Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarja

    Tarja je prostě dobrá zpěvačka už se skupinou Nightwish nebo bez ní...mám ji ráda, ale taky rovnou řeknu, že má nej zpěvačka to není *3*
  • iracek

    ...

    Jen jsem tady chtěla dát jubileiní 100. příspěvek... *1*
  • Tarja Turunen

    Podle mne nemá Tarja konkurenci nikde na světě. Nightwish posloucham jen s Tarjou, protože se mi Anette vůbec nelíbí. Newim, možná už jsem si zvykl na ten Tarji styl a nemohu skousnout to, že teď s Anette jdou NW spíš do roku, než do metalu.Anette za to nijak neodsuzuji, ale Tarja je prostě Tarja. Na tom se nic nezmění. *13*
    • anetteolzon

      Re: Tarja Turunen

      *7* Tarja je dobrá ale víc se mi po pravdě líbí Anette Olzon *14* *3* Ale každý má svůj vkus taky sem si všimla že když vykopli Tarju tak zpívali Bye Bye Beautiful -(ahoj krásko) a když přijmuli Anettu tak zpívali píseň eva-(anette) která je docela smutná nesouvisí to nějak s tím odchodem Tarji a příchodem Anetty ? *7*
      • Re: Re: Tarja Turunen

        abys vedela ty anettoolzon!Tarja je jednou ze zakladatelu nightwish!takze drz hubu nebo vypadnï!k tomu anetta nema absolutne hlas na metal a kdyz se snazi tim svym hlasem zaspivat pisnicky co nazpivala Tarja!tak se pro tom poradne strapni!nic proti anette nemam ale pane boze!proc sla do metalu kdyz na nej nema ani hlas *10*
        • Re: Re: Re: Tarja Turunen

          Máš stoprocentně pravdu , já tvrdím to samé a myslím to váně *5* proč tam vůbec Anetta lozila hodně mě nasrala tím jak se producíruje a snaží si získat obdiv *16* a hlas má jak vychřice v plném podání *5* Jestli si říká metalistka tak já bych musela bejt blázen abych tvrdila že je úžasná spíš naopak je nesnesielná *9* myslím že jsem to řekla dost jasně *5* a tys to vystihla parádně líp bych to neřekla Tarja PS: Tarja je anděl s nejkrásnějším hlasem *4* *4* *14* *14* *3* *3* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Tarja Turunen

            presne,anetta je nesnesitelna,uz jenom jak vypada a jak se obleka jen nekdo kdo nikdy neslysel NW a nebo diskofil moze tvrdit ze je nejlepsi!!
        • Re: Re: Re: Tarja Turunen

          joo a Tarju nevykopli
          *3* onaa!odesla sama
  • hammerfall

    Vše nejlepší

    Všechno njlepší k Tvím narozeninám přeje tvůj fanda Marek(hammerfall) *4* *1* *1* *1*
  • HAPPY BIRTHDAY

    TAAK TARJA MA DNES NARODKYY TAK PRJEEEEEEEM JEEEJ WSEEEEETKO NAJLEPSIEEEEEEEE
    • Re: HAPPY BIRTHDAY

      Štěstí zdraví, co je špatné ať se spraví *4*
  • Návrat do ČR!!!

    Lidičky, tak Tarjinka se nám vrací do ČR!!! *1* Je to na oficiálních stránkách. 21.10.08 Praha a 22.10.08 Ostrava. Takže zase na viděnou...
    • clarej

      Re: Návrat do ČR!!!

      Jj, hrozně se těšíííím *1* už mám lístky jupííí *14* *4*
  • Nightwish=rodina

    Čau :) Když si tak pročítám ty příspěvky... Většina z vás nemá ráda Anette a Tarju naopak zbožňuje. Vy co tu jste, u vás předpokládám že jste fanoušci NW... CO jinak tady, že...=P No... Četla jsem na stránkách jednoho nadšence do NW, že on Anette neodsuzuje... Berte to takhle, že Tarja byla něco jako vaše matka... Ta se rozhodla odejít, tak si kluci vzali Anette. Já opravdu tak NW beru... Je to moje druhá rodina... Utíkám k nim když je mi zle, když je nějaká hádka doma... Takhle by se měli chovat fanoušci NW a ne tak, že budou Anette odsuzovat.. Ta holka j ohromně statečná že to vůbec vydržela a za to ji obdivuji... A Tarja?! Té přeji strašně moc štěstí.. Poslouchám ji i teď když už není s NW... Protože.. Tarja je přece moje máma, tak co...;)

    Niinka
    • gothicangel

      Re: Nightwish=rodina

      Koukám tady si někdo hraje na těžkýho fandu Nightwish a ani neví jak se stalo to že Tarja neni s Nightwish *1* too je teda dobrý..tak když je Nightwish něco jako tvoje rodina tak bys asi měla vědět že Tarja neodešla,ale kluci jí dali dopis hned po konci koncertu End of An Era!!!...V Hartwal aréně v Helsinkách!!!...To už asi jako rtě velkej fanda Nightwish asi nevíš coooo????....Bože to jsou ty tvoje keci,ale ani nevíš jak to je..tak až sem příště něco budeš psát tak si radši zavolej na informace a zjisti si co a jak vlastně bylo!!! *1* *1*
    • josebartos

      Re: Nightwish=rodina

      Tvůj názor ti samozřejmě neberu, ale u mě to není tak, že nemám rád Anette. Přiznávám, že jsem ji ani neslyšel zpívat. Pro mě totiž skupina Nightwish bez Tarji ,,ukončila" činnost...
    • Re: Nightwish=rodina

      ona sa nerozhodla odist!!!! *10*
      oni ju vyhodili!!!! *10*
    • Re: Nightwish=rodina

      Patrně ses spletla ne? Možná bývalí fanoušci. Tady nehalekáme nad NG, ale obdivujem vyjímečnou zpěvačku. Kdyby jsme chtěli chlácholit ty nádhery, tak jsme na jejich bloku a nekazíme tady reputaci Tarji těma teď už Nickama!!!
  • josebartos

    Tarja - Nightwish

    Rád bych přidal svůj názor na téma Tarja s (bez) Nightwish. Stal jsem se členem fanklubu Tarji. Kdyby stále ještě byla členem Nightwish, byl bych fanouškem tam. Stačí... ?
  • pro iracka

    Sama nevím , jde mi to jak u koho *7* s tím ti asik neporadim *3*
  • pro rominku

    Milá ROMINKO, mám takový skromný dotaz... Jak děláš, že se ti přidá klidně i 100 fotek a když jich tam já hodím 50, přidají se mi 4... Jakto?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit