Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Vyhazov

    Hej, to jsem fakt ráda, že jsem taky narazila na někoho se stejným názorem. Teď samozřejmě nemyslím její zpěv-ten se snad líbí většině, ale tu trapárnu s dopisem:-) Pokud chceš poznat i stanoviska "Tarjina tábora", resp.jejího manžela, tak vřele doporučuji přečíst jeho odpovědi na otázky fans z celého světa. Je to opravdu zajímavé počteníčko:-) Taky se měj fajně,a třeba se někdy na koncíku sejdem. Ostatně v tom Zlíně jsme byli spolu- bylo to poprvé, co jsem Tarju viděla živou:-))))
  • Re: Re: Vyhazov

    Tak se běž vole vysprchovat, ale čím umyješ ten svůj debilní mozek, to bohužel neporadím, vůbec se divím, že takovej dement umí zapnout PC a ještě něco někam poslat - inu, zázraky se dějí!
  • Re: Vyhazov

    Úplně s tebou souhlasím. Ten "vyhazovací dopis" byl totální hnus. Nejhorší na tom je to, že Tarja Nightwish zakládala a pak ji vyhodili přivandrovalci. Doufám, že mně z firmy nevyhodí skladník!!! Byl jsem na jejím koncertě ve Zlíně 2008 a byla víc než skvělá. Je to úžasný děvče a já jí moc fandím a miluju jeí zpěv - na jedničku zpívá Tarja, na dvojku pánbůh a na trojku ten zbytek - a to ještě s bídou. Měj se hezky a kdybys potkala Tarju, dej jí za mně pusu!!!!:-))))Ahoj
  • Re: Re: odchod z NW

    Tebe by měli taky vyhodit ty demente!!!
  • ..

    myslim že je snad jasný že když má Tarja manžela tak chce být s nim
    četla sem si ten oficiální dopis pro Tarju ale věřim že něco mohl kdokoli přemněnit
    myslim si taky že už nemá cenu se zajimat jak to bylo předtim
    a ja mam teda Tarju moc rada, posloucham i NW a myslim že to že "tahala" svou rodinu všude sebou je pochopitelne *9*
  • Tarja

    podle mě je tarja fakt dobrá .. a písničky od Nightwish se mi víc líbili s ní než s Anette ... *13* prostě Tarja k tomu prostě patřila.... *9* ale anette mi tam nesedíí ... Ať žije Tarja *14*
  • Re: Re: Vyhazov

    Tak pokud ti Tuomasovo chování ke svým přátelům přijde v pořádku, tak jsi vážně retard. A velmi se mýlíš, když tvrdíš, že znám akorát info z dopisu, právě naopak! Co si myslet o tom, když vidíš soukromou fotku, pořízenou v druhé části turné Once, kde se Tuomas k Tarje tulí, jako by byla jen jeho- jestli takhle vypadají "dlouhodobé problémy" tak už fakt nevím! A co jsem viděla dokument za End of an Era, tak jediný hnusný chování, který jsem zpozorovala, bylo to kluků vůči Marcelovi. A mohlo by se takhle psát dál. A myslím, že jediný puberťák, který tady je jsi ty a tobě podobný, který poznali NW v Esu s Amaranthem, a je to pro ně upa nej grupa, aniž by znali, byť jen základní fakta o téhle skupině. Jasně, vím, že už je to dlouho, ale lži umírají pomalu!
  • Re: Vyhazov

    Mě zase rozčílil tvůj příspěvek, haníš Tuomase a hájiš Tarju jen proto, že jsi fanoušek Tarji. A jediné co opravdu víš je info z dopisu. Nightwish nikdy veřejně své pocity nikde opravdu nesdělovali a mě by strašně zajímalo, kdy jste lidi byli u toho, když Tuomas vyznával city Tarja, kdy Tarja myslela jen na prachy a tahala si sebou manžela apod. Já respektuju a vážím si obou, bez Tarji by Nightwish nebyli nic a bez Tuomase by nebyla nic Tarja. Kritizovat, hanit a tvrdit, že rohle je opravdu pravda pravdoucí můžou jen oni sami. Tvrdíte, že Tarja je na tom líp než Nightwish a nebo naopak..A není to jedno? Poslouchejte si co chcete, ti co tvrdí, že Tarja je na solo bezkonkurenční by měli snad být rádi, ne? Já taky něco nemám rád a nelezu pořád někam, kde to je kde to můžu kritizovat, to umí každý. Prostě to ignorujte...A ano, já vím, jsem debil, co se nemyje, je hluchý, retardovaný a je totálně mimo jen proto, že nesouhlasí s bandou puberťáků, kteří se chytli témata, které začlo ještě, když se drželi mamčiných sukní!!
  • Re: omg truba!

    Jezisi nieco tak uprimne som uz dlho necitala....Hovoris mi z duse....
  • kiki222

    Re: Re: TARJA

    Ale byla bych moc ráda kdyby už nějaké to Tarjátko bylo *4* *4*
  • Re: odchod z NW

    Ne e Tarja kvuli penezum neodesla. Oni j iostatni clenove "vyhodili" ,protože sebou pořád vedla svojí rodinu :). *3*
  • hatees

    Re: TARJA

    pokud je mi znamo tak ne *3*
  • odchod z NW

    Kámoš říkal že Tarja odešla kvůli penězům ale to se mi vůbec nechce věřit.Něco jako že ve skupině byla jen aby si udělala jméno na solovou dráhu to mi nějak na Tarju nesedí.Naštěstí pro NW i Anette je taky dobrá zpěvačka *3*
  • TARJA

    Tarja.. Výborná zpěvačka, úžasný hlas a krásná ženská.. Co se stalo, stalo se.. Víme všichni moc dobře, proto to tu nebudu nějak rozepisovat, ale důvodem, proč tenhle příspěvek píši je ten, že se chci zeptat, zda má Tarja už dítě???.. *8*
  • sarda

    Re: Re: Re: Proč?

    A tys tam byla, že to víš nejlíp? Promiň, ale nemůžeš nic říkat, nikdo neví jak to bylo, ani ty ne!
  • Re: Re: Vyhazov

    Díky za podporu *4* Už jsem se bála, jak se tady nahromadí reakce typu, že jsem k... a p... a podobně *1* Naštěstí mezi Tarjiny fanoušky se řadí inteligentní lidé, kteří to mají v hlavě v pořádku. *3*
  • hatees

    Re: Vyhazov

    myslim ze valna vetsina zde stebou stoprocentne souhlasi... *3* (ja teda urcite)
  • Re: Vyhazov

    NW mají, co chtěli a dobře jim tak... Mají to, co si vybrali. A Tarji je teď určitě taky líp!
    Tedy máš naprostou pravdu...
  • Vyhazov

    Mě pořád strašně štve, jak musím poslouchat nějaký chytráky, že si Tarja vyhazov zasloužila. Já vím, je to už víc jak 5 let, nicméně fámy se šíří dál, jen proto, že si někdo přečte jeden dopis, ale dál se o věc už nezajímá. Nikdy jsem totiž neslyšela, ani nečetla, že by si na Tarjino chování někdo stěžoval, ať už z řad fanoušků, nebo reporérů atd. Zato ,,Svatý,, Tuomas je z obliga. Hlavně, jak se odvolává na to, že Tarju zná od malička, ale aby jí, jako chlap, řekl do očí: ,,Hele, štveš mě, končím s tebou" to ne. A smutný konec Samiho Vanska je taky v podobném stylu. Tomu to ale sdělil přes manažera. Podle mě byl opravdu největším problémem Tarjin manžel Marcelo, ale spíš z důvodu zklamaných Tuomasových ambicí, mít Tarju jako něco víc, než jen zpěvačku ve skupině. Asi tři měsíce před vyhazovem s ním Marcelo mluvil, že jeho city k Tarje jsou zbytečné, a to byl začátek konce. A ty Tuomasovy směšný argumenty z dopisu-nerespektování fanoušků, vytržené věty z kontextu atd. K smíchu! Popravdě Tuomasovi bych nevěřila ani dobrý den, jaká je to sketa!Ale dneska už ani není čeho litovat. Tarja má super našlápnotou kariéru, ale NW je mi fakt líto. Jde to s nima z kopce *9* Omlouvám se za mega příspěvěk, ale teď jsem se rozčílila na nějakým jiným fóru, a kde jinde bych si měla postěžovat, než tady *3*
  • kiki222

    Re: Re: Tarja

    V Pardubicích jsem zase nebyla já :D ale když se zamyslím tak Tarja dokáže navodit tak úžasnou atmosféru že by nám bylo vedro i pod širým nebem:) ona je prostě dokonalá *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit