Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kručinská

OSOBNOST 14.2.2015 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den paní Terezie,k dnešnímu svátku přejeme vše nejlepší,hodně zdraví a mnoho profesních úspěchů.Jste velmi krásná moderátorka a rádi Vás vidíme i posloucháme.
    Marie a Drahoslav,Ostrava
    • Tereza a Terezie je rozdíl *16*.
  • nikdo nemysli.lidi.co bylo ve zpravach.kazdej den neco.to kolik rohliku si pamatujou.zabalte to ct24je to k nicemu.a tupci99#9prcentni.nic.k tomu...da se rici.ze nikoho to nezajima.a kazdej jde do pekarny.to swé.tak nazdarek a mate to ode me zadara.
  • ct.24.vrkocova.dieta..uz.zadnej owar..tady nuda je
  • Ahoj Terezo,budu uprimny a strucny,doufam ze to nevadi,jsi velice sympaticka zena a rad bych se s tebou osobne seznamil,jmenuju se Viktor,ale rikaji mi GO...na tyhle strance jsem poprvy takze nevim asi mi muzes odepsat sem...tesim se

  • staci.zacit.jina cesta neni.jo zazil jsem obdobi i trihodinowejch placu.casto.cistky.duse
  • neco v tom bude.ninja
  • Je to zoufalá ženská a na obrazovku věru nepatří
    • Určite na obrazovku patrí. Je inteligentná, na rozhovory vždy perfektne pripravená, na odpovede reaguje vecne správne a pohotovo. Nie je afektovaná, naviac je aj krásna.
    • Má nepříjemný mečivý a štěkavý hlas.
  • ja nejsem anonym.moje tel.c.731303446..jen pro joginy.spise dznana bhakti.raja.nejsem debil.a rad nadavam dementum.kdo to cislo.zneuzije.poslu ho kam uz jich par slo.dnes chlastam.coz...?tak cus.venda.jo jsem nejhezci nejchytrejsi.pravnickou fakultu nepotrebuju.malir a umelec.hezke sny paka
  • Arogantní a nesympatické děvče!
    • Nesympatické babsko, furt jakoby nsr...
  • ve skolce jsem mel vedomi.dospjelyho.z minuliho zivota.z hovezi polevky s pismenkama jsem zvracel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit