Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kručinská

OSOBNOST 14.2.2015 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jste milá a krásná, držím vám palce a moc Vám fandíme.
  • hele pavle.problem.je to intimni.terka.proste ma prujem.neudrzela to.hleda novy tanga.pruser.nikomu to nerikej.nemas naky trenky nebo neco?to je jedno.neco si veme.mam tady monterky.doprdele.nikomu nic nerikej.je to kamosk
  • ahoj terezo lasko
  • Paní Terezo, dobrý den.

    Dnes 26.7. jsem si už poručil a dokázal projít registrací ( v osmašede už to nejde tak snadno😐).

     A to proto, že Vám chci !!! říct že: všechny možné varianty Vaší vizáže jsou hezké. Ale ta dnešní-

    červená halenka s nabr. rukávy,účes a makeup a zvláště oči-to je absolutní harmonie. Váš výraz

    dnes to je na velkou poklonu Vašeho/Vaší imagemakera. A ještě si neodpustím říct, máte moc hezký

    projev a hlas - ten žeru (promiňte😉 a přiměřenost k informaci, kterou sdělujete zvláště.

    Rád Vás vidím. Děláte ten dej příjemnějším.  Přeji hodně úspěchů a hodně štěstí v životě. 

  • Terezko, jste půvabná a sympatická moderátorka.
  • to je nuda.prawe ZWRACIM.depka s wama.jste jety.loka swet..hruza.neda se to vase nestesti wYslovit.a ja trpim.jsem tady sam s blbeckama.SAD
  • jen ze bych bral sportovat s tereziji.byla tak vyzabla az hnusna.ten gzift.ted je na tom lip.uprimne.co rict vic.a nenavidim ty reklamy.a penize taky.
  • Terezko Vase moderovani je velmi profesionalni a jsem rad, ze CT umi vybirat sve moderatory na vysoke urovni. Budte stale tak skvela a budte ve sve profesi stale sva.
  • terezo.nemas cas?to tady oseffovat?dyt jsi takovej malej hytler.skaredej
  • proc se do terezky netrefit.pred spanim??jaka osobnost?myslim ze uvarit caj a kafe..hm.velky problem.co rici vice.asi nic.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit