Přejít na výpis diskuzí

Skandar Keynes

OSOBNOST 31.12.2006 
305 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anketa

    Na mem blogu o Narnii je anketa o lidech,tak můžete hlasovat pro Edu. *3* http://narnians.blog.cz/0809/anketa-o-lidech
  • Susan_Pevensie
    Všetko naj k narodeninám Happy Birthaj *14* *3*
  • lyss-claire-anna

    Poradte prosím

    A když ste si napsali o tu fotku s podpisem tak co ste tam napsali? A musím k tomu dát tu britskou známku?
    Poraďte...
    • nika.

      Re: Poradte prosím

      Stačí tam napsat,že jsi jeho fanynka a že bys byla moc ráda,kdyby ti poslal svoji fotku s podpisem,něco na ten způsob,to bude stačit.Tu známku nemusíš.Ale je větší pravděpodobnost že ti to přijde zpátky,nejlepší je k tomu dát mezinárodní odpovědku,tu mají na poště za 40 Kč.Myslim že Skandar odpoví tak jako tak... *3* *1*
  • nika.

    Hmm.......

    Nějak dlouho už sem nikdo nepsal,to je škoda,Skandar si to zaslouží.... *4*
  • Je krásnej. Je to můj tip *14* *14*
  • Viete úplne si vážim Skandara aj vy si ho vážite ale musíte vediet že vás nikdy nevidel a ani nevie či existujete..on má už 20 rokov a tuto máte okolo tak 13-15 rokov..môžete ho milovat ale ho nikdy naživo neuvidíte a on vás tiež možno nebude mat rád...na internete som našla fotky a je mi lúto či vás to rozplače ale chodí s nejakou babou..videla som totiž profesionálne fotky a tam ju bozkal,obímal a rozmaznával..takže je mi smutno a lúto *9* *9* *13* *13* *13*
    • někdo snít může ...
  • HOLKY PORADTE

    holky, chtela bych se zeptatt, jestli jste mu nektera opravdu psala a jestli odepsal... a jak jste to vubec napsaly a jakou znamku jste daly, predem dekuji za jakoukoli odpoved. marky b. *7*
    • nika.

      Re: HOLKY PORADTE

      Můžeš se podívat na stránky české pošty a tam najdeš kolik to stojí do Británie a pak tam dát normální známky v odpovídající hodnotě,nebo to neoznámkovaný doneseš na poštu a oni ti řeknou za kolik to bude,zaplatíš a daj tam razítko.
      • Re: Re: HOLKY PORADTE

        ahojky, chtela bych se te zeptat "niko" jestli to si ty, ktera psala to: Nějak dlouho už sem nikdo nepsal,to je škoda,Skandar si to zaslouží.... , jsi docela fajn a chtela bych si s tebou povidat o tom dopisu a o nem ( skandar keynes ).. moooc dekuji za jakoukoli odpoved.. roxanda.
        *3*
        • nika.

          Re: Re: Re: HOLKY PORADTE

          A já taky děkuju...
          • Re: Re: Re: Re: HOLKY PORADTE

            me bude 14... a mas icq??? ja jen jestli by si mi ho dala??? *15* *3* ale jestli nechces tak nemusis, ja jen myslela ze by to bylo pohodlnejsi...
            • Budem mat narodky 14.6.2012..a budem mat 15 rokov
          • Re: Re: Re: Re: HOLKY PORADTE

            ahojky niko a kolik ti vlastne je???? *7*
            • nika.

              Re: Re: Re: Re: Re: HOLKY PORADTE

              Je mi 14. Tobě?
  • PORADTE!!!!!!!pleas

    ahojky, vim, ze to je divna otazka *1* , ale chtela bych vedet jestli jste tam napsali svoji adresu nazpatek k tomu dopisu pro skandara o ten autogram, diky za jakoukoli odpoved, poradte PLEAS!!! *14*
    • nika.

      Re: PORADTE!!!!!!!pleas

      Já ti doporučuju koupit si na poště mezinárodní odpovědku a na tu normálně napíšeš adresu.Nebo můžeš jenom k tomu dopisu přiložit obálku se svojí adresou.
  • vše nej :D <3
  • Jo je opravdu krásnej, ale nemyslím že by hrál v té reklamě milenci se milujou. Ale jsou si podobní. Je to krásnej Angličan *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší