Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarjita

    Tarja je užasná má hlas jako bohyně *4* Je hrozně krásná a je to moje nejoblíbenější zpěvačka je dokonalá *14* mám moc ráda její styl metal je tak smyslnej prostě Tarja je žena s velikánským Ž a každý kdo říká opak ať se jde vycpat *5*
  • XXX

    Tarja je super a skoda ze ju vyhodili ze skupiny Nightwish . Popravde je tarja lepsia spevacka ako Anette protoze Anette niektore jej piesne nezaspieva. Tarja is BEST *3* *4* *4*
  • Můj idol

    Ona je prostě můj idol. Je to krásná ženská a ještě k tomu zpívá úplně úžasně =×) *14*
  • osobnost

    včera jsem náhodou "zabloudil" na netu do jedné místnosti ,kde jsem se bavil s ženou ,která měla na své nástěnce ,obrázky a písně Tarjy,tak jak na mnoho lidí ,tak i na mě Tarja hned zapůsobila ,do tédoby jsem oni nic nevěděl a o Finsku max. ,že jsem s nimi prohráli na poseldním MS v hokeji :o))),nedalo mi to a chtěl jsem se oní dozvědět víc ,maálokdo tak "chytí" za srdce ,pokud ho má správně nastavené.........tak jen jsem měl potřebu to tady napsat.jdu hledat její solové album........mějte se .........
  • charizma

    Je to charizmatica zena,je nadherna pritom nadherne zpiva....proste zena s velkym Ž *3*
  • pepas

    ahoj Tarja spívá dobrý písničky a a né jak ti přiblblí repisti co pohibujou tema rukama jako bi byli postiření *14* *14* *1*
  • nej hlas

    Tarja-pojem sám o sobě! Jen se vysloví toto jméno ihned se mi vybaví nádherný čistý až mrazící hlas, a k tomu dokanalý celkový vzhled!Chtělo by to více takových zpěvaček nejen pro uši ale i oči *14*
  • Tarja je moje nejoblíbenější zpěvačka! Miluju na ní snad všechno, od jejího úžasného vlasu- ééé promiňte-hlasu až po její skvělý vzhled. Jednou bych se s ní chtěla osobně setkat. A doufám že se mi to vyplní. *14* přeju jí ať se jíve všem vydaří!!!
  • Tarja je moje nejoblíbenější zpěvačka, má užasnou barvu hlasu a velmi obdivuju, jak v takovém rychlém tempu dokáže vyzpívat tak složité melodie. Taky mě moc mrzí její odchod z kapely. Ale taky se mi nelíbí, že si ji mnoho lidí plete s Sharon den Adel z WT. Vždyť to jsou dvě naprosto odlišný osoby. (Už jenom národnost je jiná.) Sharon se mi taky moc líbí, vlastní nádhernej soprán. Ale Tarja - to je můj vzor a je to poznat vždycky ve sprše, kde to náležitě roztočím *3* .Tak jdu na to, mějte se *5* .
    • Re: Zlín

      jj, ot byla:) Naprosto perfektní!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit