jezish taaaaaaaaaaaaakhle sexy..fakt ty jeho kukadla *14* a vubec on celej achjo proc tkovy kluky nepotkam nekde na ulici *5*
  • i love skandar

    je to veeeeeeeelkej fešák mám ho moc ráda *14* a díky za tu adresu pokusim se mu napsat horší to bude přeložit do ajiny *9*
    skandar jemoooc krásnejj sexy klukčina *14* *14*
    • Re: i love skandar

      přeložit to by byl problém i pro mě, ale přejiti aby ti to vyšlo a možná ti i odepíše *1* *1* *1*
  • Hodně štěstí zdraví

    Hodně štěstí zdraví milý Skandy *1* *1*
    • poraďte prosím

      Skandar je hezkej co sem se asi zabouchla....ne fakt...heledte, nevite jestli by kde bych mohla sehnat original fotku s podpisem od Skandara? pls pls pls poradte někdo *3* *3*
      • nika.

        Re: poraďte prosím

        Napiš mu a on ti jí pošle...
  • este hodne dobrej filmiku

    skandy preju ti se nejlepsi k narozkam ktery si mel hodne stexsti zdravi lasky atd.a taky este alespon par dobrejch filmiku
    si opravdu dobrej herec *4* *4*
  • je nej

    hej ja mu napsala o on mi poslal svoji fotku s podpisem je to ten nejuzasnejsi clovicek a herec na svete *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: je nej

      Jo je super
    • nika.

      Re: je nej

      Jo a prosim tě,poslala jsi to i se známkou na odpověď,nebo s mezinárodní odpovědkou?
    • Re: je nej

      ju tak to se máš. Já mám taky jeho podpis,ale na takovim ušmudlanym papíře *15* z premieri Narnie v Praze.
    • nika.

      Re: je nej

      Jo tak to ti věřim,řikalo mi to už víc lidí a já mu taky brzy napíšu. Holky,Skandar by byl poslední herec,u kterýho bych se bála že mi neodpoví!Je to totiž fakt sympaťák. *1*
      • Re: Re: je nej

        ahojky, chtela bych vedet, jestli ti odepsal... chtela bych mu taky napsat a jestli nevis kdo ma jeho SKYPE, DIKY ZA JAKOUKOLI ODPOVED. MARKYY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší