Přejít na výpis diskuzí

Steve Irwin

OSOBNOST 31.12.2006 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až jednou....

    Lidi vemte to takhle, bůh určitě v nebi měl samí špatný lidi, co se jenom poflakovali a nic nedělali, tak si k sobě na pomoc zavolal Steva. Ten tam dal všechno do kupy a čewká až za nim přijdeme mi ostatní lidi který jsme ho m ěli rádi, jeho manželka, děti, je tam někde nahoře se svejma krokodýlama, s rodičema a se všema těma lidma který ho mají rádi.

    Když jednou přijde náš čas a my se odebereme na věčnou louku nebeskou (nebo možná do pekel??), budeme se mít krásně poznáme steva, budeme dohlížet na naše blízké a na všechni lidi na zemi, nikdy neumřeme budeme se mít jako v ráji.Treba ted na vás Steve kouká a řiká si proč nadáváte tomu ubohému rejnokovi? d´vždit já jsem pro něj byl nebezpečí, já si to neuvědomil, že se mi něco takovýho může stát, snad někdy přijedou do naší zoo a podívají se tam na ty krásný zvířata, možná uvidí i moji manželku, děti a něco si s nima řeknou, zavzpomínají si na mě a bude jim z toho akorát krásně u srdíčka.

    Berte život s nadhledem, když budete něco nebo někoho urážet kvůli tomu že steva zabil, tak se tim nic nevrátí.já osobně si myslím, že kdyby si ten trh nevytáhnul mohl by být ještě tady.třeba je to blbost třeba be.kdyby nad ním neplaval, kdyby ho nezasáhnul, kdyby zrovna točil někde krokodýli.Samá kdyby a tím se nic nevyřeší...

    STEVE ČEST TOBĚ, TVOJÍ MANŽELCE, BINDI A BOBOVI, JSTE PRO PLANETU ZEMI OBROVSKÝM PŘÍNOSEM, JAK BYCH SE JEDNOU S VÁMA RÁDA SETKALA(a věřím, že setkám nahoře) JSTE JEDNI Z NEJÚŽASNĚJŠÍCH LIDÍ NA SVĚTE!
    • Re: Až jednou....

      optimistko... *5* přiznej, že sama tomuhle nevěříš... nebo jo? steve byl úžasný, a kdyby přece jen něco takového jako nebe existovala, přála bych mu to, ale já na tohle nevěřím...
  • rejnok

    hele proc o tom rejnokovi takhle mluvis myslis ze by to pomohlo kdybis ho rozdrtil a steve by te za toto urcite nepochvalil takze sa trochu krot hosanku jo? *7*
  • rejnok

    hele ten rejnok až mi příjde pod ruce já ho zabiju rozdrtím jako to dělaj číňani ten za****** rejnok nebo co to bylo *16* *16* takovej borec a jaká sranda s ním byla (auuu dělam si srandu ten lovec krokodýlů to bylo paráda) jeho škoda
    • Re: rejnok

      NEMUŽEŠ to brát takhle--Steve by to taky určitě neudělal!!! *9*
  • jou

    jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou jou. *14*
  • ...

    jou...je to fakt hrůza,co se stalo..Byl to simpaťák... *8*
  • Steve Irwin - Král zvířat-Pán všech přírodovědců-člen mojí rodiny

    Když jsem se dozvěděla o jeho smrti,strašně mě zalil smutek a přemýšlela jsem a brečela nad tím co se stalo.Steve je chytrý,tolerantní,štědrý,výbo rný přírodovědec a ochránce zvířat,co je.Jeho manželka a děti jsou určitě hodně zdrcené.Říkám je,protože duší je a bude.Dokonce se mi i o něm zdává.To co udělal pro ochranu zvířat a pro\svoji rodinu by někdo jiný vrazil do něčeho jiného.Svět přišel o velkou osobu,o kus sebe.Připadá mi,že jsem ztratila člena rodiny,vážně.Tak moc ho miluju.Už odmalička miluju zvířata a snila jsem být veterinářkou,ale to jsem zamítla.Chci být jako Steve- přírodovědec a ochránce přírody,protože jedině tak zachráním ty nebohá zvířata před vyhubením.Už teď chytám a něco vykládám o ještěrkách,slepýších a jiných drobných zvířatech. *15* Takže Steve,chybíš mi a hluboce tě miluji. *14* *14*
    • Re: Steve Irwin - Král zvířat-Pán všech přírodovědců-člen mojí rodiny

      Souhlas, jsem na tom stejně.... Steve byl opravdu jeden z nejlepších lidí na světě, i když si někdo může myslet opak, my víme své... Taky chci chránit zvířata a chtěla jsem i oracovat v zoo, jenže na to bych asi musela mít nějakou dobrou školu... Takže to asi nevyjde...
    • Re: Steve Irwin - Král zvířat-Pán všech přírodovědců-člen mojí rodiny

      *9* *9* *9*
  • Zemrela Osobnost s velkym O!

    Byl to spravny chlap na spravnem miste.V den kdy zemrel prisel svet o Nejlepsiho badatele a ochrance vsech zvirat. *9* *9* *9* *9* *9*
  • ..

    Steve byl skvely clovicek s veeelikym srdickem.Skvele rozumel zviratkum.Je hrozne ze uz o nem musime mluvit jen v minulem case.Spolecne s Joy Adamsovou a Terri je muj nejnej vzor!!Tak ti preju Steve at se ti nahore libi.Snad tam mas obrovskou zoo s plno zviratkama :-)...a vy Terri,Bindy a Roberte "Bobe"...zijte stastne!!A mejte se krasne!!A budte pysni na sveho manzela a tatu!!A budte proste takovy jako doted!SKVELY!
  • Steve

    Miluju Steva Irwina.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Steve

      souhlas!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • love

    Steve je moje největší platonická láska a myslím že ještě hodně dlouho zůstane... Opravdu sem ho hrozně milovala a hlavně bych chtěla jít v jeho stopách. Teda asi nebudu krmit krokodýli ale rozhodně chci být taky taková ochránkyně přírody a zvířat, jako byl on. Nikdy na něj nezapomenu, tak ať se ti tam nahoře líbí, Steve!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit