Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Klus

OSOBNOST 27.1.2008 
384 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lll

    nemate na Toma nekdo e-mailovou adresu?? *8*
  • :-]

    Mocinko hezky *14*
  • jeho laska ...

    ahoj stejnak holky na toho zapomente ja nwm vy si myslite ze takova hvezda jako je tomas by vas chtel?teda prominte ale jestli nevite tak chodi stou hereckou lenkou zahradnickou !!!!!ale co je peknej taky by se mi to libilo byt s nim ale proste nejsem takova naka herecka nebo spevacka nebo tak neco a vim ze stejne tomasek neodepise ani na tenhle vzkaz takze nic ahoj
  • kustka14

    Re: Nej nej nej

    souhlasím taky. je užasnej já se ségrou ho upa žerem a myslím že nás je víc! *14* *14* *14* *14* *14*
  • kustka14

    stáhnout

    Nevíte někdo nějaký stránky kde se daj stáhnout písničky od tomáška. Prosím napsali by ste mi je do mých vzkazů. Díky moc *4*
  • ..

    Tak zas někdy v KFC....kavárna fff centru *4* ...nevěříš na pocity- to jsi ty *4* ...neni třeba víc dodávat
  • f.i.s.h.h

    Re: Nej nej nej

    já s tebou souhlasím páč on je dobrej má fajne texty a tak.. *14*
  • lencak.

    Nej nej nej

    Tomáš je podle mě ten NEJlepší NEJnadanější a Nejhezčí zpěvák a idol mnoha holek...nevim jak vy ale já si myslim že by jsme ho mohli prohlásit za našeho NEJoblíbenějšího zpěváka tohohle roku...a Tome!!!Pro nás jseš 100% objev roku ..slavík nejslavík!!!!!!kdo se mnou souhlasí ať se ozve *3*
  • jak jsem se o nem dozvedela

    jednou jsem se segrou koukala rano na dobre rano s ct, v te dobe byly vselijaky festaky a oni na jeden upoutavali. bylo to zive a zrovna tam zpival tomík. hned nas zaujal, mel slamneny klobouk, hezky usmev a supr hlas. rikaly jsme si, ze to musi byt nejaka vychazejici hvezdicka, pac ho nezname. jmeno tomas klus nam taky nic nerikalo a tak jsme to neresili. kdyz jsme byli o prazdninach na dovolene, rekla jsem tatovi, aby pustil radio. tam zrovna jela pisnicka od marka ztracenyho - ztracis. a ja, jako plno dalsich, jsem mela dojem ze to je hlas toho, z toho festaku. pak jsme si nejak se segrou pracne vybavyly jmeno. byly jsme spokojene, ze tomas zpiva dobre. zase se vsechno nechalo byt, zadnemu klusovi jsem nevenovali pozornost. AZ kdyz jsem koukala na eso, kde byl hostem tomas klus.AZ z esa jsem se dozvedela, ze tu pisnicku nezpiva tomas ale marek. v esu jsem si poslechla pisnicku od tomase - pocity a ta se mi libila. tak jsem si o tomovi zacala hledat blizsi info. tomas se stal jednim z mych nejoblibenejsich zpevaku. ve ct jsem byla i na koncerte anety langerove a dneska jsem koukala na primy prenos z koncertu. bohuzel jsem propasla zacatek a videla jsem jen par pisnicek, ale aspon neco.
  • myshpulka

    Re: FIlmek

    jj hraje!! joo takovej kvasnička by byl dobrá partie: peče cukroví, udělá ti snídani do postele.. :-D *3*
  • Re: Re: je úžasnej!

    To bych řekla, že tady potřebuje více lidí.. *1*
  • mail

    Ahoj,nemáte prosím někdo na Toma emailovou adresu? Děkuji moc!
  • van

    slavík

    Jko ...ae na tom slavíkovi mě fag naštvaly ! v těch nominovanejch na objev roku ...musel vyhrát zrovna ten ztracenej blbec ! nei urazyt ty c o mu fanděj ,já ho neodsuzuju ...ae Tom měl podle mě rozhodně navíc ..a mohl vyhrát ..njn ,když už ani ten národ neni schopnej poslat třeba jenom jednu smsku ...chjooo ... *9*
  • Re: FIlmek

    jo je to on
  • akca

    Re: Re: Re: Tomík

    Bestiář je jeden z těch nej filmů co jsem kdy viděla...!!! *14* *14* *14*
  • FIlmek

    Nehraje nahodou taky "Kvasničku" v serialu Hop nebo Trop .... Hadam se segrou .. Ja si mylsim ze jo ...
  • Tomík

    ahoj lidi,tak Tomíka sem nigdy moc naposlouchala vůbec sem nevěděla že vůbec takhle krásnej zpěvák existuje.Ale na koncertě v Jičíně na mě udělal fakt velkej dojem.Byl až moc úžasnej *14* *14*
  • Re: Re: Tomík

    Tomáš má pěkný písničky a krásnej hlas *3*
  • Re: Re: Tomík

    No co :) tak holka žije v jinym světě. Asi si neviděla Bestiář, co? :D Je to ten nejlepší film, kterej sem viděla. A.. o šamponu 3v1 se tam mluví.. Souhlasím s Petrou :P
  • Re: Tomík

    jesisi njn to je sampon 3in1 co boze si trapnaaaaaaa!!!! ako proti tomasovi nuic nemam ale proti tobe mo toho je hodne co proti tobe mam takova trapna trapka bozeto dovol abych se zamala *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit