Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • chtěla bych se zeptat jestli je možné na tom koncetě Tarji Turunen 7.9 2014 sedět na těch lavičkách a jestli je z nich vidět nebo ne. moc díky *9*
  • Vše nejlepší k svátku \m/ *14* *15* Milujeme Tě :) *16*
  • milada.sarajova.1
    ses dobra mas hlast jsi uzasna obdivuji te Milada
  • jsi krasna a nanherne zpivas co bych za to dal kdybych se s stebou mohl nekdy setkat! miluji te! jsem taky muzikant hard rock ale uz koncim jsem o deset let starsi nez ty a vsechno uz je v prdeli.drzim ti palce a dej se se dohromady s nightwist mo c vam to slapalo! mam te moc rad snad se nekdy setkame-jo a tu rusalku zpivalas cesky moc krasne!miluji te! a dekuji ze jsi! tvuj zuno.
  • Vypadá nádherně, a zpívá jako anděl. Já ji spíše preferuju v NW ale její hlas je prostě tak nádherný, že je dokonalý kdekoliv. Ať žije metalová královna!
  • Tarja je bozska zpevacka, ma 3 ci 4 oktavy rozsah Hlasu, uz nevim presne. Kazdopadne jako zpevacku ju miluju, Aneta neumi zpivat a je strasne popikova.
    • CO SI TO OSOBĚ MYSLÍŠ DIWO SWINO!!!!!anett je fajn
  • Nelly.N
    Tarjo, všechno nejlepší k pětatřicátinám. Hodně zdraví, stále úžasný hlas a vše, co bys chtěla. *15*
  • Tarjo..! si nejlepší ..Hodně šteští zdraví lásky pohody a hodně úspěchů v Kariéře *1*
  • Tarjo přeju hodně štěstí,lásky a úspěchu. *3* *3* *14* *14* *1*
    • tarja je proste nejlepsi me nadherny vybarveny hlas a to je moc dobre doufam ze tarja bude zpivat dokud bude moct a at ji to de tak jako ted drzim ji palce
  • Tohle si prostě nemůžu odpustit! *3*

    Tarjo, všechno ejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdarví a lásky do budoucna, a ať se ti daří jako doteď a zůstaň pořád tak úžasná. Jsi ta nejlepší zpěvačka na světě.
    *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit