Přejít na výpis diskuzí

Steve Irwin

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi líto že tu není s námi. Moc mi chybí jeho pořady v televizi.
    Vždy mně nabíjel svou energií. Obdivovala jsem ho, že se nebojí
    jedovatých hadů.Já mám hrůzu s hadů... *6*
  • australiazoo
    nikdy nezapomenu jaký byl musíme jim pomáhat v jejich práci.vsadím se že půlka republiky o jejich existenci ani neví.až se mě ten rejnok dostane do rukou tak ... tady pokud už s něho není kostra.NEZAPOMENˇME ŽE STÝV JE TU POŘÁD S NÁMI
  • je to opravdu škoda steve irwin kdyby žil tak by ještě těch dokumentu a filmů natočil ale byla chyba že při potápění s rejnoky kdyby neohrožoval toho rejnoka tak by tu jestě byl.
  • Je smutné že už nežije- mohl toho ještě hodně dokázat.
  • Re: proč sis nemohl vybrat běkoho ineho :´-(

    Ahoj souhlasim s tebou!!!!Nechápu jak někdo může napsat,,splnil svuj ucel´´!!!!Mohl umřít stářim, měl dvě malé děti a jeho osmiletý syn na pohřbu řekl že byl táta hrdina!!! Milá gábi kdybys byla Terri a přišla takhle o manžela tak bys sem takovýhle komentáře nepsala!!!!
  • rejnok

    skoda ze ho zabil rejnok ja sem ho hodne obdivovala
  • Re: proč sis nemohl vybrat běkoho ineho :´-(

    zemřel protože splnil svůj účel na téhle zemi, to pochopíš možná později.byla to jen otázka času, to musel tušit každý kdo ho díky dokumentům znal. a jeho smrt byla také osud. kdyby ho zabil had nebo krokodyl,jeho předchozí práce by ztratila smysl, protože lidi by si říkali " a stejně ho pak dostal". on věděl že zemře brzo, říkal to i své ženě.proto tak makal a tolik toho udělal.ted je na nás abysme pokračovali:)
  • Re: stranka

    ked bola rozlučka so Stevom jeho otec povedal ,,Nesmutte za stevom ale plakajte pre zvierata ktore stratili najlepšieho priatela"

    *4* *4* *4* *4* *4*
  • stranka

    pozritesi moju stranku o stewovi ale este neni dokoncena

    www.stevirwin.wbl.sk/
  • Re: Steve Irwin

    som rada ze si o stevovi mislis to coja bola bi som rada keby sme sa mohli skontaktovat. aj ja mam strasne rada steva. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • proč sis nemohl vybrat běkoho ineho :´-(

    proč proč proč tuhle otázku si poklada většina z nás.Jako by nemohl zemřít někdo jiny třeba někdo z tokio hotel nebo ja nvm prostě někdo iny ale ne zrovna steve.Ten kdo řika že to byl blazen tak to je totalní ............. a nic o tom neví tak at ratši drží hubu.Pro mě to byl velky hrdina,ktery se dokazal postarat o rodinu o zoo a ještě stíhat natačení a kdo ví c ještě.Byl to muž z velkym M a navždy zustane v mém srdci navždy on mi změnil pohled na svět a on je prostě Muž ktery změnil naž SVĚT. *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • karinkas

    Steve Irwin

    Tak už to jsou 3 roky co Steve zemřel ,ale v naších srdcích je stále často se dívam na stránky od steva a hlavně na videa.Ted zrovna každou sobotu běži na nově lovec krokodýlu s roku 2004 tak jsem ráda že konečně to aspon nějaka televize dala a mužu se dívat na Steva a hlavně je to česky nadabovane tak to je super ....... *14*
  • steve můj vzor

    Musím říct, že Steve mě dostal hned co jsem ho poprvé uviděla, proto pro mě nebyl problém vybrat si téma k maturitní slohové práci. Popsala jsem Steva a jeho život a nakonec to byla nejlepší práce ze třídy. Je vidět že Steve zaujme opravdu všechny. Čest jemu.
  • 21.4.1993

    Re: ....................

    velice je mi lito jeho manzelky a jeho deti..mooc jsem ho obdivovala..byl uzasny..
  • kevin91

    zoo

    někdy bych se chtěl jet podívat do Australia Zoo..protože ta ZOO je důkaz jeho tvrdé práce a píle.
  • kevin91

    Re: diky

    oprava mojí chyby : Steve nezemřel...Steve žije dál..je mi moc líto jeho manželky Terri a jeho malých dětí,že jejich táta odešel takhle brzo..Steve Irwin byl opravdu velký člověk a jeho smrt mě velice zasáhla.Je těžké si uvědomit že ho už nikdy naživo neuvidíme...neuslyšíme...ale n naších srdích ho budeme vídávat a slýchávat navždy...Pocta Stweu Irwinovi
  • kevin91

    Re: Kniha Steve a já

    tu knihu jsem četl...je moc pěkná a je vidět že je opravdu psaná osobou ktreá ho znala nejlíp :-)
  • kevin91

    diky

    Steve nezemřel...Steve žije dál..je mi moc líto jeho manželky Terri a jeho malých sětí že jejich táta odešel takhle brzo
  • Re: Steve navždy!!!

    Ale to je prostě už život, někdo zemře a jiný se narodí, myslím si, že Steve zemřel na vrcholu a s pocitem, že toho dokázal opravdu hodně...
  • Steve navždy!!!

    Proč jsi nám to udělal? Proč jsi odešel tak brzo? Pořád myslím na ten den kdy jsem slyšela, že umřel...Okamžitě jsem se rozbrčela, protože steva jsem milovala...A samozřejmě ho milovat budu. Hodně toho pro zvířata a pro celý svět udělal. Málokdo toho stihl tolik za celý život jako on za těch 40 let co žil. Doufám, že se mi dostane té velké cti podívat se do jeho zoo a zapaálit mu tam svíčku a za všechno mu poděkovat...Byl a bude to ten nejúžasnější muž na celém světě. Kdyby takových jako je on bylo víc...I když má skvělého nástupce- jeho dceru Bindy už to nebude ono. Steva nedokáže nikdo nahradit i když se bude hodně snažit. Je mi moc líto, že jsem ho neviděla osobně...Letos už to bude tři roky co enní mezi námi, ale myslím že v našich srdcích zůstane navždy. Steve, dougám, že se tam nahoře máš dobře a snad se někdy potkáme. Byl jsi opravdu velký člověk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit