Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tarja je bozska zpevacka, ma 3 ci 4 oktavy rozsah Hlasu, uz nevim presne. Kazdopadne jako zpevacku ju miluju, Aneta neumi zpivat a je strasne popikova.
  • Nelly.N
    Tarjo, všechno nejlepší k pětatřicátinám. Hodně zdraví, stále úžasný hlas a vše, co bys chtěla. *15*
  • Tarjo..! si nejlepší ..Hodně šteští zdraví lásky pohody a hodně úspěchů v Kariéře *1*
  • Tarjo přeju hodně štěstí,lásky a úspěchu. *3* *3* *14* *14* *1*
  • Tohle si prostě nemůžu odpustit! *3*

    Tarjo, všechno ejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdarví a lásky do budoucna, a ať se ti daří jako doteď a zůstaň pořád tak úžasná. Jsi ta nejlepší zpěvačka na světě.
    *14*
  • http://www.tarjafanclub.com/tarja-turunen-beauty-and-the-beat-praha-zlin Kdo pojede se mnou na Tarju?
  • na koncertě jsem nabyla což je škoda... *13* *15* *15* ale tarja je úžasná *10* *14* *3* *15* *14*
  • ichbinteufelin
    taky jsem tam byla a znovu jsem se přesvědčila, že je prostě úžasná! ♥♥♥
  • luccy159
    Byla jsem na včerejším koncertu ve Zlíně a Tarja byla vážně skvělá *4* má opravdu skvělý hlas - byl to skvělý zážitek
  • Tarja je neuvěřitelná!!! *14* má hlas jako bohyně! Její včerejší koncert byl nádherný!!! Tím bych chtěla Tarje poděkovat že přijela do Česka!! A já pevně doufám že ji uvidím ještě na spoustě koncertů!!! *14* *14*
  • neo_ap
    Měl jsem tu možnost na MoRu. A i když jsem byl jen kousek od Tarji, nakonec jsem odešel s prázdnou. Ale neztrácím naději. Jednou se snad zadaří.
    Pokud však nechceš čekat na náhodu, je tu možnost si o něj napsat. Nebo se dá získat díky některým fanklubů.
    Hodně štěstí, a krásný nový rok, všem fanouškům, přeje Aleš
  • Zdravím moc všechny fanoušky Tarji moc bych vás chtěla poprosit jestli tady někdo neví jak získat autogram od Tarji děkuji předem moc za odpoved. *3*
  • taky souhlas *2*
  • naprosto souhlasím Nightwish se mi taky líbili víc s Tarjou ,Anette mi tam moc nesedí *7*
  • Vše nejlepší, Tarja je skvělá zpěvačka, tak fenomenální hlas jsem vážně neslyšela. Už se nemůžu dočkat ledna ;)
  • neo_ap
    Taktéž přeji vše nejlepší, zdraví, štěstí. Pohodu a lásku. Na viděnou v lednu. *14* *14* *14*
  • your-darling
    všechno nejlepší... *3*
  • Všechno nejlepší Tarjo..=)) přeju hodně štěstí, lásky a spoustu krásných koncertů a úspěchu. =)) nemuzu se dockat koncertu v lednu =))Takze se uvidime =)) znovu vse nejjjj!! =)) I LOVE YOU!!! *14*
  • Tarjo všechno nejlepší k narozeninám.. Hodně štěstí, zdraví, úspěchů a dětiček :) *2*
  • agnethafaltskog

    tarja

    Jěště nikdy v životě jsem neslyšela krásnější hlas Tarja je bezesporu ta nejlepší spěvačka na tomto světě její hlas mě fakt vždycky dostane úplně jsem se rozbrečela když spívala ave maria to byla fakt nadhera jinak samozřejmě spívá všechno skvěle a na jedničku k tomu neni co dodat,Tarjo přeji ti hodně štěstí aby ti to tak pořad krásně spívalo a děkuji ti opravdu ze srdce že na všem život spříjemnuješ svým krásným hlasem měj se moc hezky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit