Přejít na výpis diskuzí

Tomáš Měcháček

OSOBNOST 22.10.2013 
223 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milé dámy, zjistěte si, kdo jsem, pokud to zvládnete. Mohli byste přestat žárlit a urážet dívku, co prý údajně chodí s Měcháčkem. Jestli by vám udělalo větší radost, kdyby byl single....jste ubozí.
    • Aha :D tos to pardón, "pane" Mechacku :)..!
      • Nauč se psát intelektuálko!! :)
      • Příště Orsíno tečku a aspoň by byl klid.... *6*
        • A pak kdo je tu ubozak, tecku mozna tak vam..
    • Poradím vám, zkuste zjistit kdo je Orsíno? Pokud na to vaše literární znalosti stačí...
      • Orsíno je postava, kterou hraje Měcháček na Hradě na slavnostech. Nejste pan Měcháček? *16*
        • :) *3*
          • Já myslím, že jste? Pravda? Utečte před těma puboškama tady. :)
            • *3* Hádejte, milá. Poradím vám, pokud máte znalosti o mé práci, pochopíte - jsem na cestě do Brna. *4* Jste milá.
  • Je hrozně zajimavé, že jí v televizi tak tají a venku se k ní (jak tu někteří píšete) ,,tulí''..... Kde máte nějaké důkazy? ... Nikdo vám tu nevěří ani slovo, tak o co se tady všichni furt snažíte?
    • Hlavně to přestaňte prosím řešit...ke komu se tulím je moje věc. Zajímalo by mě, která jsi, že jsi tak obeznámena s mým životem..
      • Nebo ty? To ti to mame zbastit?..ze to pise opravdu tomas jo?.
        • Pochybujete? Vaše věc. :)
          • Ano, pochybujem, sem muze psat opravdu kdokoliv :)
        • Neříkal jsem to? :)
          • prosím?.
    • Jaké důkazy? Mně to připadne normální, že v televizi ji tají před médii a fanynkami a v Praze je potkáš, když asi spolu někam jdou a já se zrovna o nic nesnažím, tak si vyprošuji nějaké napadání...vím, co jsem viděla a když tak tak jděte číhat na Mírák
      • Bulvár je všude. Je to blbost. A nevím, proč bych měla jít číhat někam na nějaké náměstí. Nejsem stalker.
        • Proč bulvár? Ten mu dává pokoj. Jste jako malé. Vy snad máte důkazy, že je sám? Vy ho znáte a chodíte s ním na pivo? Několik lidí ho vidělo s holkou, tak to tak je a nežárlete. Spí s ní - spí, tak co.
  • Zdravím všechny fans. Hele já potkala Měchiho taky s nějakou brunetkou v letních šatech, vedl ji za ruku...vypadala mladší než jen on. Kdo to je? *10* *16*
    • A mohu se zeptat? Kde ho furt tak potkáváte? ☺
      • Já na Vinohradech. Ulici nevím.
        • Aha, to je zajimavý, ja tam bydlím, a ještě jsem ho tam teda neviděla.
          Proto jsem se ptala, taky bych ho chtěla vidět
          • Já ho potkala přímo u MÍráku.
            • Jo ták, hmm
              A chodí tam často?
    • Líbali se a dotýkali, že jsem myslela, že bude hůř....:)
      • Třeba to byla jen předehra.... *14*
  • Jeho přítelkyně se jmenuje Olívie, literární barbare!
    • To ty budeš Orsino. Čuchám, čuchám podrázek....
    • Jo tak. :)
  • Prosím nevíte co je zač ta jeho přítelkyně?
    • Zdravím, takže čím bych tu začla. Je mi uplně putná kdo jste, ale toto už není možné, moc vám děkuji :) že jsem kvuli vám přišla o nejlepší kamarádku.. a víte proč?.. hned vám to řeknu, protože jste tak BL*Á ALE TAK BL*Á, že to svět ještě neviděl, to už jako děláte na schvál nebo co prosímvás?.. baví vás to?.. baví vás řešit cizí život?.. kde by jste nebyla tak BL*Á!!. tak jste tu mohla si přečíst předešlé komentáře ohledně Tomášové přítelkyně ty NÁNO!. Jestli to chcete vědět, tak se pana Měcháčka zeptejte a neproste tu jiné lidé, kteří o tom určitě ví totéž velké PRD! a akorát si tu z lidí střílí. Ano chápu, nikdo tu znás neví, kdo to zrovna píše. Ale teda sorka ty kokso, že už toho mám dost!..Přestan te se tu sr*t do tomášového soukromí a rozebírat tu to. nechci tady nikomu vyhrožovat, ale jesli jsem ještě někdo něco napíše ohledně soukromí Tomáše Měcháčka a nebude to pravda, budu KONAT JINAK!..já vás chápu, že jste zvědavá ale to mé kamarádce je jedno, jelikož si myslí, že Tuto DEBILNÍ OTÁZKU jsem psala já, takže vám mocinky děkuji!!! *16* *16* Je mi uplně jedno, jak se tu tedka znemožním, ale já SVÉ KAMRÁDSTVÍ ZACHTÁNIT CHCI. PS: Vzpamatujte se!..
      • Co sem vytahuješ nějakou tvojí kamarádku? Koho to tu jako zajímá? Tahle diskuze je o Tomášovi ne o nějaký kamarádce. A asi ta tvoje bývalá kamarádka měla nějaký důvod.
        • To máš pravdu, právě kvuli těmto nesmyslným lidem.
          • Raději se vzpamatuj, puboško nikdo ti tady ani prd nerozumí. To sem píšou samé základkou povinné?
            • uklidni se laskavě, a vubec?.. k vám nemluvím. dejte si voraz. nic vám do toho není. tak se neozývejte.
    • Víme, ale nepovíme *12*
      • Klidně si to nechte...aspoň křestní jméno byste mohli.
  • Dobrý den. Jsem docela ctitelka Tomáše, ale jako vtipného chlapa. Včera jsem potkala jeho asi přítelkyni na Pražském hradě - byla tam za ním je taková zvláštní - v dobrém, šarmantní. Vůbec se nechovala arogantně, usmívala se a bylo vidět, že je na Tomáše hrdá, že má k němu obdiv. On úplně zářil...strašně jim to přeju. Je málo párů, kde se to dá říct, ale nějak k sobě pasují jako puzzle....
    • A kočka je? Já to říkám, že jsou hezký pár a s tím klukem..nádhera.
      • Tak jsem žena, ale není škaredá - je hezká, měla krásné šaty a postavu hezkou. Mohu říct, že bude i chytrá....určitě to nebyla nějaká buranka, spoustě věcí ze Shakespeara rozuměla....jsou hezký pár, souhlasím.
        • Vypadá strašně zamilovaně, teda on.
  • Holky, neříkejte, že nežárlíte na tu jeho? Ale pravdu...
  • Marie Horká - pravda, že bysme ji chtěli oba. :)
    • To je sice hezký, alee.. :) nesudťe ji hned podle toho jak vypadá, i za tou krásnou tváři a krásnou postavou se skryvá něco zlýho. Neříkám, že je zlá..ale většinou takové holky jsou. Znám (zkušenost).
      • Jen závidíš. Jak můžeš říct, když je hezká, že je zlá? Znáš ji? Já co doteď četl postřehy, tak je normální a člověka pozdraví...kdyby si jen holky tak nezáviděly. Pomáhá mu se synem...proč by měla být zlá? Raději mlč a nech si to od cesty.
        • No úplně, hochu, ja jsem vdaná, nemám důvod závidět..Tomáš je fajnový, a o té jeho jsem nic zlýho neřekla. Jen aby jste nevěřili všemu, co se dá libít na první pohled. Ano, třeba je fajn holka, ať je. Ale pokud vím, tak toto je ve všem věc názorů. Ať je přeciž štastný. Já mu fandím :)
          • Dokonce mu to přejeme i my a to bychom ji sami chtěli.
            • No, tak co tu řešíme? :)
              Je fajn, ma pěknou postavu - všechno, miluje ji.
              Nemusíte tu rozebírat jeho život a soukromí ne?
    • Tak tak - já ji taky viděl a bral bych ji. Hned!!!!!!!!
  • (Teď s prominutím) Ale nechcete se na tyhle hnusný debaty už vysrat a Tomáše už neřešit? Je to úplně zbytečný, co z toho máte že furt do něj a do té jeho takhle sekýrujete? *16* ...
    • Jen jsme řekli, že je kus nic víc. Vybral si dobře....
      • Tak někteří v pohodě.. Ale přečti si ostatní komenty..
      • Jo ták, viděl jste ji?.
        • jo viděli.
          • To se omlouváme, ale jeho milá je šukatozní....
            • Fuj. To neznamená ze je kus, ze bude dobra v posteli chlapče.. ;)
  • Nemyslí, dělá něco s divadlem. Normální holka, nenamyšlená - normálně pozdraví.
    • Nevite jak se jmenuje? Atd?
      • Víme a neřeknem....
        • vím že PETRA :)
          • Já si ji našel na fb...slušná sexbomba. Docela mu závidím..
            • No fuj..jste nechutný. To soudíte podle fotky?..co když doopravdy vypadá jinak?
              Ja ji viděla a teda podle mýho nic moc, ale tak Tonášovi se asik líbí no.
            • Nechci být sprostestej nebo kančí, ale já bych ji podle fotky dal v postelí - možná líp jak Tomik....já bych ji o..l. *14* *3*
            • Hmm..tu bych chtěl poznat teda.
    • Ty jo není taková ta plochodrážnice vyzáblina, ale ta má tvary - klobouk dolů. Připadne mi trochu, že je hezčí oproti Tomášovi...
      • Ale kuš....nechme je se očuchat, pomilovat a uvidí...
        • Ti musí divočit pane.... *16* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit