Přejít na výpis diskuzí

Steve Irwin

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Steve

    prostě to byl a stále je můj vzor. *9* Už jste tu všechno podstatné řekli a já se nebudu opakovat
  • Steve

    Byl to dobrej chlap!Je ho škoda... *9*
  • Smrk

    *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* je to strašný!chudák *9* *9* *9*
  • ;-/

    horší věc se snad ani nemohla a nemůže stát, proč to vždycky odnesou mírumilovní lidé, kteří nikomu nic neudělali *9* *9* je mi ho tak hrozně líto, byl to snad ten nejhodnější a nejlepší muž na světě *9* *14* když mi bylo 6, tak jsem se furt koukala na ty jeho úžasné pořady..... *14* *14* holt co se stalo, stalo se, musíme se s tím vyrovnat *4* *4* *4*
  • steve

    byl to machr
  • Steve Irwin

    Steve byl,je a bude nejlepší přírodovědec jakého jsem poznal alespoň na televizní obrazovce!Škoda že ne osobně. *9*
  • Moderátor

    Je mi líto,že už je mrtvý.Mohl by ještě žít.Byl to výborný moderátor.
  • Kéž by ses vrátil,Steve

    Steve je pro mě velká opora. Mám k němu takový vztah,jako k své rodině. Je jako jeden z nás-jako by to byl můj manžel.*14* Miluju ho a klidně bych za to,aby žil,strčila ruku do ohně. Je to pro mě velká ztráta. Těžko se s tím vyrovnávám a jestli vůbec se s tím vyrovnám. Je to nespravedlivé,proč to vždycky odnesou ti hodní lidé a ne ti zlí.*9* Ač Steve umřel ve 44 letech,stihl toho více,než kdokoli jiný. Je mi líto Terri,Boba a Bindi. Škoda! *9* V jednom článku(ještě byli všichni spolu na dovolené),je iterview se všemi a právě tady Steve s Terri uvádějí,že by se chtěli pokusit o třetího potomka. Jaká to škoda,že to nestihli.*9* Když se mě ptala kamarádka,jakého mám borca-řekla jsem,že Steva.A ona:"On už nežije,ne?" A já jsem řekla:"Žije a bude žít.Když už ne tělem,tak duší ano,protože se na něj nezapomene."Steve si získal mé srdce vším co udělal.Málokdo by řekl tuhle větu,kterou řekl Steve a která vypovídá o jeho dobrosrdečnosti:"Kdybych žil s někým z vás,objal bych vás ze srdce."*14* Kéž by šel vrátit čas a Steva tak zachránit od smrti.Nikdy jsem se se Stevem nesetkala,neměla jsem to štěstí,protože jsem ještě nikdy v Austrálii nebyla. Škoda,že jsem se dřív nenarodila.O Stevovi se bude učit řada generací a bude ho znát jako - Pana Přírodovědce.V každém případě Steve změnil svět a ten je ochuzen o kus sebe. Těžko říct,zda se někdo vyrovná tak výbornému přírodovědci,jako byl Steve.Nicméně,je to můj vzor,můj hrdina. Chci pokračovat v jeho práci. "Sláva Tobě Steve,klaním se ti.Doufám,že se někdy,aspoň v tom nebi potkáme.Miluju tě,nikdy nezapomenu,slibuju." *14* *4*
    • Re: Kéž by ses vrátil,Steve

      *9* Tohle mě dojalo...nevím co bych sem psala,když už tu vlastně všechno je ale přesně tohle bych já napsala taky,bejt jen trochu spisovatelskej tip... *9* ,fakt z toho tedkon brečim... *9* *9* *9*
    • Re: Kéž by ses vrátil,Steve

      ahoj jmenujise amalka libz se mi jak a co jsi napsala.citim to podobne. je to 2roky me je to lito porad stejne.porad na neho myslim. o to vic v tomhle obdobi.rada bych nasla nekoho,s kym bych jednou mohla videt jeho zoo v australii.je to muj sen.pa klara cmundova @ seznam.cz
  • už zítra....PŘIDEJTE SE

    tak uz zitra to bude rok,co nas opustil..uz to nevratime.ja jsem ho poznala,kdyz jsem mela 7,byl to pro me nej nej hrdina.umel si uzit kazdy den,miloval prirodu,zvirata,Terri,Bindi,Boba,.. proste miloval zivot a vse s nim spojeny a dam ruku do ohne za to,ze to,co stihl Steve za svuj neprilis dlouhy zivot,by jini nestihli ani za nekolik zivotu !!NEJVETSI HOLD MU VZDAME TIM,ZE SI NAVZDY UCHOVAME JEHO PAMATKU A PUJDEME V JEHO STOPACH.A TAK ME NAPADA,ZE BY JSME ZITRA TREBA V 9 VECER MELI VSICHNI,CO JSME HO MELI RADI,DRZET JEDNU JEDINOU MINUTU TICHA.STEVE BY TO OCENIL.DEKUJI *3*
  • Steve

    Steve byl pro mě jako můj táta možná že víc než můj táta byl to můj vzor můj hrdina když mi umřel děda nebylo to tak hrozné jako když jsem se dozvěděla že steve umřel to byla pro mě velká rána.Vždycyky jak uvidím nějaké zvíře tak si vzpomenu na steva chtěla bych jít v jeho stopách.Už nevím jestli budu někdy štastná musím pořád na něho myslet.Doufám že se má v nebi skvěle jak si to zaslouží.Mám ho ráda a vždycky budu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit