Přejít na výpis diskuzí

Taťána Kuchařová

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • klara24p

    :-)

    vaše poznámky(ty negativní) jsou vážně legrační!:-)je to krásná, úspěšná žena, která ví, co chce!!!úspěšný může být každý, stačí jen chtít:-) *4*
  • miss

    je krásná ale na Lutovskou zdaleka nemá
  • Luky1987
    Najkrajšia modelka *14* *14* *14* *14*
  • tana

    Je prostě krásná,ty keci na ní to je jen závist,nic víc.Mnoho štěstí s přítelem. *3*
    • To není závist a nauč se psát...
    • Re: tana

      kdo ji tady zavidi prosimte,mozna tak ty, ale ja rozhodne ne, a clovek muze vyjadrit nazor kdyz se mu nekdo nebo neco nelibi ne?od toho ta diskuze je, kdyz je zenska krasna reknu to ze je krasna ale kdyz vypada vyumelkovane a neprirozene jako Kucharova,tak vyjadrim nazor ze se mi nelibi,krasna zena je Karolina Kurkova nebo Petra Nemcova....
  • umělá

    Taťána je jak umělá. Není vůbec přirozená.Neříkám že není hezká ,ale o ženskosti mám jiné představy
  • sweet.anne

    Taťána Kuchařová

    Je naprosto úžasná. Žádná jiná Miss už se jí nevyrovná. Krásnější ženu jsem v životě neviděla. *14*
    • Re: Taťána Kuchařová

      jestli ty si v zivote krasnejsi zenu nevidela,tak si asi tech zen opravdu malo videla, na svete je tolik o mnoho krasnejsich zen jak ona, i na ulici co potkavam holky a jsou zajimavy, prirodni,krasny a ne jak tahleta, ktera vypada na 35 s plno makeup, obtloustlejsi postava, nejaka plastika, nerikam ze je oskliva ale taky zadna slava to neni..........priklad nadherny zensky Adriana Lima to je prekrasna zena s krasnou postavou a prirozenou, krasnou tvari a ne tahle umelina Tááňa K.
  • Mooc pěkná...

    No protože bydlím kousek od Opočna (odkud modelka pochází) tak mám tu čest mit doma její vlastnoručně podepsanou fotku - moje mamka totiž pracuje s jednou paní která je její teta...jestli nechcete nevěřte...ve škle taky nevěřili až když sem přinesla fotku... *3*
  • Taťána je podle mě jednou z našich nejúspěšnějších modelek v zahraničí a já jí to přeju. Není divu, krásná tvář, vlasy i figura. Ta se neztratí.
  • ahoj chci jen rict ,ze jste sice pekna ale herecky vykon a to vim ze to neni snadne prosim odlozte.je to prehrane a omlouvam se ale divne mluvite jako by jste spatne mluvila.preji hezky den.s ondrou brzobohatym jste dvojka on je super schopny a vy se k nemu hodite jste takova blondyna trochu promin te jednoducha ale pekna a tudiz uspesna.nadaci atd chvalim .ti je jiz jednoduche zaridit a reklama super ne? hloupa nejste to ne.pekna taky.oblbnout umite.takze se dari a at se dari dal.cauky fanousek
  • Česko-Slovenská Miss

    Slečno Kuchařová tenhle pořad byl strašný průšvih.Bylo to o ničem,nezáživné a o moderátorech se raději nezmiňuji.Jediné co by stálo za řeč byl zřejmě Karel Gott kterého jsem neviděla protože jsem tento pořad nedokoukala do konce.
    • andrea3518

      Re: Česko-Slovenská Miss

      na prosto souhlasim a ty moderátoři a jejich vtípky byly na palivi *9* kdyby se to mělo brát jako komedie tak by to bylo docela veselý ale takhle je to jem akorát tak hodně smutný!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit