Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lístky

    Nevíte někdo kde seženu lístky na koncert????
    • Re: lístky

      www.mastersofrock.cz/
      Spěchej,prt že jen do 31.3.2008 je mají jen za 490(bez poštovného a balného,které potom musíš doplatit)
      Já si ho objednala před týdnem a už mi došel...a vyšlo mě to dohromady 580kč.Takže výhodný...pošpěšte!Budou zdražovat!
  • Odvoz

    Čaf lidi...jede někdo z Brna na Koncert Tarjy (11.5.08) do Zlína a vzal by mě s sebou?Plsík
  • A co?

    Pro fanoušky Nightwish: Co řikáte na Anette Olzon??? *1* Nic moc, co? Možná by se mi líbila, ale to bych tam nejdřív nesměl slyšet Tarju.
    • Re: A co?

      Možná je to tím že jsme si až moc zvykli na Tarjin hlas kterej má neuvěřitelnou sílu.Anettin hlas je až moc slaďoučkej ale kdo ví?Možná se to srovná a Anett ještě ukáže co v ní je ale ať proboha nezkouší zpívat skladby které byli určeny pro Tarjin famozní hlas *13* *1*
      • Re: Re: A co?

        Jo, to si taky myslim, měli by v Nightwish vymyslet jiný písničky. Třeba s Anette se mi líbí Elevenpath, to Tarja nezpívala, ale když jsem slyšel, jak Anette zpívá mojí oblíbenou písničku Koulema Tekee Tajtelian, tak to bylo něco strašnýho. Tarja to zpívala jako paní Galadriel, Anette se jí uboze snažila napodobit. *13* *1*
        • Re: Re: Re: A co?

          Elvenpath je stará písnička ještě z Alba Angels Far first a pokud se nepletu Anette u nich ještě nezpívala...A nefim proč dávaj přídavky ze starých aleb ještě s Tarjou...To mi frtá hlavou,dyk Anette má upa jinak položený hlas...(Spíš je jako Rocková Britney Spears,než náhražka Tarjy)
          Každopádně káždý přídavek ze starých Aleb z úst Anette zní divně... *8*
  • co foťák

    nevíte někdo, jestli se bude moct fotit? už jsem jsem psala nějakým pořadatelům, ale nikdo se mi dosud neozval. Díky.
  • Koncéért

    super!! moc chcu na tarjinku.. ale nemám s kým:((
    takže výzva:-P je tu někdo ze severu moravy(já jsem z okolí šumperka) kdo taky nemá s kým jet?????
    když tak lidi napište a mohli bysme se domluvit:)
    icq: 208-360-364
  • koncert

    Děcka a jak se těšíte na koncert? To bude prostě mega a ve Zlíně!!!!
  • Kdo je víc

    Tarja Turunen je Tarja Turunen a není kdo by byl výš. Má hlas od boha a když ji poslouchám ztrácím se z tohoto světa. Díky!!! *14*
    • Re: Kdo je víc

      No, Hospodin je výš než ona, ale s tím ztrácením se ze světa máš pravdu. Jako kdyby zpívali Tolkienovi elfové.
      • Re: Re: Kdo je víc

        pro Ateisty hospodin je cizý slofíčko,takže pro nás je výš Tarja,kterou můžeme vidět a slyšet...A s těma Elfama mě to dostalo...není nic výstižnějšího... *1* *4*
  • Nad mé očekávání

    Anette je... *9* TR je naprosto super a svým novým CD mě opravdu dostala, je skvělé. Jak výběr písniček, tak pořadí na albu. K videoklipům nemám co dodat. Opět dokázala, že ví jak nás dostat. *4*
  • vlasy

    hele a viíte, že Anette je blondýna...sice jako prej středně blond jak říká, ale je:D
    • Re: vlasy

      ja sem tez cumela ze je bloncka *15* ale jako blondyna se mi vubec nelibila... *13*
  • emppik

    Tarja je nejlepsí zpěvacka je proste nenahraditelna.Nikdo ji nemuze nahradit.Je muj velky vzor a Tarji si budu vzdy vazit ma okouzlujici hlas.Tarjo prosim vrat se zpet k NIGHTWISH *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit