Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarja byla, je a bude prostě dokonalá!

    Letos jsem byla na Tarji už podruhé a opět to stálo opravdu za to!!!I když byla hala v Ostravě maličká, ozvučení nemělo chybu a Tarja opět předvedla něco pro mě nezapomenutelného!!Škoda ze z Nightwish odešla, kdyby se k té muzice z posledního cd přidal její hlas bylo by to to nejlepší cd co kdy vydali, ale Anette je prostě obyčejná rocková zpěvačka, která Tarje nesahá ani po kotníky!Takže Tarjo jen tak dál!!!
    • mixana

      Re: Tarja byla, je a bude prostě dokonalá!

      souhlasím tež jsem na ní byla!
  • Tarja forever

    Právě jsem si na YouTube poslechla pár ukázek od Nightwish s Anettou. No to nesahá Tarjině výkonu ani k nehtu na palci levé nohy!!! Jsem už postarší kus, kapelu poslouchám teprve 3 roky, ale nyní jsem velmi zklamaná. Měla jsem možnost dostat v práci lístky na Tarju, ale nakonec jsem ráda, že jsem se koncertu nezúčastnila, když čtu, jaké tam byly časové prodlevy. Škoda, že Tarja byla z Nightwish odejita, prostě k tomuto stylu hudby se mi jiná zpěvačka nehodí. Hezký večer všem.
  • kakakakacabaaaa

    Koncert

    Tak sem byla na tom koncertě!!!! Tarja byla skvělá, ale co se organizačních věcí týče, tak to byl děs *16* Pouštěli půl hodiny po. Předkapela začala přesně o hodinu později, než měla - a ještě k tomu dle mého názoru děsivá - Po tom, co odešla předkapela byla opět asi půl hodiny pauza a potom konečně přišla Tarja. *14* Byla senzačn¨. To, co předvedla se nedá srovnat s ničím, co sem až doposud viděla a slyšela!!! *1*
    • Re: Koncert

      tak tomu věřím, slyšet Tarju naživo musí být fakt supr zážitek *3*
    • hatexlove

      Re: Koncert

      máš pravdu organizace a předkapela byli zoufalý!!..Tarja byla ale úžasná!!!
  • rendolfek

    Tarja je hvězda velkého formátu

    Ahoj, byla jsem velká faninka Nightwish, ale po příchodu té "rádoby" zpěvačky Anette se mi už moc nelíbí. Zpěv Tarji byl takovým nezaměnitelným symbolem téhle skupiny a po jejím odchodu už to prostě není ono, připadají mi stašně komerční se svým momentálnim stylem hudby. Jednoduše řečeno nový diskančtí fanoušci NIGHTWISH nevědí co je metal. Tarja je nenahraditelná.
    • gothicangel

      Re: Tarja je hvězda velkého formátu

      Jj taky s tebou souhlasim uplně na 10000%....tarja je skvělá zpěvačka a je škoda že odešla od Nightwish,ale tak ji obdivuju že se dokázala vzchopit a pokračovat!!! *4* A Anette no o tý radši ani mluvit nebudu neci si kazit náladu!!...jj a taky před spaním si ji musim pustit jinak to nejde:) *4*
    • dasha86

      Re: Tarja je hvězda velkého formátu

      tak si poslechni Master passion greed, to je opravdu diskancni skladba.
      • rendolfek

        Re: Re: Tarja je hvězda velkého formátu

        no jo, ta je docela dobrá, ale jedna písnička nezachrání celý album.
    • Re: Tarja je hvězda velkého formátu

      Ahoj Rendolfku máš naprostou pravdu *3* Protože Tarja je anděl který má nejkrásnější hlas a vzhled *4* *3*
      • rendolfek

        Re: Re: Tarja je hvězda velkého formátu

        jj, plně s tebou souhlasím...
        • Re: Re: Re: Tarja je hvězda velkého formátu

          Super moc ti děkuju *4* Zrovna teĎ posloucham její album a přiznám se že si jí pouštím když jdu spát *1* a řeknu ti nádherně se při téhle hudbě usíná *3* mám ji moc ráda *14* Tarja *14*
          • Re: Re: Re: Re: Tarja je hvězda velkého formátu

            to ti věřím, taky mám občas v noci na uších sluchátka a její hlas *4*
  • Tarja

    Písnička BYE BYE BEAUTIFUL je od Tuomase pěkná podpásovka*16* ...Kdo ví co znamená ten text v českým překladu,ví taky ,že je na 100procent pro Tarju.A ještě to zazpívala ta Anette*13*...Prostě nemám slov.Chudák Tarja *9*
    • dasha86

      Re: Tarja

      cetla sis cely text te pisnicky?
      • Re: Re: Tarja

        A bože rejpálek se ozval.Četla jsem jí jak jinak.Nejsem ten typ,kterej by jen tak něco psal,jen aby byl důležitej což asi neplatí o tobě soudě podle tvejch příspěvků.Hele je strašně snadný někoho zkritizovat.Proti Anette nemám to nejmenší,jen S NÍ už to prostě není ono.Moc bych za to nedala,že seš přesně ten typ fanouška,kterej začal Nightwish poslouchat až s Anette.Aby ne,když měli klip i v Esu-Amaranth.Každej blbec má svojí pravdu.A ať to všechno mezi klukama a Tarjou bylo jakkoli nic to nemění na tom,že Tuomas je zbabělec.Ubohej dopis dokáže napsat každej,ale říct to do očí-málo kdo.A přeber si to jak chceš *15*
    • Re: Tarja

      To máš teda pravdu je toudnpodpásovka *16*.Ale nechápu proč to zpívala Anette? *7* když to má být pro Tarjušku *4* ale fakt chudák Tarja *9*
    • Re: Tarja

      Ale Nightwish taky zazpívaly "Tarja goodbye" a to pouze pro Tarju a BEZ Anette *3*
      • lintushka92

        Re: Re: Tarja

        Prosimtě, jaks přišla na to, že je to od Nightwish...? *1*
      • Re: Re: Tarja

        Jooo? To ani nevim... Kdy? Kde? A dá se to vůbec sehnat nebo někde slyšet? *8*
        • Re: Re: Re: Tarja

          Dej si na youtube do vyhledavače Tarja goodbye, je to myslím hnedka první nebo druhé video *3*
          • Re: Re: Re: Re: Tarja

            Nemohla bys tu prosím nechat link? Nějak to nemůžu najít...
            • Re: Re: Re: Re: Re: Tarja

              prosím, ráda *3* http://uk.youtube.com/watch?v=9DtzEsFDvsI
          • Re: Re: Re: Re: Tarja

            Dík moc...
  • josebartos

    Diskuse

    Jen tak ze zvědavosti jsem si prošel stránky svých ,,oblíbených", speciálně diskuse. A zdaleka nejvíc příspěvků máme tady! Jsem rád, že máme poměrně slušný počet členů a hlavně členů, kteří se podělí o své názory a připomínky. S některými třeba nesouhlasím, u některých dokonce hodně, ale budiž. Tak má nakonec správná diskuse vypadat. Takže jen tak dál
  • Nihgtwishák

    Ahoj fandíci,Já si myslím že Anette na Tarju nemá a to ve všech směrech.Protože Tarja je zakladatelkou skupiny Nightwish společně s Tuomasem a Emppuem. bylo to v roce 1996 10.července, Tarja zná Tuomase od jeho 13 let,takže není dúvod je od sebe odtrhávat co myslíte? *7* Umíte si vůbec přectavit jaká to pro Tarjušku musela bejt dřina!!! *10* a kor teĎ když musela odejít určitě byla moc smutná *9* musela se cítit strašně *9* a zklamaně za ta léta co s nimi prožila.Nikdy jem neslyšel že by nějaká Anette zakládala Nightwish a dřela tak jako Tarja,VždyŤ Nightwish hrály vždycky v Gotticmealu s operním přízvkem,tak proč by měly hrát v rockovém podání to mě příde docela uhozený *9* Můj názor na Antte je takový: Anette zpívá falešně a moda taky nic moc *10* *5* Kdežto Tarja má úžasnej vzhled a hlas a parádně k nim zapadá *3* *14* *14* *4* Nightwish jsou moji miláčci *14* už odjakživa ale s Tarjinkou. PS:Ti kdo píšou dobré zprávy s nimi táhnu za jeden provaz *5* mějte se nightwishacky a odepište co si o tom myslíte váš nový fanoušek Jukka *1* *1* *15* *5*
    • gothicangel

      Re: Nihgtwishák

      Jj tak já taky souhlasim!!!....A byla bych ooc ráda kdyby s nima Tarja zůstala a bo se k nim vrátila!!!...A anette by vipadla to by bylo uplně skvělí!!!
    • Re: Nihgtwishák

      Ahojky, konečně někdo kdo má pořádnej názor.Plně s tebou souhlasí. *1*
    • Re: Nihgtwishák

      No v něčem máš asi pravdu líto ji to asi bylo na druhou stranu to Tarju posunulo dál a solova dráha ji určitě svědčí. Nightwish s jejím odchodem stratil skvělý hlas.
    • lintushka92

      Re: Nihgtwishák

      "Tarja zná Tuomase od jeho 13 let, takže není důvod je os sebe odtrhávat, co myslíte?" --> To je sice hezký, že se znaj takhle dlouho, ale pokud vim, my fanoušci jsme je od cebe neodtrhli... *7* *8*

      "...Nightwish hrály vždycky v Gotticmealu.."--> -Víš ty vůbec, co je GOTHICMETAL?? *1*

      ..Né, ale co se tebou zabejvám.. Jen doufám, že to, cos psal bylo jen ze srandy a žes chtěl rozpoutat diskuzi - možná až hádku *5* Protože jestli existuje opravdu někdo tak "inteligentní", tak nemám slov.
      Tak se měj, nový fanoušku Jukko *4*
      • Re: Re: Nihgtwishák

        Samozdřejmně vím že my fanoušci jsme je od sebe neoddělily proč by taky? *7*VždyŤ máme Nightwish všichni rádi!! *14* ,ptáš se mě jestli vím co je Gotticmetal ,vím protože jinak bych to slovo nepoužil. *5* A vůbec jsem nechtěl rozpoutat hádku natož diskuzy *13* myslel jsem to upřímě ze srandy *1* *1* PS: Děkuju za tvúj názor sice mě trochu zaskočil ale beru tě za slovo *4* *3*
  • josebartos

    Fanynka

    Naposled ještě něco k naší ,,fanynce" anetteolzon - taky vám to připadá jako provokace bejt registrovanej ve fanklubu Tarji Turunen pod jménem ANETTEOLZON...? Doufám, že mě poslechne a půjde na ten fotbal...
  • era vs era / epic vs pop.

    By som tu rad uviedol moj názor.NW pocúvam už od ich prvých albumov,mali velmi úspešný koncert: From wishes to eternity a ich najlepsí pestrý metalový album je podla mna Ocenborn..Čo chcem povedat je to že som fakt ich velký fanúšik.Era s anette mi ale príde už pre mna nezaujímavá, nehovorím o kvalitách anette ale o smere ktorým sa NW uberá (popík) sa mi nelúbi.P reto ked si pustím NW tak to je práve s tarjou a ich starsie veci (epic metalopera).A samozrejme Tarjina solova kariéra začína pekne, epik opera,score,istrumenalky to jej proste sedí,a aj mne vážná,prepracovaná komplikovaná hudba, nie nejaký prifarbený pop,riftami z metalu.
  • anetteolzon

    Ok

    Tarja je super ale mám rači Anette Olzon !!! A vůbec Amaranth je nej písnička od nightwish od Tarjy se mi strašně líbí walk alone *14* *1* *3* *4* *3*
    • lintushka92

      Re: Ok

      Kdyby něco, tak to neni "walk alone", nýbrž "i walk alone" *8* S tim, že si myslim, že je to jediný, co od Tarji znáš.... neberu ti, že máš ráda Anette, já jí nijak neodsuzuju... Jen nemám ráda lidi, jako jsi ty. Amaranth jsi uslyšela na Óčku spolu s Ewou Farnou a Avril a už je z tebe velká metalová fanynka.... *8* *5*
      • Re: Re: Ok

        Já se z toho snad složím... *1* Má drahá sestřička se dívala na svojí oblíbenou Ewičku Farnou a tam na diskuzi příspěvek od naší pisatelky "anetteolzon", kde říká, jak je Ewa supeeeeer... Takže bych řekl, žes to trefila úplně přesně! *1* *1* *1*
        A ty "anetteolzon" už sem radši ani nechoď, fandi si svojí Ewě a nemontuj se do pořádné muziky!!!
    • iracek

      Re: Ok

      Amaranth...? Jo, to chápu! Je to taková ta slaďoučká písnička s andělíčkem pro takové malé holčičky... A co hudební struktura, propracované vokály? Kde to je...? Zatím jsem to tam nikde nepostřehla! Víš proč se ti líbí Amaranth? Protože má takový ten klasický, vtíravý, komerční rytmus, který lidi žerou! A ti, co si poslouchali svoje Madonny Robie Williamsy teď ze sebe dělají metalisty kvůli nejhorší písničce, kterou chudák Tuomas složil!
      • gothicangel

        Re: Re: Ok

        Ano tak to by sedělo!..ale neni to nejhorší co Tuomas složil....složil fajn písničku a je hezká,ale ta kdo ji zpívá je pavej opak a kdyby to zazpívala Tarja určitěš budeš řikat něco jinýho....
    • josebartos

      Re: Ok

      Moc sem to nepochopil...! Prosím vás, znáte někdo někoho kdo fandí zároveň Spartě a Slavii? Tohle mi přijde taky ,,zvláštní"...
      • iracek

        Re: Re: Ok

        Správný postřeh... Sama bych to neřekla líp!
      • anetteolzon

        Re: Re: Ok

        Co je na tom k chápání ? Obě dvě patří k nightwish... *4*
        • josebartos

          Re: Re: Re: Ok

          Ale tohle je fanklub TARJI !!! Proto ten příměr k fotbalu. Jen zkus jít třeba na Slavii a hulákej tam Spartááá... Jo, kdyžtak pak dej vědět, jak si dopadla
        • iracek

          Re: Re: Re: Ok

          To teda už dávno ne, holčičko!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit