Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Tomáši,
    jsi hezký.

    *14*
    pa michalka
  • To,že Klus neumí zpívat je daná věc..je nepochopitelné,že někdy získal slavíka...ale na druhou stranu nazpíval písně kde uráží politiky a na to lidi slyší...takže dostal bodíky...jinak kdo má jen trochu hudební sluch tak tomu je jasné,že patří do hospody čtvrté kategorie tak zpívat někde u píva,kde je polovina hostů jěště ochmelena...a kdo tvrdí,že krásně zpívá tak hluch a ne sluch...čavajs
    • Tak to opravdu nevím jestli neumí zpívat takhle známý zpěvák a ještě k tomu se slavíkem. Nechci tu nikoho urážet a ani brát názory,ale mylíte si,že by takhle známý (samozřejmě pro někoho není tak známý,ale relativně je) neuměl zpívat? No,já si to teda nemyslím. Ale to je zas můj názor. *3*
    • Každý má jiný názor a nepiš že ten kdo si myslí že dobře zpívá......Každý má jiný názor a ty jsi malá rozmazlená fiflena.Jsem zvědav jak zpíváš ty.Myslím si, že jak ta Věra z výměny manželek, ale promiň ještě hůř!O dost.
      • Máš pravdu.
        Já třeba taky neumím zpívat ale neurážim druhý a ještě ty co byli oceněni slavíkem.
  • Tomáši, nezapomeňte, že jste byl naprogramován tak, jako my všichni a celý vesmír. Jinak se svět nedal uskutečnit.
    Přeji Vám brzké štěstí!
  • Co mají společného Tomáš Klus a velryba?





    ... Oba se živí kry(i)lem.
    • Co to je za blbost?
  • Milý Tomáši, líbil ses mi v pohádce tajemství staré bambitky. Přeji ti vše nejlepší k narozeninám. Chtěla bych tě někdy vidět zpívat Nikola Kroufková
  • Tomáši, zbožňuji tvoje písničky!!!!! Mám i tvoje zpěvníky. Vždy, když jsem naštvaná nebo něco takovýho, jdu do pokoje a zapnu rádio. Tam mám všechny písničky. Vždy mě naladíš na pozitivní náladu.. Tak, já už to radši ukončím.. Jinak tu budu do zítřka..
    Přeji Ti vše nejlepší do života. Ať se Ti vše jenom daří.
  • Zaprvé ti chci popřát krásné narozeniny a poděkovat už jsi se mnou (myslím tím hudebně) 8 let začla jsem tě poslouchat kvůli skautu jsi úžasný a pro mě něco jako bratr když je mi nejhůř poslouchám tvůj hlas který mě uklidní oslav to a ... :) *3* *4* HBD
  • miluju tě
  • Všechno nejlepšíííí !! *14* *14* *14*
  • Krásné narozeniny!!!:** *14* ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit