Přejít na výpis diskuzí

Steven Seagal

OSOBNOST 31.12.2006 
416 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Skrachovaná existence : to je Steven Seagal stále plánuje nové filmy, fakt naprostá sebeduvera byl a je cistý hnuj za 5 %
  • ALJASKA noo ked si taka mudra tak preco mi neospovies ??? o com ide v bojovich umeniach ??? nie o to aby sa vedel dobre bit ? alebo o to nejde v aikido ? a ked tak v ktorom o to ide hm ????
    • Re:

      Milá(ý) Jany, ti, kteří se učí bojový umění aby někoho mohli zbít, to jsou kreténi. Bojový umění se má dělat proto, aby se člověk ubránil, když je napadenej. Né aby napadal!!!! Už to chápeš?!
  • Luky1987
    Zkrachovala existence : to je Steven Seagal
  • Luky1987

    Byl Stevo dobrý herec a kdysi v letech 1988- 1995 mel nejlepší filmy, ale tedka už stojej za houby


  • Zdravím ostatní lidičky nevíte kde by se dalo získat nějaká adresa nebo doručovací místo když bych si chtěl napsat o autogram? díky předem :-)
  • \"super človíček\"

  • steven je vážně super je mi 14 a vim vo něm "šecko" a viděla jsem sned všechny filmy. je to prostě sluníčko!!!! *4* ..................jo a ještě jestli máte rádi steva seagala a jeho bezva filmi tak mi můžete písnou na aja.buriancova@seznam.cz.......... jo a tyžtak mi připiště nějaký jeho filmy díky *1*
  • Pašák

    Steven je fakt nejlepší,zraje jak víno.čím starší tím lepší.nevím o žádném jeho filmu,který by byl špatný.Hraje opravdu čím dál líp.A vypadá zatraceně dobře.Jeho filmy žeru,a to je mi 30,a nestydím se za to.
  • je to miláček a užasný herec *14*
  • Seagal je genialny chlapik, a to aikido je tiez bomba, paradna vec{sam to robim}. Ale teraz, co toci Seagal za filmy.... neviem. Mozno sa mylim, ale myslim si, o nom toto : Seagal = kult krivajuci na obe nohy Legenda bojovych umeni, ktoru caka tragicky upadok. Stale dufam, ze to tak nebude, ale ...
    • Re:

      segal je opravdu borec jeho filmi jsou super ale musí tam hrát od začátku do konce *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit