Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.tarjafanclub.com/tarja-turunen-beauty-and-the-beat-praha-zlin Kdo pojede se mnou na Tarju?
  • na koncertě jsem nabyla což je škoda... *13* *15* *15* ale tarja je úžasná *10* *14* *3* *15* *14*
  • luccy159
    Byla jsem na včerejším koncertu ve Zlíně a Tarja byla vážně skvělá *4* má opravdu skvělý hlas - byl to skvělý zážitek
    • ichbinteufelin
      taky jsem tam byla a znovu jsem se přesvědčila, že je prostě úžasná! ♥♥♥
  • Tarja je neuvěřitelná!!! *14* má hlas jako bohyně! Její včerejší koncert byl nádherný!!! Tím bych chtěla Tarje poděkovat že přijela do Česka!! A já pevně doufám že ji uvidím ještě na spoustě koncertů!!! *14* *14*
  • Zdravím moc všechny fanoušky Tarji moc bych vás chtěla poprosit jestli tady někdo neví jak získat autogram od Tarji děkuji předem moc za odpoved. *3*
    • neo_ap
      Měl jsem tu možnost na MoRu. A i když jsem byl jen kousek od Tarji, nakonec jsem odešel s prázdnou. Ale neztrácím naději. Jednou se snad zadaří.
      Pokud však nechceš čekat na náhodu, je tu možnost si o něj napsat. Nebo se dá získat díky některým fanklubů.
      Hodně štěstí, a krásný nový rok, všem fanouškům, přeje Aleš
  • Vše nejlepší, Tarja je skvělá zpěvačka, tak fenomenální hlas jsem vážně neslyšela. Už se nemůžu dočkat ledna ;)
  • neo_ap
    Taktéž přeji vše nejlepší, zdraví, štěstí. Pohodu a lásku. Na viděnou v lednu. *14* *14* *14*
  • your-darling
    všechno nejlepší... *3*
  • Všechno nejlepší Tarjo..=)) přeju hodně štěstí, lásky a spoustu krásných koncertů a úspěchu. =)) nemuzu se dockat koncertu v lednu =))Takze se uvidime =)) znovu vse nejjjj!! =)) I LOVE YOU!!! *14*
  • Tarjo všechno nejlepší k narozeninám.. Hodně štěstí, zdraví, úspěchů a dětiček :) *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit