Přejít na výpis diskuzí

Tarja Turunen

OSOBNOST 31.12.2006 
426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Bydliště

    Aha, tak díky za odpovědi. *3* A nevíte taky jak se s Marcelem seznámila? *1*
  • Re: ...

    vsechno nej... *4*
  • Re: Bydliště

    Žije už několik let v Helsinkách... V Argentině byla jen na přechodnou dobu, která by se dala nazvat "delší dovolená"...
  • oncemonika

    Re: Re: Re: :-)

    No jo co blbnu.Tak oprava:K narozeninám vše nej.Mi slavili Petru a Helenu a nějak mě to popletlo.A vůbec jsem si to neuvědomila až teď když to tady čtu. *8*
  • ellie007

    Re: Bydliště

    mno, pokud vím žila nějakou dobu v Argentině, ale jestli tam žije stále to netuším *7*
  • Bydliště

    Rovněž přeji Tarjušce dodatečně hodně úspěchů a štěstí v životě. A chtěla bych se zeptat, jestli stále bydlí v Kitee, když je vdaná nebo jestli vůbec bydlí ve Finsku? *4*
  • Re: Re: :-)

    Tarja měla ale narozeniny, ty "svátku"... *1*
  • oncemonika

    Re: :-)

    I já přeju Tarje dodatečně k svátku vše nej.A hlavně hodně pracovních úspěchů. *3*
  • 12katka12

    :-)

    Taky přidávám gratulaci téhle úžasné zpěvačce *14* ...Všechno nejlepší Tarjo *4* *4* *4*
  • Vše nej..

    Všechno nejlepší k 32.narozeninám *3* *3*
  • robbierotten

    Vse nejlepsi

    Vše nejlepší,hodně zdraví a úspěchu ve zpěvu,ale mrzí mě,že si odešla z Nightwish
  • jen to nejlepší :)

    Přeji Tarje jen to nejlepší , tak skvělá a úžasná zpěvačka jako je ona si to rozhodně zaslouží. Takže ještě jednou vše nej! *15*
  • Re: Re: Koncert

    Neber mě ve zlém, já to fakt nemyslím zle, ale já radši tvrdší písně, energické a těch ona moc nemá..Ale o Nightwish s Anetou si nic špatného nemyslím..Sice s Tarjou byli lepší, ale mám pocit, že hodně lidí je až moc kritických..Mě se třeba na Mastrech líbili..Ale názor je názor.Jen někteří jsou někdy trochu moc drsní a zaujatí! I na Tarju, ne že..Jsem se už párkrát pěkně rozčílila!
  • chickuita

    Všecko nej

    Já taky přeju Tarje všecko nejlepší, protože ona je opravdu výborná a krásná zpěvačka.Moooc jí fandím *15* *15*
  • tarjaxxx

    Happy Birthday Tarja

    Takže před 32 lety přišla na Tento Svět krásná, milá a hlavně dokonalá zpěvačka, tak si myslím že nejsem sama, která jí přeje jen to nej a hóóódně energie do života jak hudebního, tak osobního...Tarjo vše nej!!! *15*
  • Re: HAPPY BIRTHDAY

    přidávám se!
  • gabra11

    birthday

    ode mě taky úúúplně všechno nejlepší *3*
  • shawn

    ...

    Všechno nejlepší Tarjuško *14* *14*
  • happy....

    Taky bych chtěl Tarje popřát všecno nej. protože je jedna zmála dnešních zpěvaček které zpívat opravdu UMÍ a doufám že ji to dlouho vydrží.....
  • HAPPY BIRTHDAY

    HAPPY BIRTHDAY TARJA! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit