Přejít na výpis diskuzí

Steve Irwin

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi líto že tu není s námi. Moc mi chybí jeho pořady v televizi.
    Vždy mně nabíjel svou energií. Obdivovala jsem ho, že se nebojí
    jedovatých hadů.Já mám hrůzu s hadů... *6*
  • australiazoo
    nikdy nezapomenu jaký byl musíme jim pomáhat v jejich práci.vsadím se že půlka republiky o jejich existenci ani neví.až se mě ten rejnok dostane do rukou tak ... tady pokud už s něho není kostra.NEZAPOMENˇME ŽE STÝV JE TU POŘÁD S NÁMI
  • je to opravdu škoda steve irwin kdyby žil tak by ještě těch dokumentu a filmů natočil ale byla chyba že při potápění s rejnoky kdyby neohrožoval toho rejnoka tak by tu jestě byl.
  • Je smutné že už nežije- mohl toho ještě hodně dokázat.
  • rejnok

    skoda ze ho zabil rejnok ja sem ho hodne obdivovala
  • stranka

    pozritesi moju stranku o stewovi ale este neni dokoncena

    www.stevirwin.wbl.sk/
    • Re: stranka

      ked bola rozlučka so Stevom jeho otec povedal ,,Nesmutte za stevom ale plakajte pre zvierata ktore stratili najlepšieho priatela"

      *4* *4* *4* *4* *4*
  • proč sis nemohl vybrat běkoho ineho :´-(

    proč proč proč tuhle otázku si poklada většina z nás.Jako by nemohl zemřít někdo jiny třeba někdo z tokio hotel nebo ja nvm prostě někdo iny ale ne zrovna steve.Ten kdo řika že to byl blazen tak to je totalní ............. a nic o tom neví tak at ratši drží hubu.Pro mě to byl velky hrdina,ktery se dokazal postarat o rodinu o zoo a ještě stíhat natačení a kdo ví c ještě.Byl to muž z velkym M a navždy zustane v mém srdci navždy on mi změnil pohled na svět a on je prostě Muž ktery změnil naž SVĚT. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: proč sis nemohl vybrat běkoho ineho :´-(

      Ahoj souhlasim s tebou!!!!Nechápu jak někdo může napsat,,splnil svuj ucel´´!!!!Mohl umřít stářim, měl dvě malé děti a jeho osmiletý syn na pohřbu řekl že byl táta hrdina!!! Milá gábi kdybys byla Terri a přišla takhle o manžela tak bys sem takovýhle komentáře nepsala!!!!
    • Re: proč sis nemohl vybrat běkoho ineho :´-(

      zemřel protože splnil svůj účel na téhle zemi, to pochopíš možná později.byla to jen otázka času, to musel tušit každý kdo ho díky dokumentům znal. a jeho smrt byla také osud. kdyby ho zabil had nebo krokodyl,jeho předchozí práce by ztratila smysl, protože lidi by si říkali " a stejně ho pak dostal". on věděl že zemře brzo, říkal to i své ženě.proto tak makal a tolik toho udělal.ted je na nás abysme pokračovali:)
  • karinkas

    Steve Irwin

    Tak už to jsou 3 roky co Steve zemřel ,ale v naších srdcích je stále často se dívam na stránky od steva a hlavně na videa.Ted zrovna každou sobotu běži na nově lovec krokodýlu s roku 2004 tak jsem ráda že konečně to aspon nějaka televize dala a mužu se dívat na Steva a hlavně je to česky nadabovane tak to je super ....... *14*
    • Re: Steve Irwin

      som rada ze si o stevovi mislis to coja bola bi som rada keby sme sa mohli skontaktovat. aj ja mam strasne rada steva. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • steve můj vzor

    Musím říct, že Steve mě dostal hned co jsem ho poprvé uviděla, proto pro mě nebyl problém vybrat si téma k maturitní slohové práci. Popsala jsem Steva a jeho život a nakonec to byla nejlepší práce ze třídy. Je vidět že Steve zaujme opravdu všechny. Čest jemu.
  • 21.4.1993

    Re: ....................

    velice je mi lito jeho manzelky a jeho deti..mooc jsem ho obdivovala..byl uzasny..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit