Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kručinská

OSOBNOST 14.2.2015 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • potrebujete prekladatele opravdovy pravdy.to neumite.na24blaboly.domenky.ble.
  • Prosím Vás ,o Vašixg jvakutáxh opeodesuinálních nechcu osátmale vadáí mě Vaše mluva,Mele te to jao řezník do samlámu.Trochu zvolněte apracujte s hlasem a pči končení věty padněte hlasem: Takové hlasové podávání zprác by byo ještě učinějěí a líbuvější.Zkuste toprosím.Nbeudte jako ta zahrinobská v počasí,kteráto nameletak rychle že šlověk neví jak skutečně bude.!!!! *14*
    • Mag.ore, nauč se psát...

  • zachody ve skolce smrdely moci.a do bazenu nahatej jsem nechtel.
  • https://www.facebook.com/263524583809903/videos/523995147762844/
  • jaka osobnost?jdu na wc.pockat.jo.dobry.aby bylo jasno osobnost jsem ja a nepotrebuju se od nekoho uznavat.ja jsem takovej.asi se na vas vyseru .paka.pak nebudu.mate smulu.nevim co rici.dekuji za f.t.k.a bezte do.ne.to je kruty.jako ona.asi nevim
  • a take lasku mame.ale to neFunguje jako kes..pro kurwwwy.
  • Mě tedy připadá pořád zamračená a dost agresivní proti lidem, kteří v TV nejsou vítači a humanisti. Je zjevné, že ona názorově je vítačka. Taky mě tedy nepřipadá nějak krásná jak tady někdo píše.
    • Vy musíte mít v té palici dobře naděláno.
  • Velmi nepřijemná dívenka, když je na obrazovce, tak se děti utíkají schovat pod postýlku.
  • dal jsem osobni cislo.je pravdivi.jsem ze slusny rodiny.nikdo nema odvahu.nemam co skryvat.nevim kam az tato debata vede.debakl je take hezke slovo.
  • Na 24 se dívám moc ráda. Bohužel T. Kručinská má tak strašně
    nepříjemný hlas, že okamžitě vypínám. Divím se, že vedoucí
    vysílání ji nedá do zákulisí. Skoda, je chytrá, ale velmi, velmi
    nepříjemná.
    • S tim souhlasimm, poslouchat se fakt neda, hlas silne neprijemny.Navic je to takova lehce zmanipulovatelna soudruzka. Svuj nazor zrejme hleda. Proti vzhledu nic nemam.
      • Moc hezká a chytrá žena! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit