Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • agnethafaltskog

    tarja

    Jěště nikdy v životě jsem neslyšela krásnější hlas Tarja je bezesporu ta nejlepší spěvačka na tomto světě její hlas mě fakt vždycky dostane úplně jsem se rozbrečela když spívala ave maria to byla fakt nadhera jinak samozřejmě spívá všechno skvěle a na jedničku k tomu neni co dodat,Tarjo přeji ti hodně štěstí aby ti to tak pořad krásně spívalo a děkuji ti opravdu ze srdce že na všem život spříjemnuješ svým krásným hlasem měj se moc hezky.
  • Tarja

    podle mě je tarja fakt dobrá .. a písničky od Nightwish se mi víc líbili s ní než s Anette ... *13* prostě Tarja k tomu prostě patřila.... *9* ale anette mi tam nesedíí ... Ať žije Tarja *14*
    • naprosto souhlasím Nightwish se mi taky líbili víc s Tarjou ,Anette mi tam moc nesedí *7*
      • někdo určitě: ty krááááávooooo anette byla lepší!!!
  • odchod z NW

    Kámoš říkal že Tarja odešla kvůli penězům ale to se mi vůbec nechce věřit.Něco jako že ve skupině byla jen aby si udělala jméno na solovou dráhu to mi nějak na Tarju nesedí.Naštěstí pro NW i Anette je taky dobrá zpěvačka *3*
    • Re: odchod z NW

      Ne e Tarja kvuli penezum neodesla. Oni j iostatni clenove "vyhodili" ,protože sebou pořád vedla svojí rodinu :). *3*
      • Re: Re: odchod z NW

        Tebe by měli taky vyhodit ty demente!!!
  • TARJA

    Tarja.. Výborná zpěvačka, úžasný hlas a krásná ženská.. Co se stalo, stalo se.. Víme všichni moc dobře, proto to tu nebudu nějak rozepisovat, ale důvodem, proč tenhle příspěvek píši je ten, že se chci zeptat, zda má Tarja už dítě???.. *8*
    • hatees

      Re: TARJA

      pokud je mi znamo tak ne *3*
      • kiki222

        Re: Re: TARJA

        Ale byla bych moc ráda kdyby už nějaké to Tarjátko bylo *4* *4*
  • Vyhazov

    Mě pořád strašně štve, jak musím poslouchat nějaký chytráky, že si Tarja vyhazov zasloužila. Já vím, je to už víc jak 5 let, nicméně fámy se šíří dál, jen proto, že si někdo přečte jeden dopis, ale dál se o věc už nezajímá. Nikdy jsem totiž neslyšela, ani nečetla, že by si na Tarjino chování někdo stěžoval, ať už z řad fanoušků, nebo reporérů atd. Zato ,,Svatý,, Tuomas je z obliga. Hlavně, jak se odvolává na to, že Tarju zná od malička, ale aby jí, jako chlap, řekl do očí: ,,Hele, štveš mě, končím s tebou" to ne. A smutný konec Samiho Vanska je taky v podobném stylu. Tomu to ale sdělil přes manažera. Podle mě byl opravdu největším problémem Tarjin manžel Marcelo, ale spíš z důvodu zklamaných Tuomasových ambicí, mít Tarju jako něco víc, než jen zpěvačku ve skupině. Asi tři měsíce před vyhazovem s ním Marcelo mluvil, že jeho city k Tarje jsou zbytečné, a to byl začátek konce. A ty Tuomasovy směšný argumenty z dopisu-nerespektování fanoušků, vytržené věty z kontextu atd. K smíchu! Popravdě Tuomasovi bych nevěřila ani dobrý den, jaká je to sketa!Ale dneska už ani není čeho litovat. Tarja má super našlápnotou kariéru, ale NW je mi fakt líto. Jde to s nima z kopce *9* Omlouvám se za mega příspěvěk, ale teď jsem se rozčílila na nějakým jiným fóru, a kde jinde bych si měla postěžovat, než tady *3*
    • Podle mě je to taky tak-Tuomas je namyšlenej trouba kterej se Tarje ani Samimu neodvážil říct do očí že je už nechce..srab jeden!!!Tarja by podle mě určitě taková nikdy nebyla...Je to přitroublej srab co za těch 9 let v Nightwish nedokázal zbalit Tarju(ještě že se tak nestalo *6* ) a pak se naštval protože se zamilovala do Marcela...Tak jí vykopnul..ŠMEJD!!!
    • Re: Vyhazov

      Úplně s tebou souhlasím. Ten "vyhazovací dopis" byl totální hnus. Nejhorší na tom je to, že Tarja Nightwish zakládala a pak ji vyhodili přivandrovalci. Doufám, že mně z firmy nevyhodí skladník!!! Byl jsem na jejím koncertě ve Zlíně 2008 a byla víc než skvělá. Je to úžasný děvče a já jí moc fandím a miluju jeí zpěv - na jedničku zpívá Tarja, na dvojku pánbůh a na trojku ten zbytek - a to ještě s bídou. Měj se hezky a kdybys potkala Tarju, dej jí za mně pusu!!!!:-))))Ahoj
      • Re: Re: Vyhazov

        Hej, to jsem fakt ráda, že jsem taky narazila na někoho se stejným názorem. Teď samozřejmě nemyslím její zpěv-ten se snad líbí většině, ale tu trapárnu s dopisem:-) Pokud chceš poznat i stanoviska "Tarjina tábora", resp.jejího manžela, tak vřele doporučuji přečíst jeho odpovědi na otázky fans z celého světa. Je to opravdu zajímavé počteníčko:-) Taky se měj fajně,a třeba se někdy na koncíku sejdem. Ostatně v tom Zlíně jsme byli spolu- bylo to poprvé, co jsem Tarju viděla živou:-))))
    • Re: Vyhazov

      Mě zase rozčílil tvůj příspěvek, haníš Tuomase a hájiš Tarju jen proto, že jsi fanoušek Tarji. A jediné co opravdu víš je info z dopisu. Nightwish nikdy veřejně své pocity nikde opravdu nesdělovali a mě by strašně zajímalo, kdy jste lidi byli u toho, když Tuomas vyznával city Tarja, kdy Tarja myslela jen na prachy a tahala si sebou manžela apod. Já respektuju a vážím si obou, bez Tarji by Nightwish nebyli nic a bez Tuomase by nebyla nic Tarja. Kritizovat, hanit a tvrdit, že rohle je opravdu pravda pravdoucí můžou jen oni sami. Tvrdíte, že Tarja je na tom líp než Nightwish a nebo naopak..A není to jedno? Poslouchejte si co chcete, ti co tvrdí, že Tarja je na solo bezkonkurenční by měli snad být rádi, ne? Já taky něco nemám rád a nelezu pořád někam, kde to je kde to můžu kritizovat, to umí každý. Prostě to ignorujte...A ano, já vím, jsem debil, co se nemyje, je hluchý, retardovaný a je totálně mimo jen proto, že nesouhlasí s bandou puberťáků, kteří se chytli témata, které začlo ještě, když se drželi mamčiných sukní!!
      • Re: Re: Vyhazov

        Tak se běž vole vysprchovat, ale čím umyješ ten svůj debilní mozek, to bohužel neporadím, vůbec se divím, že takovej dement umí zapnout PC a ještě něco někam poslat - inu, zázraky se dějí!
      • Re: Re: Vyhazov

        Tak pokud ti Tuomasovo chování ke svým přátelům přijde v pořádku, tak jsi vážně retard. A velmi se mýlíš, když tvrdíš, že znám akorát info z dopisu, právě naopak! Co si myslet o tom, když vidíš soukromou fotku, pořízenou v druhé části turné Once, kde se Tuomas k Tarje tulí, jako by byla jen jeho- jestli takhle vypadají "dlouhodobé problémy" tak už fakt nevím! A co jsem viděla dokument za End of an Era, tak jediný hnusný chování, který jsem zpozorovala, bylo to kluků vůči Marcelovi. A mohlo by se takhle psát dál. A myslím, že jediný puberťák, který tady je jsi ty a tobě podobný, který poznali NW v Esu s Amaranthem, a je to pro ně upa nej grupa, aniž by znali, byť jen základní fakta o téhle skupině. Jasně, vím, že už je to dlouho, ale lži umírají pomalu!
    • hatees

      Re: Vyhazov

      myslim ze valna vetsina zde stebou stoprocentne souhlasi... *3* (ja teda urcite)
      • Re: Re: Vyhazov

        Díky za podporu *4* Už jsem se bála, jak se tady nahromadí reakce typu, že jsem k... a p... a podobně *1* Naštěstí mezi Tarjiny fanoušky se řadí inteligentní lidé, kteří to mají v hlavě v pořádku. *3*
        • taky souhlas *2*
    • Re: Vyhazov

      NW mají, co chtěli a dobře jim tak... Mají to, co si vybrali. A Tarji je teď určitě taky líp!
      Tedy máš naprostou pravdu...
  • sarda

    Proč?

    Má opravdu fenomenální hlas... To ani není možné. Sice je to trochu něco jinýho, než co jsem poslouchala doteď, ale je neuvěřitelná. Tarja je rozhodně lepší než Anette. Proč vlastně už není v Nightwish?
    • hatees

      Re: Proč?

      no jelikož ji vyrazili a to byla dle meho nazoru pro nightwish chyba (ale teda nic proti anette).............
      • Re: Re: Proč?

        Chtěla bych jen podotknout,že Tarja si může za vyhazov z NW sama.Zavinila si ho svým neprofesinálním chováním a ovlivněním ze strany svého manžela.
        • ..

          myslim že je snad jasný že když má Tarja manžela tak chce být s nim
          četla sem si ten oficiální dopis pro Tarju ale věřim že něco mohl kdokoli přemněnit
          myslim si taky že už nemá cenu se zajimat jak to bylo předtim
          a ja mam teda Tarju moc rada, posloucham i NW a myslim že to že "tahala" svou rodinu všude sebou je pochopitelne *9*
        • sarda

          Re: Re: Re: Proč?

          A tys tam byla, že to víš nejlíp? Promiň, ale nemůžeš nic říkat, nikdo neví jak to bylo, ani ty ne!
        • hatees

          Re: Re: Re: Proč?

          rekla bych ze na toto ma kazdy jiny nazor........konec konců kdo presne vi jak to bylo doopravdy?jen oni sami,navic uz je to dost dlouho tak proc to vecne resit jak NW tak Tarja uz jsou jinde...
      • sarda

        Re: Re: Proč?

        Aha... Taky si myslím to, co ty, Anette prostě lepší podle mě není. Ale když si to tak chtěli udělat... Tarja je teď na sólové dráze a má možná víc fanoušků, než kdyby byla s Nightwish
        • neo_ap

          Re: Re: Re: Proč?

          Podle mne má více fanoušků než Nightwish (potopila je Anette). Tarju poslouchá široké spektrum fanoušků. Na její koncerty chodí celé rodiny. A odloučení od NW jí prospělo. Může dělat to, co si sama přeje. A to se samozřejmě odráží na její hudbě.
        • hatees

          Re: Re: Re: Proč?

          no hlavne uz to neni to co to byvalo kdyz s nimi byla Tarja,ale co uz mozna je ji to nakonec prospelo
        • sarda

          Re: Re: Re: Proč?

          Mno dobře, tak více fanoušků než Nightwish ještě nemá, ale přeci jen... Já spíš fandím jí, i když Nightwish mám taky ráda..
  • kiki222

    Tarja

    Koncert v KC Vltavská byl fenomenální...nic lepšího jsem nezažila.Tarja je nejlepší!!!!!!! *14* *14*
    • jared

      Re: Tarja

      Souhlasím :-)
      • kiki222

        Re: Re: Tarja

        V Pardubicích jsem zase nebyla já :D ale když se zamyslím tak Tarja dokáže navodit tak úžasnou atmosféru že by nám bylo vedro i pod širým nebem:) ona je prostě dokonalá *14*
    • hatees

      Re: Tarja

      Presne tak musim nic nez souhlasit byl proste bozi az na to desny horko super.....................:)
      • kiki222

        Re: Re: Tarja

        Jo to vedro bylo příšerný a udělalo se mi z toho pěkně špatně :/ ,ale jakmile jsem spatřila Tarju tak mě to úplně přešlo :D
        • hatees

          Re: Re: Re: Tarja

          no jakmile zacali hrat tak uz to bylo dobry ale do ty doby se o me pokouseli mrakoty.......ani se nedivim ze to stou jednou holcinou prastilo *3*
          • kiki222

            Re: Re: Re: Re: Tarja

            jo viděla jsem jak jí tam tahali ven,chudák ani nemohla stát na nohou...a až tu Tarja bude příště tak by to mohlo být třeba v O2 areně tam je místa dost a určitě i lepší vzduch *4* *4*
            • hellen666

              Re: Re: Re: Re: Re: Tarja

              No,musím uznat,že na koncertě v Pardubicích bylo podle mě taky dost vedro.teďko jsem na Tarje nebyla takže to nemůžu posoudit.Ale hlasuju pro tu O2 arenu *1*
      • Re: Re: Tarja

        Pravda..Už jsem se těšila až vyjdu ven *4* *4* ale šlo to dost pomalu co? *14*
  • neo_ap

    WHAT LIES BENEATH

    Překvapuje mě, že se tu ještě nikdo nevyjádřil k novému albu. Tak co, jak se vám líbí? *4*
    • neo_ap

      Re: WHAT LIES BENEATH

      Opravdu, recenze na nové album jsou rozdílné. Někomu se líbí, někdo tvrdí, že Tarja má na víc. A musím přiznat, že já čekal něco jiného. Pečlivě jsem sledoval tvorbu nového alba, a tak si vytvořil obraz o tom, jak by mohlo vypadat. A jak to dopadlo? Úplně jinak. První poslech byl rozporuplný. Ale to i při prvním setkáním s MWS. A to nebylo špatné album. Jenže problém je, že WLB je děsně chytlavé. A tak jsem si ho musel pouštět znovu, a znovu. A konečný verdikt: Tohle album je opravdu skvělé. Dovolím si tvrdit, že předčí všechny předchozí, včetně alb NW. Je rychlé a energické. Je to zážitek. Prostě nádhera. Osobně What Lies Beneath hodnotím 10/10, a moc se těším na příští týden. *1*
    • Re: WHAT LIES BENEATH

      Tarju mám rád, ale to nové album mě uspalo..První píseň super, druhá taky, u třetí jsem začal poslouchat tak na půl a ke konci alba už se ani nesnažil..Nějak to nemá sťávu..
    • hatees

      Re: WHAT LIES BENEATH

      ikdyz jsem cetla par neprilis pochvalnych recenzi me osobne se nove cd libi vic nez predchozi(ale obe jsou super)........uz se tesim na koncert az to uslysim live *3*
  • your-darling

    ...

    Všechno nejlepší... *4* *4*
  • MOR 2010

    Na úvod bych se chtěla omluvit všem, kteří TT bezmezně fandí a obdivují. Na letošním MOR to ale trošku nevychytala. 3/4 jejího repertoáru byli pomalé písničky. Tím jak je pořád zpívala, tam kde jsem stála prořídly řady. Nic proti, byli úžasně vyzpívané, ale to ozvučení... Ze začátku nebylo slyšet jak TT, tak FBM. Z velké části to bylo i kvůli rozvášněným fanouškům, nicméně ten zbytek už byl mnohem lepší. Ovšem na druhou stranu její nové písničky byli fakt vychytané a už se moc těším na její album. Závěrem: atmoška byla super a koneckonců TT také i když mohla trošku zrychlit tempo. Pro mě to bylo tentokrát hodně "ospalé".
    • lawiane

      Re: MOR 2010

      jo ospalé to bylo to máš pravdu, ale stajně se mi to líbilo *14*
    • Re: MOR 2010

      Tarja, jako zpěvačka, byla naprosto bezchybná a dokonalá. Ale těm, kteří by ji chtěli slyšet, bych doporučoval čistě její koncert a ne vystoupení na MoR, kde se repertárem, kterým vybrala, vůbec netrefila do všeobecného konceptu tohoto festivalu a mezi ostatními byla opravdu nudná. Lidé od stage odcházeli stejně rychle jako minulý rok z Nightwish. Taky ze slíbeného programu toho moc nesplnila - ze slibovaných coverů všeho možného se tam objevili jen jedni, těžce rozeznatelní, Whitesnake a na slibované Queen a pod. se jaksi pozapomnělo. Lidé taky reagovali dost rozpačitě na široký záběr písní z nového alba, které ještě nevyšlo, tudíž písně neznali. Právě při této situaci působilo komicky, když Tarja povzbuzovala publikum, ať zpívá s ní.
      Od 1 do 5 bych já osobně ohodnotil vystoupení známkou 3.
      • Re: Re: MOR 2010

        "vůbec netrefila do všeobecného konceptu tohoto festivalu" - já myslím, že jí je všeobecný koncept někde...
        Ona není Obama, aby v Praze chválila Masaryka, jako jedna z mála zpěvaček je umělkyně, ne jen interpretka čísi hudby a textů. Jsou země, které má hodně ráda - zejména v Jižní Americe, pak Rumunsko, rozhodně ne Česko. V roce 2008 měla dva koncerty u nás - v Praze to stálo za nic, protože pražáci nebyli schopni reagovat. Ostrava z ní vymáčkla tolik že jsem měl pocit, že nezpívala pomalou skladbu - i ty pomalé byly rychlé, takové publikum jsme vytvořili. Festivaly jsou pro folkaře a pohřbí každou kapelu, která má svůj osobitý, nezaměnitelný styl, chtějí se dostat z průměru festivalu, a většinou to dopadne zklamáním - Manowar, Helloween i svého času Nightwish - není čas analyzovat publikum na 10 mega obyvatel, nemá to smysl. Jde obrovsky ocenit, že zazpívala Rusalku - někdo jí měl říct, že většina návštěvníků ji vůbec nezná, jako většinu české symfonické o operní tvorby. Navíc češtinu se učit nebude, ačkoli finština je ve složitosti tak zhruba stejně, má sice 14(15) pádů, ale zato má méně výjimek a nepravidelností. Zřejmě proto je ve Finsku - zemi s 5 mega obyvateli, angličtina téměř jako mateřština, to umožnilo mnoha finským kapelám vytvořit nejúspěšnější zemi v oblasti metalu - žádná jiná země nemá větší koncentrací světových skupin. Z tohoto pohledu se mi zdá směšné kritizovat někoho, kdo zazpívá Rusalku, ačkoli 98% světového publika ji neuslyší a bude za to rádo...
        • iracek

          Re: Re: Re: MOR 2010

          Nezbývá, než se nad tebou pousmát... Připadá mi, jako bys ani nečetl příspěvek, na nějž reaguješ... Tvé analogie na Obamu jsou zcela zcestné a o tom, že všeobecný koncept je jí někde - to snad ani nejde komentovat - a tvé přesvědčení, že festivaly jsou pro folkaře, mi znovu připadá velice úsměvné. Člověk se pozastavoval spíš nad tím, že ze slíbeného programu Tarjina vystoupení toho nebylo příliš splněno. Tarju, jako zpěvačku a umělkyni samozřejmě nikdo nekritizuje, pokud sis nevšiml, ale jedná se o vystoupení jako celek a ne o to zda zazpívala Rusalku (to jí nikdo samozřejmě nebere), ale jestli jsi to pochopil tak, že bys měl národu sdělit, kolik má finština pádů a výjimek a kolik má Finsko obyvatel, budiž... Ale evidentně jsi vůbec nepochopil, o co v předchozím příspěvku šlo.
          • Re: Re: Re: Re: MOR 2010

            To je přesně přístup poloslepého českého fanouška, který nevidí dál než do Prahy. Nedokáže a nechce si vybavit všechny souvislosti a pak chce soudit vlastní výběr umělecké osobnosti aniž by se orientoval v její globální činnosti.
            Analogie s Obamou je naprosto na místě, ona, na rozdíl od něho, nepotřebuje lézt Čechům do otvoru, ví, co chce dělat, i kdo to ocení, a pokud to nebudou obyvatelé Česka, tak jí to bude totálně někde, stejně, jako to, že například v Německu jí zrovna nežerou, prostě byla pozvána a jestli se jí publikum nebude líbit, tak sem jezdit nebude - její škoda to rozhodně nebude, naopak, bude mít více času na publikum, které ji ocení. To jen Švejkové si myslí, že budou hýbat světem svou kritikou typu to měla udělat jinak, tamhle přidat, tamhle ubrat. Přitom svým českým uměním vyprodají v zahraničí tak maximálně větší hospodu.
            Až pochopíte, co v této oblasti znamená Finsko a proč, pak se nad vámi nepousměji...
            • Re: Re: Re: Re: Re: MOR 2010

              Ty prostě nedokážeš pochopit, že Tarju, jako takovou, tady nikdo nekritizuje, co? Mluvíš tady, rádo by inteligentně, o krátkozracích Češích, sám si hraješ na velkého světáka... Mluvíš o tom, jak jsou Tarji všichni tady ukradení, jak jsou Češi hrozné publikum, ale to, že se tady Tarja stále vrací, to už neodůvodníš... Že Češi chtějí hýbat světem a při tom nic neumí - o tom tady taky nikdo nemluvil... Nikdo se nepovyšuje nad Tarju ani nad Finy. Všichni chápeme význam finské hudby a její odkaz, ale ty zřejmě nedokážeš pochopit, že o tom tady nebyla řeč a tobě se chce prostě jen kritizovat a sám si hrát na velkého světového znalce a my to tady všichni chápem... *1*
    • Re: MOR 2010

      No moje slova, ke konci to byla nuda jak Krkonoše - co je to popadlo, stovky lidí odcházeli :(
      • neo_ap

        Re: Re: MOR 2010

        Já měl za to, že budu jedinej?! Nebylo to ono. Špatný výběr písní nebo co? Chválím Rusalku, snažila se. A to nové album bude určitě skvělé. Už se těším do Ostravy. *14*
        • Re: Re: Re: MOR 2010

          Taky jsem si říkala, že zas budu jediná, ale Tarja mě nezklamala. Už dlouho říkám, že ona je super zpěvačka s krásným hlasem , ale ne metalová bohyně. I ona sama to říká. A MOR byl důkaz.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit