Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarja a Nightwish na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://cshudba.cz/interpreti/115-Tarja
    http://cshudba.cz/interpreti/41-Nightwish
  • Neuvěřitelný hlas, skvělá zpěvačka.
  • Nejkrásnější a nejtalentovanější zpěvačka na světě.
  • někdo určitě: ty krááááávooooo anette byla lepší!!!
  • CO SI TO OSOBĚ MYSLÍŠ DIWO SWINO!!!!!anett je fajn
  • ach jo proč se každý musí opičit po mém jménu Štěpánka ta která psala že má rada všechny zpěvačky proč třeba nenapsala Štěpánka2 ty se taky jmenuješ štěpánka nebo co?
  • Já nechápu štěpánku proč je jako nemáš ráda?
    Tarja: umí krásně zpívat
    Anett: je mochezká a také umí moc hezky zpívat
    Floor: no co aní říct Tak půl na Půl (zpívá tady hrozně), ale musíme si říct že kdybi nabídku nepřijala možná (říkám MOŽNÁ) by ani nebyli Nightwish.......
  • ????????
  • Podle mě je to taky tak-Tuomas je namyšlenej trouba kterej se Tarje ani Samimu neodvážil říct do očí že je už nechce..srab jeden!!!Tarja by podle mě určitě taková nikdy nebyla...Je to přitroublej srab co za těch 9 let v Nightwish nedokázal zbalit Tarju(ještě že se tak nestalo *6* ) a pak se naštval protože se zamilovala do Marcela...Tak jí vykopnul..ŠMEJD!!!
  • Tarjo si pro mě nejlepší zpěvačka na světě-jsi moc krásná a máš přenádherný hlas Floor ani Anette na tebe nemaj...
  • to nevadí já mám Anette také moc ráda ta je druhá nejlepší holka-paní-slečna na světě! *14*
  • MILUJU TĚ TAPEE JSI TA nej holka-paní-slečna na světě! *14*
  • trysna
    vše nej nej nej jsi super ale Anette je pro mě lepší dík zapochopení!
  • Vše nejlepší k NAROZENINÁM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • tarja je proste nejlepsi me nadherny vybarveny hlas a to je moc dobre doufam ze tarja bude zpivat dokud bude moct a at ji to de tak jako ted drzim ji palce
  • chtěla bych se zeptat jestli je možné na tom koncetě Tarji Turunen 7.9 2014 sedět na těch lavičkách a jestli je z nich vidět nebo ne. moc díky *9*
  • Vše nejlepší k svátku \m/ *14* *15* Milujeme Tě :) *16*
  • milada.sarajova.1
    ses dobra mas hlast jsi uzasna obdivuji te Milada
  • jsi krasna a nanherne zpivas co bych za to dal kdybych se s stebou mohl nekdy setkat! miluji te! jsem taky muzikant hard rock ale uz koncim jsem o deset let starsi nez ty a vsechno uz je v prdeli.drzim ti palce a dej se se dohromady s nightwist mo c vam to slapalo! mam te moc rad snad se nekdy setkame-jo a tu rusalku zpivalas cesky moc krasne!miluji te! a dekuji ze jsi! tvuj zuno.
  • Vypadá nádherně, a zpívá jako anděl. Já ji spíše preferuju v NW ale její hlas je prostě tak nádherný, že je dokonalý kdekoliv. Ať žije metalová královna!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit