Přejít na výpis diskuzí

Taťána Kuchařová

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • china

    Tána

    Víte o to že se jí líbil Malátnej Z Chinasek?
  • kosatka88

    Průměr

    V poslední době jsem si všimla, že někdo kazí Táni průměr, zajímavé...Když se někomu nelíbí, tak ať se na ní nedivá *3*
  • káže vodu, pije víno

    Tato slečna je fakt kočka o tom není pochyb, ale docela mě dostává, když vidím, jak někde přebírá šek pro svou nadaci třeba na dvacet, třicet tisíc a v ruce má kabelku od Diora za padesát....To mi příde jako výsměch, kdyby si pár takových luxusních kousků odepřela, mohla by pomáhat formou osobních darů, prezentovala by se stejně dobře a nemusela přitom tahat prachy ze sponzorů....Ale jinak jí samozřejmě fandím za to co dokázala *14*
    • Re: káže vodu, pije víno

      a ty dáváš na nadaci kolik????
    • Re: káže vodu, pije víno

      většinu takových věcí má půjčených...takové osobnosti jako je ona se nebojí půjčit na akci kabelku ani dior
  • kamca12

    PRAVÁ MISS WORLD

    Obdiv největší. Taťánu mám moc ráda, ona si opravdu zasloužila být Miss World. *3*
  • pawlinka-01

    Je supéér!

    *14* Já newím co řešíte,když je nej!Někdo si myslí něco jiného,ale je to jeho názor! *14*
  • foto

    Ahoj strašně tě prosím jestli by jsi my neposlala foto s podpisem na adresu Svatoňovice 99 747 87 předem dekuji
  • Luky1987

    Ale inak mi príde dosť namyslená 

  • Tak jestli má ona normální postavu, tak já jsem asi obézní :D A to si myslím, že já mám normální postavu xD
  • Hej lidi,víte že je těhotná ?(s mým "miláčkem")-Brzobohatý *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *10* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *9*
    • Ho povedl

      Ho povedla.....
      • Změna ....Ho povedla...!!!
        • Chtěla jsi asi podvedla!...
          • Jo!fakt neumím psát...!!!!


            .
    • Spekuluje se o tom!
  • :)

    DOKONALOST!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit