Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milý Tomáši, přeji Ti ze srdce jen to nejlepší z nejlepšího k Tvým dnešním narozeninám. Díky za radost a pozitivní energii, kterou nám dáváš.
  • Všechno nejlepší :* :)
  • Nádherný chlap!!!! *14* *14*
    Je úžasný! *14*
    <3 :3 :')
  • oprava si moc hezký *14*
  • si mochezký *14*
  • Tome, vím že se mi to nesplní ale moc ráda bych aby jste přijeli zahrát do Třebíče mám vás moc ráda vaše fanynka tk
  • Ahoj tome je mi to líto že si přišel o sestru a tátu Mám mooooooooooooc ráda tebe i tvoje písničky I love you tvoje fanynka tk
  • LUCKABENDYSKA jednu věc tady píšeš 1000 000 000 jo a když ho nemáš ráda tak si běž stěžovat někam jinam a pokud se ti líbí nějakej Petr Bend tak běž na jeho stránky a tam si ho vychvaluj jak je úžasnej a Tomáše nech na pokoji.A ještě ti řeknu že LUCKOBEDNO , LUCKOBENDYSKO nebo jak, jdi se vycpat a když tady píšeš jednu věc milionkrát tak asi máš krátkou pamět a všechno píšeš dokola a dokola nebo si spadla z višně přímo na hlavu.PS:Klus je výbornej zpěvák a herec viděla jsem pohádku tři bratři a byla skvělá nejlepší česká pohádka kterou jsem kdy viděla takže Tomáši skvělý *3* *3* *3*
    • Máš velikánskou pravdu -Fedelover- o tom , že ta LUCKA 1000 000 000 píše a koho to vůbec zajímá , že má radši nějakého Bendovskèho nebo jak se vůbec jmenuje.Tak když ho nemáš ráda tak tu vůbec nepiš a nehledej si ho a na jeho koncerty te nikdo necpe tak dra zobák.A taky si myslím , že je na čase se s pamatovat.
      • tak konečně tu není
      • hudy
        Kdyby sis místo rozčilování kliknul na její nick, zjistil bys, že byl dávno smazán za její příspěvky...reaguješ už úplně zbytečně.
    • LuckaBendyska
      já mám prostě radší Péťu Bendeho a Michala Hrůzu. *14* *14* *14* *14*
    • tomáš je výbornej zpěvák a poháda tři bratři je taky užasná *14*
      • Je tak akorát trapnej červenokartář a mizernej herec.
  • LuckaBendyska
    já mám radší Péťu Bendeho než Kluse.
  • Mám ráda Klusovy písničky a už se těším na pohádku Tři bratři
    *1* *1* *1* *2* *2* *2* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit