Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klobouk dolů...

    Závidím holčině, která získá jeho srdce. Protož někdo jako je on se v dnešní době hledá těžko. Žádnej napomádovanej frajírek, ale sympatický kluk, který ví co chce, hraje na kytaru, dobře zpívá a skláda texty, které člověka dokážou zasáhnout. Co víc si přát. Přeju mu opravdu hodně štěstí jak v osobním životě, tak v dobře našlápnuté kariéře...
  • Wow!

    Když jsem poprvé uslyšela jeho píseň v rádiu, nechala jsem veškeré činností a jen poslouchala, to se mi nestává ani u hudby, kterou mám v oblibě a ráda ji poslouchám. Tenhle nadějný umělec (a mimochodem moooc sympatický;-) se prostě vymyká všemu! Žádné texty mě tak neoslovují jako právě jeho! Jsem nadšená!
  • Opravdový zpěvák

    Nedávno jsem Tomáše Kluse prvně viděla na ČT24 v kulturní rubrice a úžasem jsem se dívala na kluka, který má opravdu charizma, a s určitostí nezapadne jako většina tzv. hvězd. Na nic si opravdu nehraje a přitom opravdu umí. Cítila jsem, jak vysílá pozitivní energii přes obrazovku. Mám stejně starého syna, rovněž sportovce, a proto mu ze srdce přeji vše nejlepší, a rovněž sobě, ať ho nesemele komerce!
  • sexy

    sexy plavec *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit