Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neo_ap

    MOR 2010

    Pro všechny účastníky Masters of Rock 2010 - časový harmonogram zveřejněn!
    Čtvrtek 15. 7.
    22:30 - 23:45 Tarja + filharmonie (Fin)
  • hej houu

    hejky tarjoo tebe uplne mocc milujuu na metalu jsem vyrustala :D:D da se tk asik rict a proste jeste kdyz jsi byla v nightwish tk porad posloucham vsecky pisnicky aj kdyz jdu spat nebo kdyz se kupkam nebo kdyz nekam proste porad metal.. :-* ae tk ted zpivas s tvoji skupinou a je to ete lepsii jen takk dalal uz se tesinakm na masters of rock *14* *14* *14* *14*
  • neo_ap

    Tarja

    Kdo ještě neslyšel: Scorpions The Good Die Young – Neváhejte! *3*
  • porovnajte

    Anette je dobrá speváčka, ale Tarja je super trieda. Veď porovnajte
    http://www.youtube.com/ watch?v=PXnK_DRKFek&feature=related
    • neo_ap

      Re: porovnajte

      A co takhle porovnat Tarju s nějakou zpěvačkou?
      • Re: Re: porovnajte

        myslíš s I. Bartošovou v momentálnej forme?
        • neo_ap

          Re: Re: Re: porovnajte

          Si děláš srandu, ale prošel jsem pár těch „porovnání“ Tarji a Anett, i tzv duety, a opravdu mě to připadá, jako kdybys porovnával Tarju s Bartoškou. Jsem přesvědčen, že nelze porovnávat tyto dvě zpěvačky. Já Anett nikomu neberu, ale mě opravdu nesedí. Tarja je prostě jedinečná. *4*
  • Tarjunka

    No musím říct že poprvé poslouchám písničku od tarjy z Alba My Winter Storm a můžu říct že nerozlišuju že tam chybí nightwish naopak je to moc krásný děkuju Tarjo *14* *14* *4*
    • Re: Tarjunka

      Potom vidiet a pocut,ze mas cit pre jej hlas *14*
  • neo_ap

    Anett

    Na skupinu Nightwish jsem narazil kolem roku 2000. Hned jsem věděl, že je to, to pravé, co chci poslouchat. Nadšení mi moc dlouho nevydrželo, jak už víme. Odešel jsem od Nightwish společně s Tarjou. A už se o ně nezajímal. Možná proto, že mi neseděla nová zpěvačka, nebo prostě ze zklamání.
    Jenže Tarja nezklamala. Hned první album bylo moc pěkné, a album My Winter Storm bylo perfektní. A koncert v Pardubkách byl nádherný.
    Abych to shrnul: Tarja je nejlepší, tak to zkrátka je.
    Nightwish se měl přejmenovat. Aby nebyl spojován s Tarjou, která je proslavila. Teď už je to zbytečné. Vydaly pár alb, a možná se jim i daří, co já vím? Dle mého nemá Anet žádný hlas a Nightwish se jí přizpůsobil. Už to není ono.
    *3*
    • 7894

      Re: Anett

      souhlasím konečně to někdo řekl:-) *3*
    • Re: Anett

      Svata pravda,ja som bol na Nightwish vo Frankfurte/Man 25.2.2008 Jahrhunderthalle a nebolo to ono,bolo to fiasko,hrali ako keby bola pri nich TARJA,ale ked Anette otvorila pusu bolo po musike.Ona -Anette nesmie spievat to-co spievala Tarja,lebo sa len zhadzuje spolu s NIGHTWISH.P.S ja sa len divim,ze to Tuomas dovoluje. *13*
    • dogacnofear

      Re: Anett

      presne moje slova
  • Tarjunka

    No tak já sem zaal nightwish poslouchat nedávno bohužel když už Tarjunka nebyla a dnes když poslechnu Anet tak mi nevadí zpívá dobře ale musí zpívat saharu ta mi nevadí ale prostě říkám když koukám na koncet end of an era tak mi mrzí že Tarjunka nezpívá je to ženská krásná prostě já nemám slov Tarja dělala Nightwish Nightwishem a Anet at se na me zlobí kdo chce tam bohužel nepatří a jak sem zde i četl u nesmí zpívat písničky od Tarjunky *16* *16* *4*
  • ssh

    Nightwish jsou ted slavnější, já mám ráda Anettu i Tarju, ale někteří to zdžejmě nechápou... jsou prostě proti Anettě a já nechápu proč, mějte je rádi obě !! A jestli se chce někdo se mou hádat tak ať mi políbí prdel....
    • 7894

      Re: ssh

      Anette mi nevadí,ale uz to není to co to byvalo a to je spatny a Anette podle me neumí moc zpivat ve studiu to jde ale na zivo hruza lae to neva. *1*
    • Re: ssh

      Svata pravda,ja som bol na Nightwish vo Frankfurte/Man 25.2.2008 Jahrhunderthalle a nebolo to ono,bolo to fiasko,hrali ako keby bola pri nich TARJA,ale ked Anette otvorila pusu bolo po musike.Ona -Anette nesmie spievat to-co spievala Tarja,lebo sa len zhadzuje spolu s NIGHTWISH.P.S ja sa len divim,ze to Tuomas dovoluje. To ti radsej neodporucam ani vyslovovat,lebo mi praskne display. *16*
      • 7894

        Re: Re: ssh

        Presne moje slova:-) *3*
  • kajman

    tarja

    ahojte lidičky je mezy váma někdo kdo ví jakýkoli kontakt na Tarju?Budu moc potěšen.Japak se těšíte na Masters? *8* *8* *8* *3* *3* *3* *4* *4*
    • nimettka

      Re: tarja

      Co já vím tak Tarja svůj mail zrušila a vyřizuje to za ní její manžel Marcelo, ale k Tarje se to samozřejmě dostane. Mail marcelonems@ciudad.com.ar
  • Tarja

    Tarjuska nasaaaa bohyne...Aneta at tahne do haje. A nightwish bez tarji taky :)
    • kajman

      Re: Tarja

      Hele máš recht Alexi Anetě to vzšlo tak maximálně s Rasmusema a Nigtwish bez Tarji už není Nightwish. *13* *13* *5* *5* *10* *10*
    • narcisa

      Re: Tarja

      souhlas!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší