Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarja

    Tarja je mnohem lepší než Anette. Anette je moc ukvičená...Tarja sice nemá tak dobrý písničky jako Nightwish ale je rozhodně příjemnější poslouchat Tarju než Anette. Taky se Tarja aspoň oblíkala tak že se to hodilo do metalový skupiny..ale džínová minisukně(Anette) asi nebude to pravý... *13* xD
    • Re: Tarja

      No to rozhodně!To,co je na cédéčku nejvíc slyšet je zpěv a když se změní zpěvák,změní se od základu i kapela.takže by se měli přejmenovat.a lidi,neřikejte mi,že spojení gothicmetalový hudby a popovýho zpěvu se da poslouchat.
  • koncert!

    Hele bando, jedete někdo na Tarju z Brna? Já jedu sólo, což je docela nuda. Tak zatím.
    • Re: koncert!

      Jedeme z Brna vlakem, chceš se přidat?
      • Re: Re: koncert!

        jej a můžu taky???
        • Re: Re: Re: koncert!

          No jasně, není problém, aspoň nás bude víc a bude větší sranda :-) A navíc na koncertě NW jsme stáli ve druhé řadě a teď chceme do první!!!Kdyžtak mi písni na Rtacudek@seznam.cz, hodím Ti odjezd vlaku, domluvíme někde sraz (asi na role), atd.
  • Tarjo vrať se..

    Tarja má nádhernej hlas!anette se jí nevyrovná nikdy..byla bych ráda kdyby se Tarjda vrátila..od Anette je hezká písnička Amaranth,ale na Tarju prostě nemá..Tarjo vrať se *9* *9* *9*
  • Proč?

    Nevíte někdo proč tarja odešla z Nightwish?jesi jo ak mi to pls písněte na mejla lenda.muminek@eznam.cz díky moc *14*
    • Re: Proč?

      Neodyšla... Vihodili ju lebo za posledny rok skoro nekomunikovala zo zvyškom kapely, na koncerty chodila osobitne a na skúškach sa objavovala len málokedy.
      To sa ale viac-menej dalo čakať kedže tarja stále vystupuje v opere a nahráva rôzne sólové veci (myslím koledey a pod).
      Proste sa nemohla skupine venovať naplno.
      *9*
      Aj anette je dobrá zpeváčka z krásnym hlasom a jej pesničky sú tiež dobré. Hlavne Bye bye beautiful, for the hearth I once had a Amaranth.
      Nightwish je stále super kapela aj keď ož je ich hudba trochu o inom. Neviem povedať či sa zlepšili alebo zhoršili ale rozhodne je to teraz iné.
      A je pohlamna dosť nefér nadávať na anette len preto že to už neni tarja. Zatial vidali len jeden album a to je na porovnávanie trochu málo.
  • ...

    Tak 11. 5. se uvidíme *1*
    Come all fans!!!!!!!!!!!!
  • neni to fér

    to neni fér já tam chci taky!!! ale nemam se tam ja dostat, proč to nemůže mít v praze??!!!...jo a prosím vy co ste poslouchaly bo posloucháte nightwish mi sem prosím napište Hatexlove.sblog.cz
    • Re: neni to fér

      Vlak z Prahy jede krásný. Takže žádné výmluvy! Z vlakáču je to co by kamenem dohodil. Hele vy pražáci Vám nestačí, že vyžíráte samé lepší akce? Konečně máme taky něco MY! A zrovna TARJU. (trochu škodolibosti neuškodí že) Jo a myslíš skupinu NGW do roku 2007 a nebo po něm. Poněvadž je to hodně velký rozdíl. Nám všem co tam budeme bych chtěla popřát nezapomenutelný zážitek (což zaručeně bude) a příjemné chvíle u poslechu zatraceně dobré zpěvačky.
      • Re: Re: neni to fér

        myslím do roku 2005...hele mě je 14 mě nepustěj leda že by se mnou jel nějákej dopravod!!...kolik ti je? a kdo si?
        • Re: Re: Re: neni to fér

          SORRY!!!!!!!!!!!!!
          • Re: Re: Re: Re: neni to fér

            *1* *1* *1*
  • koncert

    Lidi 11.5 nebo 5.11 bude mít Tarja u nás konzert!!!!!ve zlíně *14* *5* *4*
    • Re: koncert

      11.5. (v neděli) nešťastný den, ALE ... ve 20:00 NOVESTA, pokud chceš lístky, tak si pospěš, začíná to vypadat bídně!
  • x(

    twe upa závidím všem kdo jde na její koncík x( *9*
    • Re: x(

      Nejsi sam/a...ja taky nemuzu...:(
      • Re: Re: x(

        Jak nemůžu, práce či škola počká, takový koncert se hned tak opakovat nebude a kdo ví kdy v budoucnu bude další!
        • Re: Re: Re: x(

          tobě se to řekne!! pro mě to počká, ale rodiče mě nepustěj!! do školy bych pak klidně i šla jenže z prahy do zlína e to daleko! a za mě ještě zodpovídaj rodiče!! *9* *9* *8*
    • Re: x(

      Nezáviď a POJEĎ taky. *4*
  • blabla

    kdyby tarja nemela takoveho debilniho manzela jakeho ma, tak u Nightwish zustane, treba to bylo na skupine, ze nechtela stejnou zpevacku jako tarja, nemyslite, ze kdyby chteli operni zpevacku ze ji nenajdou? jinak koncert Nightwish navstivilo pres 10000 lidi, ostatni asi neodsuzujou Anett jak vy tady
    • Re: blabla

      Ti ,,OSTATNÍ" asi nikdy předtím nešlyšeli Tarju...
  • autem na koncert

    lidi jeden na koncert někdo z okolí šumperka?? a chcete jet autem?? máme 3 volný místa!! tak co přidá se někdo k nám at nemusíme vlakem..(kvůli benálu.. pro dva moc drahý..)když tak na mail..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit