Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Neříkám, že nové Tarjino CD není dobré, ovšem nedá se to srovnat s tím, co zpívala s Nightwish... To bylo nej! Ovšem noví Nightwish s Anette jsou na dně veškeré hudební (po příchodu Anette se mi ani nechce říct ,,metalovoé") scény!
  • Tarja

    Tarja 4ever neee?? nějaká barbína co si hraje na metalovou zpěvačku se jí nemůže ani trochu rovnat! Tarja rocks, Anette sucks!
  • Tarjuška

    je nejlepší zpěvačka co znám...nej hlas a prostě v pohodě!!!!!Krásné CD vydala doufám že jich bude víc!!!Držím palce *4*
  • Taky o Tarje

    http://tarja.estranky.cz *3*
  • Úžasná

    Nemáte někdo kontakt na Tarju Turunen? Je to prostě úžasná holka. Škoda, že má manžela. *1* Ne, dělám si legraci, chci se jen zeptat jestli na ni nemáte kontakt.
  • Tarja 4ever

    Podle mě je Tarja uplně nej zpěvačka, slyšeli ste to její nový album My winter storm?? Jestli ne tak si maknete páč to je fakt dobrý album! Tarja má skvělej hlas a co s nim umí...
  • Taky o Tarje

    WWW.Tarja.estranky.cz
  • Jedeme dál!

    Čau lidi, vždycky jak poslouchám TR, nebo jak říkám já, pro mne bývalý NW tak si říkám ty krávo PROČ?!!! Bacha to není urážka! Na jednu stranu se nedivím, že už ji nechtěli, protože opravdu co dělala poslední dobou, to bylo až dost, ale zase.... Pro mne je nazapomenutelná, má nádherný hlas, což se o Anette říci nedá a ten šatník!!! Dobře taky hezky zpívá, ale na můj vkus má strašně jemný hlas a většinu písniček v podání TR nemá šanci zazpívat. V jiných debatách se dohaduji o tom, že s odchodem TR z NW si vzala něco sebou, co už tam nikdo nedá. Písničky budiž někdo odzpívá podle sebe a svých možností, ale ten člověk, ta osobnost, ta už tam prostě není. TR dokázala rozproudit dav, vyvolat tu atmosféru, nikoho nebylo třeba povzbuzovat. To prostě dokázala jenom ona. Nicméně TR je super zpěvačka a jsem ráda, že nezahálí na vavřínech a jede dál.
    • Re: Jedeme dál!

      Přesně tak.......máš pravdu...Anette nemá ten hlas co Tarja....už je to jiný není to NIGHTWISH co bývali...má docela v pohodě jhlas ale jak říkáš moc jemnej !!!Jednou sem koukala na youtubku a poslouchala sem Tarjiny písničky ještě když byla s NG....a třeba dám příklad fantomu operu zaspívala o oktávu níž ....nene to jako se nedá srovnat s Tarjou tro ne!!!Mě se chtělo už aji brečet dyž sem to slyšela !!!NWM ale myslím že to s ANETTOU dlouho nedotáhnou!!!! *7* *9*
  • Kajka

    Tarja je jen jedna a nikdo ji nenahradí Tarjo vrat se... *9*
  • Tarja is the best

    Mám ráda Tarju už hroooozně dlouho a trošku mě omrzelo když jsem se dozvěděla že už v Nightwish nebude zpívat.Pro mě to byl the End.Naštěstí sem furt kontrolovala net a četla ty zvěsti o novém albu které chystá....Moc vážně sem to nebrala,dokud sem neshlédla na youtube její nový singl I walk Alone,který se mi okamžitě zalíbil a já si hned musela najit cele album.Dnes ho poslouchám stále dokola a nemůžu přestat, a na kuňkání té slepice Anette (možná mě její fandové pošlou nechat vycpat,ale já ji faqt nesnesu) tak to nemůžu ani slyšet.
    Prostě Tarja is for me the best of world. *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit